Дистанційне навчання у Project 12 із 17.03

Дистанційне навчання у Project 12
із 17.03

Автор: Project 12

Завтра, 17 березня, ми переходимо на онлайн-навчання!

Насамперед, ми цінуємо здоров'я наших студентів та викладачів, тому закриваємо наші офіси на карантин та переходимо на дистанційне навчання.

Заняття будуть відбуватися з вашим викладачем та групою за вашим розкладом, як і в реальному офісі. Усе залишається незмінним, окрім місця проведення занять. Ви зможете продовжувати вчити англійську, піклуючись про своє здоров'я та не порушуючи режим карантину.
 

 • Проводити заняття будемо на платформі ZOOM. Додатком зручно користуватись з будь-якого девайсу. Ми впевнені, що такі заняття не будуть відрізнятися від звичайних уроків в офісі.

  Усі посиланнями на уроки ви можете знайти через банер у особистому кабінеті студента "Посилання на заняття". Уважно дивіться місто, ваш степ, день та час занять.

 

 • Займатись англійською онлайн можна з будь-якого пристою:
 1. ​зі звичайного комп'ютеру відкрийте посилання та завантажте файл програми Zoom, запустіть його і ви одразу приєднаєтесь до уроку;
 2. з телефону або планшету: натисніть на посилання, завантажте додаток Zoom для вашого девайсу і приєднайтеся до уроку. (Або у додатку можна ввести ідентифікатор персональної конференції і приєднатися до уроку, це останні цифри з посилання)
 • Як і раніше, ви зможете переносити уроки в особистому кабінеті.
   
 • Якщо ви не зможете приєднатись до онлайн-уроків, як завжди, всі заняття можна пройти самостійно в інтерактивному підручнику. До кожного класного уроку є відео, у якому наш викладач пояснює нову граматику та лексику. Робіть вправи та тести, перевіряйте свої відповіді, слухайте аудіо та дивіться відео. 

 

 • Хочемо наголосити на тому, що формат та тривалість занять не змінюються: ви так само будете спілкуватись з одногрупниками, працювати в парах, грати в ігри та всіляко взаємодіяти зі своєю групою та викладачем.  Ваші викладачі так само будуть відповідати на будь-які ваші питання, пояснювати значення нових слів, виправляти помилки та наводити приклади. Робота в парах взагалі може вийти на новий рівень, адже вас не будуть збивати сторонні звуки чи голоси, ви будете один на один зі своїм співрозмовником, а викладач зможе під'єднатись до кожного обговорення окремо та виправити помилки майже індивідуально.

Мийте руки, бережіть себе та вчіть англійську ♡