Інтенсивні курси англійської: ігри, які допоможуть у навчанні

Інтенсивні курси англійської: ігри, які допоможуть
у навчанні

Автор: Світлана Федорчук

Відомий факт, що діти вчаться через гру. Але такий метод навчання корисний і для дорослих. Якщо ви обрали для себе інтенсивні курси англійської, радимо доповнити навчання захопливими іграми – для однієї людини або цілої компанії. Завдяки цьому ви забезпечите собі максимально глибоке занурення в англомовне середовище та зможете прискорити процес навчання.

Зміст

1. Alphabear 2 – гра для інтенсивного вивчення іноземної мови
2. Call of Duty – помічник для тих, хто хоче опанувати розмовну мову
3. English Grammar Quiz – додаток для інтенсивного курсу англійської
4. ESL Crossword Puzzles – для тих, хто хоче розширити словниковий запас англійської мови
5. FluentU – повне занурення в мовне середовище
6. Heavy Rain – почніть курс англійської захопливою грою
7. Life is Strange – гра для підвищення рівня англійської мови
8. Scrabble – розвага для студентів інтенсивного курсу англійської
9. The Grammar of Doom – ще одне доповнення до курсу граматики англійської
10. The Last of Us – гра для повного занурення в розмовну англійську
11. VR Chat – інтенсивне вивчення англійської мови через віртуальну реальність
12. Wordshake – словниковий квіз англійською

 

Інтенсивні курси англійської: ігри, які допоможуть у навчанні

 

Наші поради – це не просто спосіб вас розважити. Кілька нових досліджень показало, що завдяки грі процес вивчення нової мови відбувається швидше й ефективніше. Якщо доповнювати інтенсивні курси англійської розвагами, людина переключається з цілеспрямованої роботи над інформацією, де вона змушує себе вчитися, на легке спілкування та веселощі. Як результат, мозок розслабляється, зникають страхи та тривоги, а тому нова інформація запам'ятовується швидше. 

Другий фактор, який робить процес навчання мови за допомогою розваг більш інтенсивним – це бажання виграти, а в запам'ятовуванні слів мозок бачить шанс отримати перемогу. Тому рекомендуємо вивчити наш список з 12 ігор і додатків та обрати ті, що більше сподобаються і допоможуть швидше вивчити іноземну мову саме вам.

Alphabear 2 – гра для інтенсивного вивчення іноземної мови 

Хоча спочатку цей додаток був розроблений для дітей, але занурюватися в Alphabear 2 цікаво й дорослим, особливо якщо ви щойно почали інтенсивний курс англійської та володієте невеликим словниковим запасом. Суть гри полягає в тому, що вам пропонується певний набір букв, з яких необхідно складати слова. Головна складність – слово потрібно побудувати з усіх запропонованих літер, а не з декількох. І що довшим виходить слово, то більше балів можна заробити. 

Одна з переваг гри, яка робить її незамінною під час навчання на інтенсивному курсі англійської, – можливість проходити завдання на швидкість, завдяки чому бажання зазирнути до словника чи інтернету зникає. Регулярне використання Alphabear 2 допоможе навчитися правильно читати іноземні слова й уникати помилок у письмі. Для зручності можна завантажити додаток на телефон.

Call of Duty – помічник для тих, хто хоче опанувати розмовну мову

Якщо ви вже пройшли інтенсивний мовний курс і обожнюєте військові командні баталії – легендарна Call of Duty стане найкращим помічником у вивченні іноземної мови. 

Інтенсивні курси англійської: ігри, які допоможуть у навчанні
Захоплення геймінгом може зробити процес вивчення англійської на мовному курсі більш інтенсивним

Суть гри – це командний бій проти супротивника. Учасники однієї команди мають можливість оперативно спілкуватися одне з одним за допомогою голосового чату, що прискорює обмін інформацією. Завдяки цьому можна швидко натренувати розмовну мову, а також вміння сприймати іноземну на слух. 

English Grammar Quiz – додаток для інтенсивного курсу англійської

Навчаючись на інтенсивному курсі англійської, ви обов'язково будете проходити граматику. Щоб перевірити себе та поліпшити знання – завантажте додаток English Grammar Quiz. Він пропонує можливість вирішувати граматичні завдання просто в телефоні – обирати правильну форму слова, доповнювати фрази тощо. Додаток передбачає різні рівні складності – якщо вдасться швидко подолати один, відкривається новий, більш важкий.

Грати можна на час – це прекрасне доповнення до вашого інтенсивного мовного курсу. До того ж, у додатку використовуються звичайні розмовні фрази, які тут же запам'ятовуються. Якщо у вас невеликий словниковий запас і ви хочете попрацювати над ним більш якісно, ​​обирайте режим без таймера й обов'язково перекладайте речення для глибокого розуміння. Рішення граматичних завдань просто відійде на другий план.

ESL Crossword Puzzles – для тих, хто хоче розширити словниковий запас англійської мови

Проходите інтенсивний курс англійської? Тоді ці кросворди стануть хорошими помічниками. Щоб дати правильну відповідь, потрібно зрозуміти запитання та знати, як пишеться слово. Такі завдання допоможуть розвинути навички читання та письма, а також уміння розуміти лексику.

Чому ми радимо ESL Crossword Puzzles для тих, хто проходить інтенсивний курс іноземної мови? У додатку можна обирати різні категорії питань, які дозволяють вивчити лексику з однієї конкретної теми, яка вас цікавить.

FluentU – повне занурення в мовне середовище

Додаток, розроблений спеціально для інтенсивного вивчення англійської мови. Навчання відбувається в два етапи.

  1. Гравцеві пропонується цікаве відео (це може бути музичний кліп або трейлер серіалу). Звичайно ж, відео супроводжується текстом, який показується субтитрами внизу ролика. Безпосередньо під час перегляду можна натискати на субтитри й дізнаватися значення незнайомого слова. Також програма його озвучує.
     
  2. Після цього вам даються завдання, які стосуються лексики, представленої у відео. Завдяки цьому FluentU є незамінним помічником для студентів інтенсивних курсів англійської: додаток допомагає звикнути до звучання іноземної мови, запам'ятати вимову слів і їх написання, а також розвинути слухову та візуальну пам'ять.

Мотиватором у FluentU слугують бали та монети, які можна отримувати за швидке вирішення завдань. Обов'язково грайте в неї паралельно з курсами мови, щоб помножити свої успіхи.

Heavy Rain – почніть курс англійської захопливою грою

Ще одна розвага, яка одночасно з інтенсивними курсами англійської допоможе звикнути до живої мови. Дія гри розгортається навколо вигаданих персонажів. Вам необхідно спостерігати за сюжетом, як за фільмом, уважно вслухаючись у діалоги. Саме на діалоги слід тримати курс – оскільки вони приховують важливу інформацію, завдяки якій ви зможете правильно відповісти на запитання. Від ваших відповідей може залежати життя персонажів.

Якщо ви лише почали інтенсивний мовний курс – Heavy Rain стане справжнім помічником, оскільки розробники використовували просту мову, зрозумілу новачкам.

Life is Strange – гра для підвищення рівня англійської мови

Life is Strange трохи нагадує попередню розвагу – тут на вас також чекає історія зі стрімким сюжетом. Її головною героїнею є дівчинка, яка несподівано отримала надзвичайні здібності: тепер вона може повертатися в минуле та змінювати його. Гра складається з безлічі діалогів, які необхідно уважно слухати й відповідати на запитання, щоб впливати на сюжет.

Гра також доступна як додаток, що можна швидко завантажити й використовувати одночасно з проходженням інтенсивного курсу англійської. Часом використовувана лексика може здаватися складнішою за ваш курс, однак розуміти значення англійських слів можна з контексту. У цьому й полягає головна перевага ігор для вивчення іноземних мов.

 

Scrabble – розвага для студентів інтенсивного курсу англійської

Ви, напевно, в курсі, що це настільна гра. Однак зараз в неї можна грати з друзями по курсу через інтернет або обрати в якості супротивника штучний інтелект.

Правила Scrabble можна легко запам'ятати: учасники сидять перед полем із клітками. У них є кубики з буквами, які потрібно ставити на ці клітки, складаючи слова. Кожна заповнена кубиком клітка приносить бали. Так Scrabble допомагає дізнаватися та запам'ятовувати нові слова й уникати помилок у їх написанні під час уроку на курсі. Якщо ви збираєтеся або вже навчаєтеся на інтенсивному курсі з англійської – обов'язково встановіть цей мовний додаток на свій ґаджет.

The Grammar of Doom – ще одне доповнення до курсу граматики англійської 

Чергова розвага з захопливим сюжетом, яка дозволяє інтенсивно вивчати граматику іноземної мови й повторювати правила з курсу. 

Учасники опиняються в стародавньому храмі, який складається з декількох приміщень. Щоб перейти з однієї локації в іншу, необхідно правильно відповісти на запитання. Підказки є в діалогах, які супроводжують ваші дії. Щоб правильно зрозуміти сказане, необхідно уважно вслухатися. Якщо ви лише почали навчання на інтенсивному курсі базової англійської мови – не хвилюйтеся, The Grammar of Doom добре доповнить курс. Навіть із невеликим словниковим запасом багато моментів можна розуміти за контекстом і швидко виконувати завдання. 

Інтенсивні курси англійської: ігри, які допоможуть у навчанні
Коли під час проходження інтенсивного курсу англійської захочеться перепочинку, можна ввімкнути граматичну гру на телефоні й відволіктися

The Last of Us – гра для повного занурення в розмовну англійську

Розвага, в якій вам доведеться керувати головним персонажем. Щоб розуміти вказівки для учасника та діалоги з іншими персонажами, необхідно вже непогано знати англійську. Тож це варіант для тих, хто вже навчається на інтенсивному поглибленому курсі англійської. Що більше часу ви почнете приділяти такому навчанню, то швидше почнете розуміти мову.

Перевага The Last of Us для всіх студентів мовних курсів – можливість навчитися розуміти англійські розмовні фрази. Врахуйте, що персонажі розмовляють з акцентами, які відповідають регіону їх походження. Це дуже корисно для тих, хто обрав інтенсивну форму вивчення англійської для майбутніх подорожей.

VR Chat – інтенсивне вивчення англійської мови через віртуальну реальність

VR Chat інтенсивно набирає популярність. Щоб стати його учасником, необхідно обрати персонажа, від імені якого ви будете взаємодіяти з віртуальними світами та спілкуватися англійською мовою з іншими героями. За ними стоять такі ж реальні люди, як ви.

Велика перевага VR Chat – можливість спілкуватися в текстовому чаті або за допомогою голосу. Завдяки цьому гра допомагає тренувати як розмовну мову, так і письмову. Вам можуть траплятися різні персонажі з різними знанням англійської, що дуже важливо для інтенсивного мовного курсу. 

Wordshake – словниковий квіз англійською

Найскладніше на інтенсивному курсі англійської – це запам'ятовування слів. Щоб прискоритися в поповненні словникового запасу – обов'язково завантажте додаток Wordshake. У кожному раунді вам буде видаватися 16 випадкових букв англійського алфавіту, з яких необхідно за 3 хвилини скласти слова. Більше правильних слів – більше балів.

Розвага підійде як студентам-початківцям, так і тим, хто давно проходить курси іноземної мови та хоче потренувати пам'ять.

Сподіваємося, наш список ігор для інтенсивного курсу англійської довів, що навчання може бути веселим. Звичайно ж, деякі ігри вимагають наявність мовної бази, тому розважайтеся одночасно з відвідуванням курсів іноземної мови.