Project 12 відновлює навчання

Project 12
відновлює навчання

Автор: Project 12

Дорогі студенти, сподіваємося, що ви та ваші близькі в безпеці, і молимося за тих, хто наразі ще в скрутному становищі. Частина команди Project 12, на жаль, ще не має можливості працювати. 

Але ми намагаємося відновлювати роботу для того, щоб підтримувати вас, наших студентів, а також своїх працівників та працювати на економіку країни.

Наразі ми запускаємо новий курс з 4.04 (онлайн курс та курс офлайн у Львові та Івано-Франківську) для відновлення та забезпечення стабільної роботи школи. А також для того, щоб забезпечити продовження навчання у тих групах, які зупинилися.  До цього курсу ми хочемо приєднати на навчання тих, хто в безпеці та може продовжити вивчати англійську.

  • Для груп грудня (початок був 29.11, семестр мав закінчитись 06.03) дистанційного курсу та курсу офлайн у Харкові – ми пропонуємо завершити 3 заняття самостійно в особистому кабінеті та написати фінальний тест, а також записатись 4.04 на новий семестр зі знижкою 600 грн лише для вас.
     
  • Для груп січня (початок курсу був 17.01) дистанційного курсу – ми пропонуємо приєднуватись з 7.04 в існуючі групи на урок, з якого вам потрібно продовжити семестр.
     
  • Для груп лютого (початок курсу 14.02)дистанційного курсу, які встигли пройти лише по 3 заняття, – ми пропонуємо почати новий семестр з 4.04 з початку без будь-яких доплат або доєднатись з 4 заняття.

Ті студенти, які не можуть розпочати чи продовжити навчання в квітні, матимуть змогу зробити це в будь-який інший період. 

Усі гроші у групах, які не закінчили заняття, «заморожені» безстроково з 24.02. Кожен зі студентів буде мати можливість відновити навчання, коли буде змога!

Якщо ви вже з 4.04 можете відновити/ розпочати/ продовжувати навчання – зв’яжіться з нашими менеджерами, ми підшукаємо вам групу.  

Контакти, за якими можна зв’язатися з нами:

Телефони:

(093) 170-92-91
(093) 170-09-02
(093) 170-20-80

Усі заняття проходитимуть дистанційно, тому всі наші менеджери працюють для всіх студентів. Звертайтеся за будь-яким з контактів. 

Все тільки починається як для нас, так і для нашої країни! 

Окремо хочемо звернутися до наших студентів, що наразі боронять нашу країну. Ми чекаємо на вас в будь-який час, повертайтеся на заняття з перемогою!