12 YouTube-блогерів, на яких
варто підписатися

«Дивись блогерів на YouTube», – одна з головних і перших порад тим, хто вивчає мову. Але тут же постає запитання: «А яких саме?».

Звичайно, краще обрати того, хто близький тобі за інтересами: макіяж, ігри або спорт, наприклад.

Але це все вузькоспрямовані теми, в цій статті зібрані цікаві лайфстайл-блогери, від яких ти зможеш почути повсякденну мову з актуальною лексикою та граматичними конструкціями.

 

Zoella

Британська дівчина – одна з найвідоміших і найуспішніших представниць індустрії. На каналі є відео на різні теми: покупки, кулінарія, мода, б'юті, а також велика кількість влогів. Але найбільш довгоочікуваний і улюблений для глядачів сегмент – це влогмас – влоги, які публікуються протягом 24 днів перед Різдвом.
 

 

Kurtis Conner 

Цей хлопець дуже багато та смішно коментує, але не ігри чи фільми, а тренди та напрямки, які зараз на слуху. Саме тут можна дізнатися багато сленгових слів і зрозуміти, що зараз у тренді.
 

 

Caspar

Він став сенсацією. Вихований у Південній Африці, але живе в Лондоні. Каспар розважає мільйони своїми оригінальними та комедійними відео. Але іноді його пранки над друзями переходять усі межі.
 

 

MyLifeAsEva

Сенсація YouTube – Єва Гутовськи. Це дівчина-комедія, лайфстайл і модна блогерка з більш ніж сімома мільйонами підписників. Щотижня Єва ділиться порадами з декору кімнати, комедійними відео, щоденниками про подорожі, моментами з життя й іншим.
 

 

Niomi Smart

По-перше, у неї шалено приємний голос і дуже милий британський акцент, а по-друге, тут можна навчитися говорити про моду, їжу, здоров'я та красу. Величезна кількість відео про те, як виглядати добре, як смачно та з користю для здоров'я харчуватися, що носити й чим фарбуватися. Цей канал – джерело корисної інформації, приправленої британською витонченістю.
 

 

Alfie Deyes (VLOGS) 

Тут можна відчути істинно британський спосіб життя. На каналі велика кількість провокаційних інтерв'ю, серед гостей – відомі ютубери, CEO YouTube, люди, які вірять у пласку Землю. Навіть є відео, де Alfie став папараці на один день.
 

 

Thatcher Joe

Цей хлопець – заряд позитивних емоцій, всередині нього море креативу, який він проектує на свої відео. Пранки, пісні, пародії, влоги, челенджі, розпакування, інтерв'ю зі знаменитостями та величезна кількість розважальних відео. В описі його каналу стоїть речення: «Я 27-річний Джо, який валяє дурня на камеру для твоєї розваги», – і цим усе сказано.
 

 

Tyler Oakley

Буря позитивних емоцій, епатажу й манірності. Його або люблять, або ненавидять. Він називає себе «професійною фанаткою» і є прихильником Даррена Крісса з серіалу «Хор». Він співав різдвяні пісні на сцені разом з One Direction. Завдяки успіху Тайлера в соціальних мережах і високому рейтингу на YouTube він отримав можливість зустрітися з президентом США Бараком Обамою в Білому Домі.
 

 

Sonya Esman 

Дівчина прославилася завдяки своєму російськомовному каналу, але потім стрімко почала підкорювати англомовний Ютуб. Вона пише: «Мій канал – це місце радикального креативного вираження, візуальної поезії, чесних розмов і, звичайно ж, фешн-оглядів, тревел-влогів, музики, яка допоможе розслабитися, фаворитів місяця й інших парадоксів». Варто підписатися, щоб слухати американську англійську та ловити останні тренди.
 

 

Hailey Sani 

Тут можна знайти все потроху. Разом зі своїми друзями блогерка знімає фітнес-відео, ролики про одяг тижня, поради та відео про караоке. В основному, вона фокусується на відеоблозі, де ділиться епізодами свого повсякденного життя.
 

 

Shane Dawson 

Кар'єра Шейна почалася в середній школі, коли він і ще кілька його друзів здавали домашню роботу не в письмовому вигляді, а записували на відео. Вчителі, яким ці роботи дуже подобалися, часто просили зробити для них копію. Перші викладені роботи Шейна на YouTube – це домашні відеозавдання. Його канал майже як кінокомпанія, оскільки тут є документальні серії фільмів про інших ютуберів, відео про теорії змови та навіть серія про Jeffree Star!
 

 

Connor Franta 

Дуже цікава особистість, адже він поєднує в собі блогера з п'ятьма мільйонами підписників, займається підприємницькою діяльністю, має власну лінію одягу та бренд кави під назвою Common Culture, а також музичний лейбл Heard Well. На каналі багато відео про лайфстайл, в цілому, немає якихось рубрик або категорій. Напевно, цим він і цікавий, можна подивитися відео на різні теми, абсолютно не пов'язані одна з одною, і в такий спосіб розширити свій словниковий запас і практикувати розуміння американської вимови.
 

 

PewDiePie

І бонус: напевно найбільш популярний і відомий блогер всія YouTube. Він почав свою діяльність у 2010 році – можеш уявити, скільки всього сталося на його каналі за 10 років. Якщо що, він навіть є у Книзі рекордів Гіннеса, тому його блог дійсно потрібно переглянути.
 

 

Словник термінів для перегляду YouTube англійською:

 • skip – пропустити рекламу
 • subscribe – підписатися
 • comment – коментувати
 • thumb up – палець вгору (лайк)
 • thumb down – палець вниз (дизлайк)
 • like – лайкнути/сподобалося
 • share – поділитися/надіслати друзям
 • subtitles – субтитри
 • Q&A – запитання та відповіді
 • tag – низка запитань, на які потрібно відповісти
 • challenge – випробування, яке потрібно пройти
 • haul – відеоогляд покупок
 • vlogmas – влоги перед Різдвом