Англійська для початківців з нуля: важливість
позитивної мотивації

Ви вирішили вивчити англійську, хоча раніше вчили, наприклад, німецьку. На що звертати увагу людині на курсах англійської для новачків? У першу чергу на те, як побудовані заняття, чи приділяється увага мотивації, як педагог ставиться до студентів, чи видно його зацікавленість в успішності кожного студента. Це важливо, тому що англійська для початківців – це абсолютно новий вид діяльності для студентів, який треба починати освоювати з самого початку.

Позитивна мотивація як запорука ефективного вивчення англійської новачками

Програму англійської для початківців з нуля важливо починати планувати з позитивної мотивації.

Англійська – одна з найвідоміших і найпопулярніших європейських мов. Нею написано найбільше наукових праць, художніх творів і публіцистичних текстів. У другій половині 19, протягом 20 і на початку 21 століття англійська мова – найпопулярніша серед не тільки вчених, але й серед простих людей. Це перше, що повинні зрозуміти студенти курсів англійської для початківців, щоб осмислити важливість навчання. Треба формувати цінності, які будуть важливі для кожної людини. Це може бути:

  1. можливість навчатися за кордоном;
  2. позитивні результати тестування для підвищення на роботі;
  3. можливість подорожувати, відкривати нові міста та країни, говорити англійською мовою з носіями.

Отримавши мотивацію на курсах англійської мови для початківців, студенти починають розуміти, що тільки від грамотного досягнення чіткої мети залежить те, наскільки ефективно та швидко вони зможуть вивчити мову. Перша й головна мотивація студентів – це можливість спілкування з носіями мови. Очні та заочні діалоги з іноземцями – прекрасна практика для підвищення рівня знань і мотивації.

Якщо мотивація на заняттях англійської для новачків підтримувалася та не зникла після першого навчального тижня, то можна стверджувати, що процес навчання організований правильно.

Позитивна мотивація як запорука ефективного вивчення англійської новачками
Успіх на курсах англійської багато в чому залежить від мотивації студента

Під ефективною організацією курсів англійської для початківців з нуля слід розуміти наявність таких факторів, як мета навчання, його зміст, методи і прийоми. Недосвідченій людині важко оцінити рівень майстерності педагога і те, як організований процес навчання. Щоб зрозуміти, чи зможете ви досягти певних результатів на курсах англійської для новачків, просто звертайте увагу на такі речі.

  • Кожне наступне заняття має бути пов’язаним із попереднім.
  • Викладач на кожному занятті контролює рівень підготовки студентів, які вивчають англійську для новачків.
  • Від заняття до заняття матеріал постійно ускладнюється.
  • Використовуються активні форми та методи роботи на заняттях, підібрані відповідно до конкретної аудиторії, рівня знань.

На курсах англійської для початківців немає стандартних правил, за якими викладач повинен організовувати навчальний процес для досягнення максимальної ефективності. Все індивідуально. Ті методи та прийоми, які добре працюють в одній групі студентів, погано будуть сприйматися в інший. Планування занять англійської для новачків – це постійний пошук прийомів і методів роботи, їх тестування і відпрацювання на практиці. Кожен педагог мовної школи самостійно вибирає шлях досягнення кращих результатів. Так він зацікавлений у кінцевому результаті своєї роботи і від цього студенти отримують подвійну користь.