Ми живемо в часи інтернету і YouTube-шоу, а телебачення не таке популярне, як, скажімо, років 10 тому. Але є один сегмент, який ми всі досі любимо. Це вечірні шоу, яких на англомовному ринку безліч. Поговоримо про найпопулярніші вечірні шоу США та Великобританії.

 

Jimmy Kimmel Live

Джиммі Кіммел – комік, телеведучий і актор. На своєму шоу він часто ставить звичайним людям кумедні запитання, отримуючи абсурдні відповіді. Наприклад, дуже популярні відео, де люди намагаються назвати країни на карті світу. 

 

The Late Late Show with James Corden

Джеймс – улюбленець публіки, він співає, танцює та веде шоу. Знявся в не надто вдалому мюзиклі й не соромиться про це жартувати. Найпопулярніша рубрика його шоу – це караоке в машині з зірками, де були всі від Мішель Обами до Брітні Спірс. Також у нього є досить популярні ігри, наприклад, тіндер у реальному житті; гостям потрібно відповісти на провокаційне запитання або з'їсти якусь гидотку.

 

Alan Carr: Chatty Man

Алан Карр – ще один харизматичний британець, який запрошує до себе зірок і любить поставити їх у незручне становище або просто попліткувати з ними на піжамній вечірці. Тут багато британських зірок і їхнього прекрасного акценту, а ще на канал викладають повну версію шоу, тобі не потрібно збирати його по шматочках.

 

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Феллон замінив Джея Лено одному з найбільш рейтингових шоу, тому їх часто порівнюють. Але він відійшов від старого формату та додав багато нових деталей і рубрик. Наприклад, глядачі люблять гру, де він із зірками співає відомі пісні, але в нових жанрах.

 

Але не тільки хлопці можуть робити якісні шоу.

Oprah Winfrey

Опра – це не просто ведуча, вона стала символом епохи. У 1986 році Опра створила власну програму Oprah Winfrey Show, яка зробила її не тільки знаменитою, а й дуже багатою та впливовою жінкою в США, а трохи пізніше запустила в ефір власний телеканал під назвою OWN. На її каналі можна знайти незліченну кількість душевних інтерв'ю з зірками.

 

The Wendy Williams Show

Венді Вільямс – харизматична, емоційна й ексцентрична. Ця дівчина не соромиться обговорювати будь-які теми, вона говорить про все нове, трендове та провокаційне. В її шоу є дуже класна рубрика, де вона відповідає на запитання фанатів у режимі онлайн. 

 

The Ellen DeGeneres Show

Еллен – американська актриса, комедіантка, телеведуча, володарка 11 премій «Еммі». У своєму шоу вона спілкується з зірками в дружній манері, ставить їм незручні запитання та лякає за першої-ліпшої можливості, а також бере інтерв'ю у чарівних дітей.

 

Vocabulary: 

  • host – ведучий 
  • hidden camera show – шоу, зняте прихованою камерою 
  • the news – новини
  • talk show – ток-шоу 
  • anchor – ведучий новин
  • commercial/ad break – реклама
  • breaking news – екстрене повідомлення
  • prime time TV – піковий час, коли більшість людей дивиться ТБ
  • rerun/repeat – повтор програми
  • reality show – реаліті-шоу