Вивчення англійської за
гібридним підходом

Напевно, кожен знайомий із типовим уроком англійської в школі або на курсах. Урок починається з перевірки home task, потім викладач пояснює правила, студенти роблять купу нудних вправ, отримують новий home task і урок закінчується.

Ми обрали абсолютно іншу, сучасну модель навчання – гібридний підхід (blended learning).

Це мікс групових занять з викладачем і самостійного навчання.

У студентів 4 уроки на тиждень – 2 уроки з викладачем у групі (і на офлайн-курсі, і на дистанційному) та 2 уроки самостійно на нашій онлайн-платформі 12 Tracks.
 

Вивчення англійської за гібридним підходом


Заняття в групі проводяться ТІЛЬКИ IN ENGLISH. Немає жодних шансів на використання рідної мови. Завдяки цьому досягається максимальна залученість студента в мовне середовище, і студент мотивований на використання виключно англійської, щоб його зрозуміли.

На занятті, як правило, закріплюється пройдений матеріал, вводитися нова граматична тема та лексика, в кінці виконуються завдання на застосування граматики та лексики уроку в реальному житті.

80% завдань на уроці інтерактивні, викладачі активно використовують відео, аудіо, різні картки, рольові та настільні ігри, квести, командні ігри.

Групові заняття розвивають навички живого спілкування. Протягом уроку студенти максимально комунікують, працюють у парах, в групах по 3 або 4 людини, а також виконують завдання, коли потрібно поспілкуватися з кожною людиною в класі. У процесі виконання завдань та ігор завдяки невимушеній атмосфері студенту набагато легше запам'ятати правила й одразу побачити, як вони працюють.

Після кожного заняття в класі студент виконує SELF STUDY LESSON, де відпрацьовується граматична тема і дається додаткова лексика. Кожен урок пов'язаний із минулим і майбутнім уроком у класі. Мета – закріпити пройдений матеріал, розширити загальні знання з теми та підготувати студента до наступних тем.

Зручність таких SELF STUDY LESSONS і онлайн-платформи 12 Tracks в тому, що доступ до уроку є 24/7. Також студент може миттєво перевірити свої відповіді за кожним завданням, а якщо виникнуть запитання – розібрати їх наступного уроку з викладачем.

Ще один плюс онлайн-платформи 12 Tracks – якщо ви пропустили урок у класі, то основна граматика та лексика будуть представлені в спеціальному відео на початку уроку, який заповнить прогалини.

 

Вивчення англійської за гібридним підходом - 2

 

Після кожного уроку на онлайн-платформі є невеликий тест із 10 завдань, виконання якого показує, наскільки якісно студент засвоїв тему. Правильні відповіді можна отримати по закінченню і поставити будь-які запитання викладачеві на занятті.

Якщо у студента накопичилися запитання – завжди можна взяти індивідуальну консультацію. На один семестр виділяється 3 безкоштовні заняття по 25 хвилин. Можна брати по одній консультації щомісяця або всі три в кінці семестру.

Кожен із 12 Tracks закінчується написанням тесту для оцінки знань. Якщо загальний бал за всі три тести більше ніж 80%, то студенту видається сертифікат.

Завдяки гібридному підходу вивчення англійської максимально ефективне й інтенсивне, а один рівень англійської ви пройдете лише за 3 місяці.

Ми надаємо всі інструменти для навчання та найсучасніший підхід на ринку шкіл англійської мови. З нами ви з легкістю поліпшите свій рівень знань, а головне – ви будите здивовані, наскільки це виявиться швидко й цікаво!