Англійська дистанційно: групові й
індивідуальні заняття

Пошук репетитора з англійської дистанційно ніколи не був простим. У мережі – сотні сайтів і десятки тисяч вчителів. Багато хто віддає перевагу індивідуальним заняттям, оскільки в них є головна перевага – увага викладача повністю належить вам. За допомогою таких уроків можна вивчити англійську дистанційно максимально швидко.

Але не можна бути впевненими, що заняття з учителем без інших учнів вам будуть цікаві. Можливо, працювати в групі вам буде комфортніше, дистанційні курси англійської в компанії однодумців можуть бути більш корисними й цікавими.

Зміст

1. Дистанційні курси англійської з іграми, переглядом відео, прослуховуванням радіо та подкастів
2. Уроки англійської дистанційно – повне занурення в мовне середовище з перших хвилин
3. Кількість індивідуальних і групових занять на тиждень на дистанційних курсах англійської

Розглянемо кілька методів і прийомів, які викладачі використовують на групових заняттях:

 • учні можуть працювати в парі, складаючи діалоги з використанням вивченої лексики;
 • ви швидше звикнете до вимови та навчитеся сприймати розмовну мову на слух;
 • будете вчитися на помилках інших;
 • дух суперництва та прагнення показати себе з кращого боку будуть мотивувати вас більше старатися.

Групові дистанційні курси англійської – можливість знайти партнерів для практики розмовної мови. А на індивідуальних заняттях ви взаємодієте виключно з викладачем, запам'ятовуєте тільки одну манеру вимови. Зважитися вийти з такої комфортної зони важко.

Дистанційні курси англійської з іграми, переглядом відео, прослуховуванням радіо та подкастів

На індивідуальних заняттях можна займатися за цікавими методиками та матеріалами, як і на уроках з групою. Різниця лише в тому, що ігри, перегляд відео, прослуховування аудіо й обговорення відбувається один на один з учителем. Так ви набагато більше говорите, тому такі заняття більш ефективні, проте більший позитивний заряд ви отримаєте на групових заняттях дистанційної англійської. Взаємодія з іншими учнями дає вам можливість вдосконалити свої розмовні навички за допомогою:

 • парних діалогів;
 • обговорення пройденої теми на уроках дистанційної англійської;
 • ігор і змагань.

А головне – жодних психологічних обмежень. На англійських дистанційних курсах сором і невпевненість випаровуються, на таких заняттях не вийде тихенько відсидітися. Ви постійно в полі зору не тільки вчителі, а й своїх одногрупників. Брати участь доведеться в будь-якій активності: ігри, моделювання робочих ситуацій, дискусії, дебати тощо. Робота в команді – найкращий спосіб проявити свої лідерські якості та продемонструвати свої навички. У групі на уроках дистанційної англійської ваш прогрес буде більш видимим, ніж на індивідуальних уроках. А різні методи подачі матеріалу допоможуть вам підтягнути слабкі сторони. Наприклад, спільне прослуховування аудіоматеріалів та подальший розбір лексики допоможе засвоїти незрозумілі моменти. На уроках англійської дистанційно це може виглядати так:

 • разом з викладачем студенти слухають актуальну новину й записують усі знайомі слова;
 • після цього кожен із учнів зачитує свій список і пояснює значення тих слів, які одногрупники не знають;
 • студенти обговорюють суть новини;
 • група знайомитися з текстовим варіантом новини, а викладач пояснює правила граматики, а також специфіку використовуваної лексики в певному контексті.

На групових уроках дистанційних англійських курсів ви спільно працюєте над помилками, не відчуваючи внутрішнього обов'язку демонструвати високі результати. Особливо перед учнями з тим же рівнем знань, що й у вас.

Дистанційні курси англійської з іграми, переглядом відео, прослуховуванням радіо та подкастів

Часто так буває, що як би детально викладач не пояснював правила, ви не можете зрозуміти їх суті. Тоді ваші колеги по дистанційних курсах англійської готові вас підтримати й розповісти, як вони сприйняли інформацію та які моменти виділили. Можливо, саме їхні пояснення будуть вам більш зрозумілими й ви нарешті опануєте матеріал.

Уроки англійської дистанційно – повне занурення в мовне середовище з перших хвилин

Коли ви вчитеся в групі, то рятуєтеся від необхідності підшукувати собі партнерів для практики розмовної мови. На заняттях з англійської дистанційно ви взаємодієте з людьми, як на спікінг клабах. Не тільки викладач, але й одногрупники можуть вам допомогти позбутися невпевненості й краще запам'ятати матеріал. Мова – це інструмент комунікації. Уроки дистанційних курсів англійської – найбільш зручний і доступний спосіб навчитися його використовувати.

Показати ефективність таких занять можна на простому прикладі з запам'ятовуванням нових слів. Досвідчений викладач завжди готує список слів, які ви зустрінете на наступному уроці дистанційної англійської. Щоб процес навчання був більш ефективним і цікавим, потрібно не тільки заучувати слова та переклад до них, а й вчитися пояснювати їх значення. На перший погляд, це важко, але насправді під силу людям навіть із базовим рівнем знань. Уявіть себе на місці іноземця, якому доводиться робити те саме. Спробуйте самі відповісти на запитання «How to say it in English?» так, як би це зробив носій мови.

Ще один ефективний спосіб навчитися одразу використовувати вивчену лексику на уроках англійської дистанційно: на початку занять викладач запитує в кожного учня, як він провів день – відповідати потрібно англійською. Нетривала розмова на уроці дистанційної англійської про ранкову рутину та буденні справи допомагає учням більше дізнатися одне про одного та впоратися із соромом говорити іноземною мовою. Атмосфера заняття більш дружелюбна та невимушена, заряджає всіх учнів дистанційних курсів англійської на активну взаємодію.

 

Кількість індивідуальних і групових занять на тиждень на дистанційних курсах англійської

«Чим більше, тим краще» – багато хто згоден з цим твердженням. Але щоб вивчити іноземну мову, достатньо зробити лише одну річ – правильно розподілити свій час. Оскільки уроки англійської дистанційно проходять у домашній обстановці, не всі можуть зорієнтуватися та вчасно закінчити свої справи. Ось і виходить, що до початку уроку ви ще зайняті іншим або у вас вже немає сил займатися. У такому випадку, якщо ви займаєтеся індивідуально на дистанційних курсах англійської, заняття можна перенести. Але якщо уроки проходять в групі, через втому ви пропускаєте урок. Такий варіант безумовно невигідний, адже вам доведеться самостійно розібратися в матеріалі, щоб не відставати від інших учнів. Тому не має сенсу займатися три, а то й чотири рази на тиждень по кілька годин, якщо не виходить віддатися цій справі повністю.

Якщо говорити про оптимальну кількість, то трьох занять на тиждень по півтори години буде більш ніж достатньо. Не має значення, займаєтеся ви англійською дистанційно індивідуально чи в групі. Крім уроків, у вас має залишатися час для самостійної роботи. Не кажучи вже про інші справи. Обираючи курс, орієнтуйтеся не тільки на вашу зайнятість і те, скільки грошей ви готові витратити, але й на свій рівень підготовки.