Експрес - курси англійської в Києві: фрази для спілкування з сусідами на всі випадки життя

Експрес - курси англійської в Києві: фрази для спілкування з сусідами на всі
випадки життя

Автор: Світлана Федорчук

Якщо ви вирішите вирушити в подорож світом, вам обов'язково знадобляться фрази для спілкування з сусідами – у готелі або апартаментах. Експрес - курси англійської в Києві дозволяють вивчити діалоги для подібних ситуацій, які точно знадобляться в реальному житті.

Зміст

1. Як представитися незнайомцям – урок з експрес - курсів англійської в Києві
2. Як говорити про труднощі й вирішувати конфлікти англійською мовою
3. Як звернутися до всієї спільноти мешканців будинку

Взаємини з сусідами завжди хочеться зберігати дружніми, але є й чимало історій про конфлікти. Найважче ладнати, коли ви представляєте різні культури або розмовляєте незрозумілими одне для одного мовами. Щоб не розгубитися за кордоном і завести друзів серед сусідів, перед поїздкою слід відвідати хоча б експрес - курси базової англійської в Києві, які пропонують багато шкіл іноземних мов.

Сусіди можуть виявитися надмірно гучними, можуть готувати їжу з дуже великою кількістю спецій для нашого нюху або можуть володіти звичкою використовувати всю воду в бойлері. Що можна зробити в усіх перерахованих випадках? Можна просто зараз швидко вивчити англійську на прискорених київських мовних курсах, щоб навчитися тактовно висловлювати зауваження. Адже знання англійської мови полегшує вирішення будь-яких розбіжностей. Тримайте невеликий експрес-гайд з мовних курсів для створення і підтримки позитивних стосунків із англомовними сусідами.

Як представитися незнайомцям – урок з експрес - курсів англійської в Києві

Під час переїзду до нової країни важливо одразу налагодити контакт із сусідами. Використовуйте прості прийоми: щира усмішка та доброзичливе привітання допоможуть знайти справжніх друзів у будь-якій країні світу, де розуміють англійську мову. Але якщо ви не відвідували прискорені мовні курси – це завдання перетвориться на проблему. Ось чому експрес - курси англійської в Києві – така гарна ідея для тих, кому не вистачає часу на поглиблені курси.

Експрес - курси англійської в Києві
Щоб ваші сусіди, які говорять іншою мовою, стали вашими друзями, слід обов'язково відвідати експрес - навчання англійської, яке пропонується в Києві, і підтягнути комунікативні навички

Ви можете використовувати знання з мовних курсів або експрес - навчання і просто запитати сусіда, як справи, чи прокоментувати погоду. Після коротко запитайте про визначні пам'ятки – цікавий музей, атмосферні місцеві ринки тощо. Тримайте кілька фраз англійською мовою, які ви звикли чути від іноземних туристів у Києві:

 • Hello, how are you? – Привіт, як ти? 

На експрес - курсах англійської в Києві викладач пояснить вам, що це просто формальне питання, яке несе лише прояв ввічливості та не передбачає розгорнутої відповіді про справи. Відвідуючи київські прискорені курси з вивчення мов, ви зможете багаторазово тренуватися з використанням такого висловлювання іноземною мовою.

Продовжимо вивчення експрес-гайду зі знайомства з іноземцями в Києві та за кордоном:

 • Good morning, I am Lisa. I am new in this area. I just moved here from Ukraine. – Доброго ранку, я Ліза. Я новачок тут. Я щойно переїхала сюди з України. 
   
 • Hi, I am looking for a nearby supermarket. Could you help me? – Привіт, я шукаю найближчий супермаркет. Не могли б ви допомогти мені? 
   
 • Good afternoon, I can see you are new to the area. Welcome! If you need anything just feel free to ask me. I live in flat 23. – Добрий день, я бачу, ви новачок у цьому районі. Ласкаво просимо! Якщо вам що-небудь знадобиться, просто запитайте в мене. Я живу в квартирі номер 23.
   
 • Good morning, I see you are new to the area. Welcome! My name is Lisa. Where are you from? – Доброго ранку, я бачу, ви новачок у цьому районі. Ласкаво просимо! Мене звати Ліза. Звідки ви?
   
 • Hello, nice weather today, isn’t it? – Привіт, хороша погода сьогодні, чи не так? 

Відзначимо, що останню фразу англійською мовою можна використовувати не тільки для знайомства на експрес - курсах, але й щоб зав'язати розмову з людиною на спортивному майданчику або сусідньому балконі в Києві або іншій країні. Крім погоди, можна обговорити останні новини або спорт – обирайте тему, яка зацікавить співрозмовника. Використовуйте її в діалогах на експрес - навчанні або поглиблених курсах англійської мови.

Як говорити про труднощі й вирішувати конфлікти англійською мовою 

На київських експрес - курсах англійської викладач може присвятити ціле заняття фразам, які стануть у пригоді для серйозних розмов і вирішення конфліктних ситуацій. Наприклад, що сказати сусідам зверху, які говорять англійською мовою, якщо одного ранку ви зрозумієте, що в стелі ванної кімнати протікає вода? Може, у сусіда течуть труби, і він не помітив. Без курсів експрес-занурення в мову не відбудеться.

Що ви скажете, якщо ваш київський англомовний сусід галасує в неділю ввечері, коли вам потрібно прокидатися о 6 годині ранку на роботу? Прискорено вивчити фрази з інтернету, перекладені за допомогою онлайн-додатка? Ні, краще відвідати повноцінний мовний курс з англійської – поглиблений або експрес.

Не панікуйте! Ось фрази, які вам знадобляться для швидкого вирішення подібних життєвих труднощів, взяті з експрес - курсів англійської в Києві:

 • Good morning, I noticed a patch of water on the ceiling of my bathroom. I believe there is a water leak in your bathroom. – Доброго ранку, я помітив пляму води на стелі моєї ванною. Мені здається, у вашій ванній протікає вода. 
   
 • Hello, could you check the pipes in your bathroom? There is mould in the room underneath your bathroom. – Привіт, не могли б ви перевірити труби в своїй ванній? У кімнаті під нею з'явилася цвіль.
   
 • Good morning, can I ask you to be quieter on Sunday evenings? I know that you have children, but I get up very early on Monday mornings. I would be grateful if you could pay more attention after 8 o’clock. – Доброго ранку, можу я попросити вас бути тихіше в неділю ввечері? Я знаю, що у вас діти, але в понеділок я рано встаю. Буду вдячний, якщо ви приділите більше уваги тиші після 8 години. 
   
 • Hi, can I ask you to avoid moving chairs in the evening? Unfortunately, the noise is very loud downstairs. Thank you so much for understanding! – Привіт, можу я попросити вас не пересувати стільці ввечері? На жаль, внизу з'являється гучний шум. Дуже дякую за розуміння!

Врахуйте, що в будь-якому суспільстві – в Києві та за кордоном – вирішувати конфліктні ситуації слід тактовно. Саме з цієї причини ми наводимо приклади з київських курсів експрес - вивчення мов, які припускають лише ввічливе спілкування, без звинувачень і агресії. Найчастіше люди, що говорять іноземною мовою, вимовляють подібні фрази з усмішкою – тримайте курс на це поширене англійське правило етикету. 

Як звернутися до всієї спільноти мешканців будинку

А як щодо проблем, які впливають на всю будівлю? Одна з найбільш стресових подій – це участь у зборах мешканців будинку, які можуть чекати на вас після придбання нерухомості в країні, де говорять англійською мовою. Далеко не всі школи англійської підготують до подібних ситуацій, але ви можете попросити про це на експрес - курсах.

Як можна прийти до спільного знаменника, коли думки часто розходяться? Досягти згоди на таких зустрічах складно, але ще важче досягти успіху, не зачепивши чиїхось почуттів. Для цього важливо вивчити лексику з цієї теми – поглиблений київський мовний експрес - курс зробить вас справжнім профі. Також експрес - навчання на мовному курсі допоможе натренувати вимову.

Експрес - курси англійської в Києві
Навіть коли намагаєтеся висловити зауваження, обов'язково робіть це дружньо. Навчитися доброзичливого спілкування допоможуть київські мовні експрес - курси

Наводимо приклади кількох фраз англійською мовою, які можна побачити в оголошенні на дверях під'їзду або ліфту, або які вам особисто доведеться висловлювати мешканцям будинку в закордонному місті. Їх ми запозичили їх київських експрес - курсів:

 • I would like to point out that the elevator door is often left open. Please, be careful when closing it. – Хочу звернути вашу увагу, що двері ліфта часто залишають відкритими. Будь ласка, будьте обережні, коли вони зачиняються.
   
 • I often find rubbish left in the courtyard. Please, remember that leaving rubbish in the common areas is a violation of the condominium rules. – Я часто знаходжу сміття у дворі. Пам'ятайте, що залишати сміття в місцях загального користування є порушенням правил житлового комплексу. 
   
 • The door is often left open at night. Please, pay attention! – Вночі двері часто залишають відкритими. Будь ласка, звертайте на це увагу! 
   
 • Some residents are leaving their bicycles in the yard, preventing those who have cars from parking in the parking spaces. Please leave your bikes in the correct zones. – Деякі мешканці залишають свої велосипеди у дворі, не дозволяючи паркуватися на стоянках тим, у кого є машини. Будь ласка, залишайте велосипеди в спеціально відведених зонах. 
   
 • Please close the door gently. Thank you! – Будь ласка, зачиняйте двері обережніше. Дякуємо! 
   
 • Please keep the passage free. Thank you! – Будь ласка, не загороджуйте прохід. Дякуємо! 

Щоб попрактикуватися у використанні перерахованих фраз англійською мовою, обов'язково пройдіть експрес - курс англійської в Києві. Це допоможе вам стати впевненим спікером. Експрес - навчання на київських мовних курсах особливо корисно для тих, хто збирається вирушати в незаплановану поїздку або в кого не вистачає часу на тривале вивчення мови. Не думайте, що експрес - курс – це лише поверхове вивчення базових правил англійської. Такі прискорені курси теж можуть дати глибокі знання.