Експрес - курси англійської в Києві: фрази для спілкування з сусідами на всі випадки життя

Експрес - курси англійської в Києві: фрази для спілкування з сусідами на всі
випадки життя

Автор: Світлана Федорчук

Якщо ви вирішите вирушити в подорож світом, вам обов'язково знадобляться фрази для спілкування з сусідами – у готелі або апартаментах. Експрес - курси англійської в Києві дозволяють вивчити діалоги для подібних ситуацій, які точно знадобляться в реальному житті.

Зміст

1. Як представитися незнайомцям – урок з експрес - курсів англійської в Києві
2. Як говорити про труднощі й вирішувати конфлікти англійською мовою
3. Як звернутися до всієї спільноти мешканців будинку
4. Як швидко вивчити англійську з нуля?
5. Як швидко вивчити великий текст англійською?

 

Експрес - курси англійської в Києві: фрази для спілкування з сусідами на всі випадки життя

 

Взаємини з сусідами завжди хочеться зберігати дружніми, але є й чимало історій про конфлікти. Найважче ладнати, коли ви представляєте різні культури або розмовляєте незрозумілими одне для одного мовами. Щоб не розгубитися за кордоном і завести друзів серед сусідів, перед поїздкою слід відвідати хоча б експрес - курси базової англійської в Києві, які пропонують багато шкіл іноземних мов.

Сусіди можуть виявитися надмірно гучними, можуть готувати їжу з дуже великою кількістю спецій для нашого нюху або можуть володіти звичкою використовувати всю воду в бойлері. Що можна зробити в усіх перерахованих випадках? Можна просто зараз швидко вивчити англійську на прискорених київських мовних курсах, щоб навчитися тактовно висловлювати зауваження. Адже знання англійської мови полегшує вирішення будь-яких розбіжностей. Тримайте невеликий експрес-гайд з мовних курсів для створення і підтримки позитивних стосунків із англомовними сусідами.

Як представитися незнайомцям – урок з експрес - курсів англійської в Києві

Під час переїзду до нової країни важливо одразу налагодити контакт із сусідами. Використовуйте прості прийоми: щира усмішка та доброзичливе привітання допоможуть знайти справжніх друзів у будь-якій країні світу, де розуміють англійську мову. Але якщо ви не відвідували прискорені мовні курси – це завдання перетвориться на проблему. Ось чому експрес - курси англійської в Києві – така гарна ідея для тих, кому не вистачає часу на поглиблені курси.

Експрес - курси англійської в Києві: фрази для спілкування з сусідами на всі випадки життя
Щоб ваші сусіди, які говорять іншою мовою, стали вашими друзями, слід обов'язково відвідати експрес - навчання англійської, яке пропонується в Києві, і підтягнути комунікативні навички

Ви можете використовувати знання з мовних курсів або експрес - навчання і просто запитати сусіда, як справи, чи прокоментувати погоду. Після коротко запитайте про визначні пам'ятки – цікавий музей, атмосферні місцеві ринки тощо. Тримайте кілька фраз англійською мовою, які ви звикли чути від іноземних туристів у Києві:

 • Hello, how are you? – Привіт, як ти? 

На експрес - курсах англійської в Києві викладач пояснить вам, що це просто формальне питання, яке несе лише прояв ввічливості та не передбачає розгорнутої відповіді про справи. Відвідуючи київські прискорені курси з вивчення мов, ви зможете багаторазово тренуватися з використанням такого висловлювання іноземною мовою.

Продовжимо вивчення експрес-гайду зі знайомства з іноземцями в Києві та за кордоном:

 • Good morning, I am Lisa. I am new in this area. I just moved here from Ukraine. – Доброго ранку, я Ліза. Я новачок тут. Я щойно переїхала сюди з України. 
   
 • Hi, I am looking for a nearby supermarket. Could you help me? – Привіт, я шукаю найближчий супермаркет. Не могли б ви допомогти мені? 
   
 • Good afternoon, I can see you are new to the area. Welcome! If you need anything just feel free to ask me. I live in flat 23. – Добрий день, я бачу, ви новачок у цьому районі. Ласкаво просимо! Якщо вам що-небудь знадобиться, просто запитайте в мене. Я живу в квартирі номер 23.
   
 • Good morning, I see you are new to the area. Welcome! My name is Lisa. Where are you from? – Доброго ранку, я бачу, ви новачок у цьому районі. Ласкаво просимо! Мене звати Ліза. Звідки ви?
   
 • Hello, nice weather today, isn’t it? – Привіт, хороша погода сьогодні, чи не так? 

Відзначимо, що останню фразу англійською мовою можна використовувати не тільки для знайомства на експрес - курсах, але й щоб зав'язати розмову з людиною на спортивному майданчику або сусідньому балконі в Києві або іншій країні. Крім погоди, можна обговорити останні новини або спорт – обирайте тему, яка зацікавить співрозмовника. Використовуйте її в діалогах на експрес - навчанні або поглиблених курсах англійської мови.

Як говорити про труднощі й вирішувати конфлікти англійською мовою 

На київських експрес - курсах англійської викладач може присвятити ціле заняття фразам, які стануть у пригоді для серйозних розмов і вирішення конфліктних ситуацій. Наприклад, що сказати сусідам зверху, які говорять англійською мовою, якщо одного ранку ви зрозумієте, що в стелі ванної кімнати протікає вода? Може, у сусіда течуть труби, і він не помітив. Без курсів експрес-занурення в мову не відбудеться.

Що ви скажете, якщо ваш київський англомовний сусід галасує в неділю ввечері, коли вам потрібно прокидатися о 6 годині ранку на роботу? Прискорено вивчити фрази з інтернету, перекладені за допомогою онлайн-додатка? Ні, краще відвідати повноцінний мовний курс з англійської – поглиблений або експрес.

Не панікуйте! Ось фрази, які вам знадобляться для швидкого вирішення подібних життєвих труднощів, взяті з експрес - курсів англійської в Києві:

 • Good morning, I noticed a patch of water on the ceiling of my bathroom. I believe there is a water leak in your bathroom. – Доброго ранку, я помітив пляму води на стелі моєї ванною. Мені здається, у вашій ванній протікає вода. 
   
 • Hello, could you check the pipes in your bathroom? There is mould in the room underneath your bathroom. – Привіт, не могли б ви перевірити труби в своїй ванній? У кімнаті під нею з'явилася цвіль.
   
 • Good morning, can I ask you to be quieter on Sunday evenings? I know that you have children, but I get up very early on Monday mornings. I would be grateful if you could pay more attention after 8 o’clock. – Доброго ранку, можу я попросити вас бути тихіше в неділю ввечері? Я знаю, що у вас діти, але в понеділок я рано встаю. Буду вдячний, якщо ви приділите більше уваги тиші після 8 години. 
   
 • Hi, can I ask you to avoid moving chairs in the evening? Unfortunately, the noise is very loud downstairs. Thank you so much for understanding! – Привіт, можу я попросити вас не пересувати стільці ввечері? На жаль, внизу з'являється гучний шум. Дуже дякую за розуміння!

Врахуйте, що в будь-якому суспільстві – в Києві та за кордоном – вирішувати конфліктні ситуації слід тактовно. Саме з цієї причини ми наводимо приклади з київських курсів експрес - вивчення мов, які припускають лише ввічливе спілкування, без звинувачень і агресії. Найчастіше люди, що говорять іноземною мовою, вимовляють подібні фрази з усмішкою – тримайте курс на це поширене англійське правило етикету. 

Як звернутися до всієї спільноти мешканців будинку

А як щодо проблем, які впливають на всю будівлю? Одна з найбільш стресових подій – це участь у зборах мешканців будинку, які можуть чекати на вас після придбання нерухомості в країні, де говорять англійською мовою. Далеко не всі школи англійської підготують до подібних ситуацій, але ви можете попросити про це на експрес - курсах.

Як можна прийти до спільного знаменника, коли думки часто розходяться? Досягти згоди на таких зустрічах складно, але ще важче досягти успіху, не зачепивши чиїхось почуттів. Для цього важливо вивчити лексику з цієї теми – поглиблений київський мовний експрес - курс зробить вас справжнім профі. Також експрес - навчання на мовному курсі допоможе натренувати вимову.

Експрес - курси англійської в Києві: фрази для спілкування з сусідами на всі випадки життя - 2
Навіть коли намагаєтеся висловити зауваження, обов'язково робіть це дружньо. Навчитися доброзичливого спілкування допоможуть київські мовні експрес - курси

Наводимо приклади кількох фраз англійською мовою, які можна побачити в оголошенні на дверях під'їзду або ліфту, або які вам особисто доведеться висловлювати мешканцям будинку в закордонному місті. Їх ми запозичили їх київських експрес - курсів:

 • I would like to point out that the elevator door is often left open. Please, be careful when closing it. – Хочу звернути вашу увагу, що двері ліфта часто залишають відкритими. Будь ласка, будьте обережні, коли вони зачиняються.
   
 • I often find rubbish left in the courtyard. Please, remember that leaving rubbish in the common areas is a violation of the condominium rules. – Я часто знаходжу сміття у дворі. Пам'ятайте, що залишати сміття в місцях загального користування є порушенням правил житлового комплексу. 
   
 • The door is often left open at night. Please, pay attention! – Вночі двері часто залишають відкритими. Будь ласка, звертайте на це увагу! 
   
 • Some residents are leaving their bicycles in the yard, preventing those who have cars from parking in the parking spaces. Please leave your bikes in the correct zones. – Деякі мешканці залишають свої велосипеди у дворі, не дозволяючи паркуватися на стоянках тим, у кого є машини. Будь ласка, залишайте велосипеди в спеціально відведених зонах. 
   
 • Please close the door gently. Thank you! – Будь ласка, зачиняйте двері обережніше. Дякуємо! 
   
 • Please keep the passage free. Thank you! – Будь ласка, не загороджуйте прохід. Дякуємо! 

Щоб попрактикуватися у використанні перерахованих фраз англійською мовою, обов'язково пройдіть експрес - курс англійської в Києві. Це допоможе вам стати впевненим спікером. Експрес - навчання на київських мовних курсах особливо корисно для тих, хто збирається вирушати в незаплановану поїздку або в кого не вистачає часу на тривале вивчення мови. Не думайте, що експрес - курс – це лише поверхове вивчення базових правил англійської. Такі прискорені курси теж можуть дати глибокі знання.

Як швидко вивчити англійську мову з нуля?

Якщо ви хочете максимально швидко вивчити англійську та готові присвячувати заняттям практично кожен день – обирайте експрес - курси. Таке навчання приносить майже миттєвий результат (пройти один рівень можна за три місяці), але доведеться багато працювати. Як швидко вивчити англійську мову з нуля на інтенсивних курсах Project12?

 1. Заняття чотири рази на тиждень

Двічі на тиждень ви займаєтеся з викладачем у групі онлайн або офлайн, ще двічі – самостійно на авторській онлайн-платформі.

 1. Інтерактивний підручник

Доступ до навчальних матеріалів на онлайн-платформі у вас 24/7. Ви можете дивитися відеоверсії уроків, виконувати завдання й тут же перевіряти себе, а також проходити короткі тести на закріплення матеріалу.

 1. Розмовні клуби

Додаткова розмовна практика з носіями мови прискорить процес навчання. Обирайте цікаві вам теми та спілкуйтеся в групі студентів вашого рівня.

Експрес - курси англійської в Києві: фрази для спілкування з сусідами на всі випадки життя - 3

Як швидко вивчити великий текст англійською?

Щоб вивчити текст іноземною мовою, його потрібно розуміти. Тож для початку прочитайте та перекладіть текст, який вам потрібно запам'ятати. Переконайтеся, що ви розібралися, про що йдеться. Далі обговоримо покроково, як швидко вивчити великий текст англійською.

 1. Накидайте тези

Поділіть текст на кілька маленьких частин і тезами опишіть кожну з них. Із таким тезовим планом-підказкою ви нічого не пропустите.

 1. Розберіться зі складнощами

Випишіть незнайомі чи проблемні слова та фрази, дізнайтеся їх значення та вимову.

 1. Вивчайте частинами

Прочитайте першу частину тексту вголос кілька разів. Спочатку завчіть перше речення, потім друге і т.д. Після того як ви запам'ятаєте першу частину тексту, переходьте до другої.

 1. Тренуйтеся

Попросіть когось послухати, як ви читаєте текст напам'ять, або ж тренуйтеся говорити перед дзеркалом. Після того як ви запам'ятали текст, приділіть увагу способу його подачі, тобто інтонаціям і вимові.