10 фільмів, які варто подивитися на День Святого Валентина

10 фільмів, які варто подивитися на День
Святого Валентина

Автор: Аліса Рижкова

Не має значення, як ти проведеш День Святого Валентина – зі своєю половинкою або в компанії себе – ці фільми створять романтичний настрій. Дивитися їх потрібно, звісно, англійською, адже свято – це не привід розслаблятися.
 

Romeo + Juliet (1996)

Безсмертна любовна історія Шекспіра, виконана в неповторному стилі поп-культури з молодим серцеїдом Леонардо Ді Капріо в головній ролі.
 

 

La La Land (2016)

Фільм про мрійників, які знайшли одне одного, чудові костюми, запаморочлива хореографія, пісні, які запам’ятовуються, а в головній ролі Раян Гослінг і Емма Стоун – хіба не рецепт ідеального фільму?
 

 

The Lady and the Tramp (1955)

Прекрасна історія кохання двох протилежностей – леді та волоцюги. Мультик, який ми любимо з дитинства, виглядає легко, а мова більш ніж зрозуміла.
 

 

Pride & Prejudice (2005)

Класика літератури, шикарний образ містера Дарсі та Лізі, тут показаний весь спектр почуттів між людьми, одна з кращих екранізацій роману.
 

 

The Notebook (2004)

Фільм, обожнюваний у всьому світі: теплий, приємний, з чарівними персонажами, історія їхнього кохання наповнена випробуваннями, але вони впораються.
 

 

Lost in Translation (2004)

Похмуро-романтична комедія з ідеально підібраними акторами Біллом Мюрреєм і Скарлетт Йоханссон. Із ними відбувається безліч пригод: від відвідування лікарні та стрип-клубу до пожежної тривоги в готелі. Між ними виникає щось більше, ніж просто дружба, але через певні причини вони не можуть дати волю почуттям.
 

 

50 First Dates (2004)

Привабливий Адам Сендлер, підкорювач усіх жіночих сердець, припиняє ним бути, щойно зустрічає дівчину своєї мрії, але є одна заковика: у неї немає короткочасної пам'яті, тому вона переживає один і той же день знову та знову. Чим закінчилася ця романтична літня стрічка – краще дізнатися подивившись.
 

 

Shrek (2001)

Важко прийняти факт того, що Шрек вийшов 19 років тому (!), але у цього фільму є незрозумілий секрет, який досі робить цю історію актуальною і зрозумілою всім поколінням. Прекрасний шанс освіжити в пам'яті історію кохання огра та принцеси.
 

 

Titanic (1997)

Jack Dawson: “Where to, Miss?”
Rose DeWitt Bukater: “To the stars”

11 статуеток «Оскар», та сама пісня Селін Діон і всесвітня слава. Важко знайти людину, яка не переймалася за Розу та Джека, фільм став класикою і обов'язковий до перегляду.
 

 

Say Anything (1989)

Американський романтичний комедійно-драматичний фільм про історію кохання між звичайною хорошим хлопцем і популярною відмінницею. Вони не пара, і всі це знають, але головний герой не здається. А сцена з бумбоксом стала культовою.