Курс розмовної англійської мови онлайн: не забувайте про інтонацію

Курс розмовної англійської мови онлайн: не забувайте
про інтонацію

Автор: Тетяна Огородник

Поки у вас не дуже високий рівень, вивчення англійської онлайн – це швидше шаблонний процес, спрямований на заучування та запам'ятовування. Згадайте, що коли ви тільки вчилися читати в дитинстві, то не дуже замислювалися про те, як звучите. Лише через деякий час батьки та вчителі звертали увагу на пунктуацію, інтонацію і вчили вас читати і розповідати вірші виразно. Із вивченням розмовної англійської онлайн та ж історія – тільки після того, як ви опануєте ази читання та вимови, ви починаєте говорити більш жваво та природно.

 

Щоб поліпшити свою вимову, не ігноруйте знаки пунктуації. Спочатку на онлайн - курсах розмовної англійської мови увага приділяється правильності вимови окремих слів. Це робиться для того, щоб ви запам'ятали, які звуки виходять з тієї чи іншої комбінації букв. Але поступове додавання пауз після кожної крапки, коми, тире й інших знаків пунктуації дозволять вам звучати не тільки правильно, але й красиво, емоційно та по-справжньому. 

Тому прекрасним методом вивчення розмовної англійської онлайн є читання вголос. Давайте почнемо просто зараз. Прочитайте приклад:

 • I'm going to visit my friends in New York. They have a beautiful house, so I'm staying with them for three weeks.

Зробіть паузу після слів «New York» і «house». Це допоможе будь-кому, хто вас слухає, слідкувати за ходом ваших думок. Якщо під час онлайн - вивчення розмовної англійської ви будете ігнорувати пунктуацію, слухачам буде важко вловити суть сказаного, адже ви звучатимете, як робот.

На курсах розмовної англійської мови онлайн ви дізнаєтеся, яку інтонацію слід використовувати в різних типах речень. Тренувати вимову найзручніше за допомогою запитань. Наприклад, якщо на запитання можна відповісти «так» або «ні», то ваш голос слід підвищити до кінця речення. Прочитайте вголос такі фрази:

 • Do you like living in Los Angeles?
 • Have you lived here a long time?
 • Did you visit your parents last month?

Курс розмовної англійської мови онлайн – не забувайте про інтонацію
Вивчення розмовної англійської онлайн – чудова можливість проявити свій артистизм і навчитися впевнено висловлювати свою думку

Як правило, на онлайн - курсах розмовної англійської мови, учні спершу вчаться ставити запитання з «where», «when», «what», «which», «why» і «how». Напевно, ви і самі помітите, що акцент робиться саме на питальному слові, тому на початку фрази інтонація більш висока і поступово знижується до кінця речення. Продовжуємо онлайн - вивчення розмовної англійської, читаючи приклади:

 • Where are you going to stay on vacation?
 • When did you arrive last night?
 • How long have you lived in Spain?

Якщо вам важко виразно читати цілі фрази, то на онлайн - курсах розмовної англійської мови вас спочатку навчать гарно й емоційно вимовляти певні слова. Наприклад, ви можете висловити своє захоплення або розчарування одним-двома словами:

 • That's great!
 • I'm ready!
 • I failed. 

Залежно від того, яку емоцію ви хочете висловити, ваш голос може звучати голосніше чи тихіше. Також це залежить від того, скільки складів у словах – чим їх більше, тим нижче інтонація до кінця речення. Потренуйтесь:

 • Peter is happy.
 • We're married.
 • They're exhausted.

Навчившись на курсах розмовної англійської онлайн правильно розставляти паузи й акценти, ви не тільки поліпшите свою вимову, а й навчитеся впевнено висловлювати свої думки.