Вивчення англійської за гібридним підходом

Вивчення англійської за
гібридним підходом

Автор: Євгенія Лисенко

Напевно кожен знайомий із типовим уроком англійської в школі або на курсах. Урок починається з перевірки home task, потім викладач пояснює правила, студенти роблять купу нудних вправ, отримують новий home task і урок закінчується. Ніякої різноманітності!

На допомогу сучасним студентам приходять нові технології і тенденції в організації класів.

Навчання в Project 12 – це групові заняття + онлайн-уроки на платформі 12 Tracks.

Ми працюємо за методикою blended learning – це мікс занять у групах і самостійного онлайн-навчання.

Є два варіанти, як можна використовувати платформу 12 Tracks:

  • онлайн-платформа з особистим кабінетом;
  • друкований варіант підручника, який можна купити в будь-якому офісі PROJECT 12.

Для занять можна використовувати будь-який зручний для вас варіант.

У студента Project 12 – чотири уроки на тиждень. Два уроки – з викладачем у групі.

Найважливіше, що відрізняє PROJECT 12 – заняття проводяться тільки in ENGLISH, у студента немає жодних шансів на використання рідної мови. Завдяки цьому досягається максимальна залученість студента в мовне середовище, і студент мотивований на використання тільки англійської, щоб його зрозуміли. На занятті, як правило, закріплюється пройдений матеріал, вводитися нова граматична тема та лексика, в кінці заняття виконуються завдання на застосування граматики та лексики уроку в реальному житті.

80% завдань на уроці інтерактивні, викладачі активно використовують відео, аудіо, різні картки, рольові та настільні ігри, квести, командні ігри.

Заняття в групі розвивають навички живого спілкування. Протягом уроку студенти максимально комунікують, працюють у парах, в групах по 3 або 4 людини, а також виконують завдання, коли потрібно поспілкуватися з кожною людиною в класі. У процесі виконання завдань та ігор, завдяки невимушеній атмосфері, студенту набагато легше запам'ятати правила й одразу побачити, як вони працюють.

Після кожного заняття в класі студент виконує SELF STUDY LESSON, де відпрацьовується граматична тема і дається додаткова лексика. Кожен урок пов'язаний із минулим і майбутнім уроком у класі. Мета – закріпити пройдений матеріал, розширити загальні знання з теми та підготувати студента до наступних тем.

Зручність таких SELF STUDY LESSONS і онлайн-платформи 12 Tracks в тому, що доступ до уроку є 24/7. Також студент може миттєво перевірити свої відповіді за кожним завданням, а якщо виникнуть запитання – розібрати їх наступного уроку з викладачем.

Ще один плюс онлайн платформи 12 Tracks – якщо ви пропустили урок у класі, то основна граматика та лексика будуть представлені в спеціальному відео на початку уроку, який заповнить прогалини.

Після кожного уроку на онлайн-платформі 12 Tracks є невеликий тест із 10 завдань, виконання якого показує, наскільки якісно студент засвоїв тему. Правильні відповіді можна отримати по закінченню і поставити будь-які запитання викладачеві на занятті.

Якщо у студента накопичилися запитання – завжди можна взяти індивідуальну консультацію. На один семестр виділяється 3 безкоштовні заняття по 25 хвилин. Можна брати по одній консультації щомісяця або всі три в кінці семестру.

Кожен з 12 Tracks закінчується написанням тесту для оцінки знань. Якщо загальний бал за всі три тести більше ніж 80%, студенту видається сертифікат.

Завдяки гібридному підходу вивчення англійської максимально ефективне й інтенсивне, а один рівень англійської ви пройдете лише за 3 місяці.

Ми надаємо всі інструменти для навчання та найсучасніший підхід на ринку шкіл англійської мови. З нами ви з легкістю поліпшите свій рівень знань, а найголовніше – ви будите здивовані, наскільки це виявиться швидко і цікаво!