5 способів для запам'ятовування слів

5 способів для
запам'ятовування слів

Автор: Аліса Рижкова

Розширення словникового запасу – дуже важливий аспект вивчення іноземної мови, адже саме за допомогою слів ми можемо висловлювати нашу думку та підтримувати бесіду, тому ділимося нашими порадами, щоб уникнути діалогу на кшталт:

- Scientists have just discovered a new black hole!
- Cool.

 1. Використовуй англійську для рутинних справ на кшталт списку покупок, веди щоденник англійською і, звичайно ж, зміни мову телефону на англійську. Так ти запам'ятаєш лексику, потрібну для повсякденного життя.
   
 2. Спробуй назвати всі предмети в приміщенні англійською. Це тільки здається простим, але як сказати «плінтус», «поріг» або «жалюзі»?
   
 3. Починай думати англійською. У нас в голові постійно крутяться думки, почни думати англійською – і заговорити стане простіше простого.
   
 4. Листуйся з друзями. Скільки часу на день ми проводимо в чатах? Зазвичай дуже багато. Але ти можеш провести час з користю, якщо почнеш писати своїм друзям англійською.
   
 5. Роби підписи до фотографій в Instagram англійською. Так ти будеш практикувати не тільки активний словниковий запас, а й writing skills. Також можеш брати участь в обговореннях у коментарях і практикувати мову там.