Вчимо розмовну англійську мову онлайн за допомогою пісень

Вчимо розмовну англійську мову онлайн за
допомогою пісень

Автор: Юлія Блажевич

Що може бути краще, ніж вчити онлайн розмовну англійську мову за допомогою улюблених пісень? Це корисно, просто та цікаво.

Як вчити іноземну мову за піснями?

Вчити англійську онлайн за піснями можна двома зручними способами.

  1. Усі, хто хоче вчити розмовну англійську мову онлайн максимально активно, можуть слухати пісні й перекладати їх. У тому випадку якщо хочеться глибше пропрацювати лексику, можна скласти список нових слів із пісень і розділити їх на теми. Якщо ж особливу увагу хочеться приділити ще й граматиці, то ви можете шукати в тексті граматичні структури й намагатися самостійно дати їм пояснення або ж шукати відповідні правила в підручнику.
     
  2. Вивчаючи розмовну англійську онлайн для початківців за піснями, ви можете обійтися без письмової роботи, тобто просто вчити пісні напам'ять. У такий спосіб не вийде автоматизувати засвоєння нових слів і граматичних конструкцій, але пасивне прослуховування навчить правильної вимови.

Як вчити іноземну мову за піснями?
Оберіть комфортний спосіб вчити онлайн курси розмовної англійської мови в домашніх умовах

Де можна вивчити онлайн розмовну англійську для початківців за піснями?

Вчити іноземну мову за допомогою популярної музики можуть як діти, так і дорослі. Перш ніж почати вивчати розмовну англійську для початківців онлайн за піснями, варто вже мати базовий вокабуляр. Є величезна кількість сайтів із докладними описами текстів пісень, але краще віддати перевагу спеціалізованим сайтам, де можна одночасно прослуховувати й перекладати пісні рідною мовою.
 

1. Lyricstraining

Цей сайт дає прекрасну можливість самостійно вивчати онлайн розмовну англійську мову в прискореному режимі. Так можна безтурботно провести час з користю разом із колегами або друзями. Тут представлені тисячі пісень з різними вправами, що допомагають вивчити нові слова та конструкції. 
 

2. Lingualeo

Додаток сподобається всім, хто займається прискореним вивченням онлайн розмовної англійської для початківців. Серед іншого тут можна знайти багато пісень і кліпів на будь-який смак і рівень володіння англійською мовою. Під час прослуховування ви можете клікати на невідомі слова, додавати їх до словника й потім практикувати за допомогою ігрових вправ.
 

3. Genius

У цій базі можна знайти, напевно, тексти всіх англомовних пісень з коментарями авторів та детальними поясненнями сенсу того чи іншого рядка або слова. Сайт підходить для студентів рівня Intermediate і вище. Але якщо обирати короткі й нескладні пісні, то його можна використовувати і на початкових рівнях.
 

Головне під час навчання – це отримувати насолоду, тоді вивчення онлайн розмовної англійської для початківців за допомогою пісень дозволить швидше здолати мовний бар'єр і позбутися страху говорити іноземною.