Англійська з нуля: як запитати й
показати дорогу

В інтернеті ви можете знайти різні ресурси, завдяки яким у вас є можливість вивчити англійські слова та фрази на всі випадки життя. Однак цей список буде обмежений, хоч і адаптований під різні ситуації. Якщо ви вирішили вивчати англійську онлайн, працюйте над тим, щоб поповнити словниковий запас не тільки поширеними висловами, а й сленгом. 

Краще не заучувати слова окремо, а складати з ними речення та використовувати їх для спілкування зі знайомими та близькими. Не думайте про те, як будете виглядати з боку, адже навіть така мінімальна практика буде корисною для тих, хто вивчає англійську мову з нуля онлайн. Потім ви можете спробувати знайти носія мови. У наш час зробити це не важко: використовуйте програми для спілкування, які розроблені для тих, хто хоче вивчити англійську з нуля у форматі онлайн - навчання. 

Англійська з нуля – онлайн - навчання в домашніх умовах

Коли ви опанували базові правила граматики, фонетики й поповнили свій словниковий запас, подумайте про ситуації з життя, в яких ви можете використовувати свої знання. Найпростіший приклад – запитати у людей на вулиці, як пройти або доїхати за потрібною вам адресою. Погодьтеся, що таке трапляється досить часто. Зрештою, у вашому місті до вас може підійти турист і звернутися до вас за допомогою. Ось кілька корисних фраз для тих, хто вивчає англійську мову з нуля онлайн.

Використовуйте ці фрази, коли запитуєте дорогу в іншої людини:

  • How do I get to…? – Як мені дістатися до...?
  • Can you tell me the best way of getting to…? – Чи можете ви сказати мені, як найкраще дістатися до...?
  • Where are you exactly? – Де ви саме?

Якщо ви вчите англійську з нуля на онлайн - навчанні, ці фрази найбільш прості для запам'ятовування. Навіть початківцям буде легко їх вивчити й вимовляти. 

Онлайн - навчання англійської з нуля ефективне завдяки тому, що ви можете знайти масу корисних джерел з додатковою інформацією, хитрощами та лайфхаками, які допоможуть вам досягти високих результатів. Введіть у пошуковий рядок «як пояснити співрозмовнику, де я перебуваю, якщо я не знаю адреси» – і великий Google видасть вам такі варіанти:

  • We’re not far from… / We’re quite close to… – Ми недалеко від ... / Ми досить близько до...
  • It’s about a mile / kilometre / two blocks from… – Це приблизно за милю / кілометр / два квартали від...
  • We’re opposite / next to / in front of / across the road from / round the corner from... – Ми навпроти / поруч / навпроти / через дорогу / за рогом...

Так ви ніколи не заблукаєте, навіть якщо тільки почали вивчати англійську мову з нуля онлайн. Не забувайте, що залежно від ситуації потрібно говорити з людиною в певній формі та манері:

  • якщо ви даєте вказівки телефоном, не забувайте говорити повільно;
  • якщо ви розмовляєте з кимось наживо, показуйте руками ліворуч, праворуч або прямо;
  • використовуйте "please", коли просите кого-небудь вказати вам дорогу.

А заняття для тих, хто хоче вивчити англійську мову з нуля онлайн, не тільки зроблять з вас впевненого спікера, а й допоможуть вам краще зрозуміти культуру, традиції і соціальні аспекти Америки, Великобританії та іншої англомовної країни.