Адаптивний графік у Project 12

Адаптивний графік у
Project 12

Автор: Євгенія Лисенко

У сучасному світі найцінніше – це час. Усі намагаються встигати вчитися, працювати, відпочивати. Багато хто хоче приділяти більше часу англійській. Якщо ви замислювалися, як ввести регулярні заняття у свій щільний графік – у нас є рішення.

Ідеальний варіант, як усе встигнути – прийти в школу з адаптивним графіком навчання. І це наша школа PROJECT 12 в Києві, Харкові, Вінниці та Львові.

Ситуація «записався на курси англійської, багато пропускав через накладки в розкладі, відстав від групи й вирішив припинити навчання» знайома чи не кожному, хто займався англійською додатково. Ми подумали про кожного та пропонуємо розумну модель розкладу.

Адаптивний графік – це унікальна можливість організувати розклад так, щоб відвідувати заняття з максимальною зручністю для загального розпорядку дня.

У PROJECT 12 розроблено загальний розклад уроків:

Будні:

  • ранок (8:00, 9:40, 11:20)
  • день (13.00, 15:00)
  • вечір (16.40 18:20, 20:00)

Вихідні:

  • 10:00, 11:40, 13:20

При реєстрації адміністратори школи запропонують вам вибрати основний графік ваших занять, який автоматично прикріпить вас до групи.

У PROJECT 12 доступна онлайн-платформа та додаток для смартфона. У вас буде доступ до особистого кабінету, де ви зможете змінити ваш основний графік або перенести один урок. Це займе не більше 2 хвилин!

Перенести урок можна навіть за 5 хвилин до його початку. Перенести урок можна як на інший день, так і за часом протягом того дня, який закріплений за вашим основним розкладом.

У вас є необмежена кількість можливостей перенесення протягом тижня та семестру в цілому. Якщо в будній день вам не вдалося потрапити на заняття – ви можете надолужити на вихідних.

Більше не потрібно підлаштовуватися під розклад! Обирайте PROJECT 12, з нами керувати часом можливо!