Англійська онлайн в експрес-режимі

Англійська онлайн
в експрес-режимі

Автор: Юлія Блажевич

Із кожним днем ​​з'являється все більше різних можливостей вивчити англійську. Зі зрозумілих причин один із найпопулярніших способів сьогодні – вчити інтенсивну англійську онлайн.

Зміст

1. Для кого призначена інтенсивна англійська онлайн?
2. Переваги інтенсивного навчання англійської онлайн
3. Особливості прискореного вивчення англійської мови онлайн
4. До чого ви повинні бути готові, вивчаючи онлайн-англійську в прискореному темпі?

Інтенсивне вивчення англійської мови онлайн – це прискорений темп навчання в режимі нон-стоп. Величезна кількість людей у сучасному світі має обмежені часові рамки та змушена вчити іноземну мову в короткі терміни. Саме на таких людей і розрахований інтенсивний курс. Він передбачає щоденні заняття з виконанням домашніх завдань. На перший погляд це може здатися досить складним процесом, але такий курс триває вдвічі менше, ніж звичайний. Головне – правильно розподілити час і навантаження.

Для кого призначена інтенсивна англійська онлайн?

Швидкі темпи вивчення англійської онлайн можуть бути виправдані далеко не завжди. Тому, в першу чергу, необхідно зрозуміти, для яких цілей ви збираєтеся відвідувати курси.

 1. Терміновий і несподіваний переїзд. Вчити англійську мову онлайн буде зручно людям, на яких чекає переїзд до англомовної країни. 
   
 2. Туристична подорож. Без сумнівів, під час подорожі завжди в кишені можна носити розмовник, але якщо ця поїздка передбачає знайомство з характером і культурою країни, то інтенсивне навчання онлайн англійської мови – це ідеальне рішення.
   
 3. Пошук другої половинки. Прискорене вивчення англійської мови дозволяє відшукати споріднену душу незалежно від її місця проживання.
   
 4. Просування кар'єрними сходами. Вивчати англійську мову онлайн можна людям, які працюють у міжнародних компаніях, де доведеться співпрацювати і спілкуватися з іноземцями в мережі та на ділових зустрічах.
   
 5. За необхідності розвивати свої розмовні навички. У процесі прискореної онлайн-англійської опановуються не тільки письмові, а й комунікаційні навички. Студенти можуть висловлюватися не тільки на папері, а й під час діалогу.
   
 6. Інтенсивний курс навчання англійської онлайн стане ідеальним вибором під час підготовки до іспитів, а також для того, щоб освіжити знання іноземної мови.

Для кого призначена інтенсивна англійська онлайн?
Мова – це одяг думок (Семюель Джонсон)

Переваги інтенсивного навчання англійської онлайн

 • У процесі вивчення англійської мови онлайн особливий акцент робиться на спілкування. Велика частина навчання зосереджена саме на тому, щоб розвивати розмовні навички. Прискорені курси дозволяють швидко подолати мовний бар'єр.
   
 • Займатися можна в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Навчатися можна просто з дому або офісу. Під час дистанційного інтенсивного навчання можна розробити з викладачем особистий графік.
   
 • Інтенсивне навчання англійської онлайн дозволить швидко отримати результати й значно заощадити час.
   
 • Інтенсивна англійська мова онлайн – це повне занурення в англомовний світ.
   
 • Експрес-англійська онлайн дозволяє помітно заощадити гроші. Не потрібно купувати навчальні матеріали, все, що необхідно для занять, є в додатку.
   
 • До основних переваг дистанційного вивчення англійської онлайн можна також віднести надійність. Кожен учень отримує куратора, який стежить за прогресом і коригує програму за необхідності.

Особливості прискореного вивчення англійської мови онлайн

Експрес-курс англійської мови онлайн вирізняється тим, що близько 80% відведеного часу на уроці приділяється саме активній розмовній практиці. Заняття на прискорених курсах проходять у формі живого діалогу або полілогу. Так усі учні опиняються в умовах, максимально наближених до тих, з якими можна зустрітися в чужій країні або під час спілкування з іноземцями. За результатами навчання на експрес-курсі можна навчитися без проблем розпізнавати іноземну мову, а також грамотно складати речення та фрази.

У процесі вивчення англійської онлайн не можна забувати і про теорію. Всі знання на інтенсивних заняттях з англійської мови онлайн подаються змістовними та невеликими порціями, щоб учні могли засвоїти всю інформацію без труднощів. На інтенсивних курсах англійської в максимально короткі терміни можна опанувати граматику, вивчити правила вимови, а також навчитися перекладати тексти незалежно від їх складності та розміру.

Прискорені курси вивчення англійської онлайн надають усі необхідні базові матеріали, які потрібні для вивчення іноземної: інтерактивний підручник, відеоуроки, тести, ігри й так далі. Завдяки їм можна вивчити іноземну мову втричі швидше, ніж у разі відвідування звичайних мовних шкіл. 

 

 

До чого ви повинні бути готові, вивчаючи онлайн-англійську в прискореному темпі?

Незважаючи на величезну кількість переваг, інтенсивне навчання англійської мови онлайн має свої нюанси.

 • Інтенсивно вивчаючи англійську мову онлайн, будьте готові до великих навантажень. Найчастіше такі курси тривають від 1 до 4 місяців і займають близько 6 годин на тиждень. До цього часу потрібно також додати ще й час на виконання домашнього завдання. Але все це абсолютно індивідуально.
   
 • Займаючись онлайн англійською, ви повинні самостійно вдосконалювати рівень письма. Під час дистанційного інтенсивного навчання наголос робиться на розмовній мові, а відпрацювання навичок письма проходить переважно в самостійному режимі. Але завдяки активній практиці спілкування ви вивчаєте та розумієте всі необхідні правила.
   
 • На заняттях з англійської онлайн дотримується максимально швидкий темп вивчення. І кожне пропущене заняття може стати глобальним порушенням програми через високу концентрацію досліджуваного матеріалу. Усі пропущені уроки необхідно відпрацьовувати самостійно або за допомогою викладача.
   
 • На уроках англійської онлайн ви щодня будете працювати з величезною кількістю нової лексики. При тому, що вона активно використовується під час занять, запам'ятати великий обсяг нового досить складно. Тому значну частину самостійної роботи доведеться присвятити запам'ятовуванню й опрацюванню нових слів.
   
 • Вивчаючи англійську мову онлайн, зверніть увагу, що хороший результат ви отримаєте тільки за рахунок частих і старанних занять. Під час таких занять знання залишаються в короткочасній пам'яті, а значить – використовувати їх потрібно в найкоротші терміни. Саме тому такі уроки рекомендуються перед поїздками за кордон, а також перед майбутніми нарадами з іноземцями. Для того щоб отримані знання закріпилися в довготривалій пам'яті, необхідне регулярне повторення всього вивченого матеріалу.