Англійська в Харкові: обираємо
найкращі курси

Вивчити англійську мову з сучасними технологіями та можливостями, здається, може кожен. Але чому ж досі далеко не всі вільно розмовляють англійською? Причини різні: це і втрата мотивації, і поганий досвід у школі або на неякісних курсах, і брак вільного часу для занять. Але потрібно тільки поставити перед собою правильну мету й почати.

Зміст 

1. Англійська в Харкові: курси чи репетитор
2. Як обрати школу англійської в Харкові
3. Який курс англійської в Харкові обрати: звичайний чи інтенсив
4. Секрети ефективної роботи
    4.1. Визначаємо мотиви вивчення англійської
    4.2. Ставимо реальні цілі
    4.3. Як вчити, щоб не забути

Англійську в Харкові можна вивчити в багатьох мовних школах, серед яких є філії великих всеукраїнських мереж. Крім того, в місті проводяться різні тематичні заходи та розмовні клуби.

 

Англійська в Харкові: обираємо найкращі курси

 

Англійська в Харкові: курси чи репетитор

Велике місто – великі можливості. У Харкові послуги з викладання англійської мови пропонують сотні репетиторів і шкіл. 

Серед переваг індивідуальних уроків із репетитором англійської в Харкові – весь час уроку викладач буде приділяти тільки вам. З іншого боку, ціна на один урок із хорошим репетитором набагато вища, ніж на більшості курсів Харкова. Також рівень знань і кваліфікації буде важче перевірити, адже вам ніхто не дасть гарантію в результаті. У мовних же школах зазвичай стежать за кваліфікацією викладачів, а також дбають, щоб вони регулярно відвідували різноманітні тренінги та семінари. Якщо курси англійської в Харкові мають високий рейтинг, у рівні викладання можна бути більш впевненими, адже школи не хочуть псувати собі репутацію і підбирають найкращих співробітників. 

Ще один пункт на користь курсів – сертифікат. В Україні багато роботодавців довіряє сертифікатам про рівень знання мови, виданим школами англійської мови з високим рейтингом, Харків – не виняток. 

Із репетитором ви можете вивчати мову за безрівневою системою та у своєму ритмі. Якщо ж вам потрібно чітко розуміти, чого ви повинні досягти за певний час, мати чітке бачення прогресу, то обирайте спеціалізовані курси. 
 

Англійська в Харкові: обираємо найкращі курси - 1
У Харкові чимало можливостей вивчити англійську

Як обрати школу англійської в Харкові

Серед сотень пропозицій вибір курсів англійської в Харкові може перетворитися на справжній квест. Не варто поспішати, потрібно проаналізувати пропозиції на ринку, рейтинги, цінову політику, відповідність школи вашим вимогам. Важливо не просто знайти розрекламовані харківські курси, а школу, де ви зможете досягти своєї мети. 

У Харкові багато шкіл із різною ціновою політикою. Ви можете знайти як дуже дорогі, так і дуже дешеві курси. Оцініть і порівняйте послуги, які кожна школа в Харкові пропонує за свої гроші: які навчальні матеріали, чи є можливість відвідувати додаткові розмовні клуби або майстер-класи бонусом. Також уточніть, як проходить відпрацювання пропущених занять. Визначте напрям курсів: якщо вам потрібна загальна розмовна англійська, в Харкові знайти курси буде значно легше, ніж спеціалізовані курси для роботи. Місцезнаходження – також не останній пункт у виборі курсів англійської. Якщо ви зупинитесь на заняттях офлайн, вам має бути зручно їх відвідувати. 

Склавши список курсів, які вам сподобалися, почитайте про них відгуки в інтернеті. При цьому намагайтеся знайти кілька незалежних ресурсів і подивіться відгуки в соціальних мережах. Так ви зможете сформувати більш точне уявлення про конкретні курси. Врахуйте також людський фактор, не буває ідеальних шкіл, які подобаються всім. Але при цьому вас має насторожити велика кількість поганих коментарів на різних ресурсах.
 

Англійська в Харкові: обираємо найкращі курси - 2

Виділивши для себе декілька відповідних за ціною, місцем розташування, спеціалізацією та відгуками курсів, поспілкуйтеся з адміністраторами. Можете також відвідати пробні заняття, вони, як правило, безкоштовні. У мовній школі вам можуть запропонувати пройти співбесіду, на якій ви зможете уточнити всі моменти, що цікавлять вас. Не забудьте запитати, скільки студентів у групі. Не варто обирати курси, де в групі більше 12 студентів. У викладача не буде часу, щоб приділити увагу кожному, і ваші запитання з помилками можуть залишитися при вас.

Який курс англійської в Харкові обрати: звичайний чи інтенсив

Обираючи між інтенсивом і звичайним курсом англійської мови, подумайте, скільки часу ви зможете приділити вивченню мови. Ритм життя в Харкові не завжди дозволяє займатися чотири рази на тиждень у школі та знаходити час на домашню роботу, як передбачено на інтенсивних курсах. 

При цьому що частіше заняття, то швидше й ефективніше йде процес вивчення. Якщо у вас обмежені часові рамки, краще обрати максимальну частоту занять. Для тих же, кому важко знайти багато часу на відвідування курсів, у школі Project 12 в Харкові ви можете обрати гібридний вид занять (два заняття на тиждень – із групою та викладачем онлайн, офлайн або мікс, ще два – самостійна робота на інтерактивній платформі). 

Що інтенсивнішими будуть заняття й ваша позаурочна робота, то швидше ваш мозок звикне до іноземної мови. Вам буде легше сприймати нову інформацію, використовувати граматику, а пасивний запас слів буде переходити в активний. 

Секрети ефективної роботи

Головний секрет, який може вас розчарувати: результат вашого навчання на курсах англійської в Харкові залежить тільки від вас і ваших старань. Так, хороший викладач і ефективна методика дуже важливі, але навіть при всіх перевагах школи без вашої практики нічого не вийде.

Визначаємо мотиви вивчення англійської 

Якщо ви чітко визначили для себе, навіщо ви записалися на курси та чого ви зможете досягти в результаті, йти до мети буде легше. І не варто зменшувати значення такого пункту, думаючи, що це чергова розмова ні про що. Як показує практика, більшість людей, які закинули своє навчання, саме не мали конкретних цілей. Це люди, які вчили англійську мову «для себе». Не маючи перед собою конкретного уявлення, навіщо вам це потрібно, ви постійно будете знаходити важливіші справ , а англійська відійде на задній план, так і залишившись нереалізованим планом. 

Ставимо реальні цілі

Поставити реальні цілі й терміни їх досягнення так само важливо, як і знайти мотивацію. Неадекватно визначені цілі також можуть призвести до втрати інтересу до навчання. Наприклад, якщо ви вирішили, що за два-три місяці відвідування курсів англійської в Харкові зможете з рівнем Elementary заговорити складними конструкціями без помилок, то так не буде. Будь-яка іноземна мова вимагає часу й зусиль, щоб опанувати її на впевненому розмовному рівні. Налаштуйте себе на те, що результат буде, але, можливо, не так швидко, як хотілося б. 

Краще ставити собі цілі на тиждень, місяць, максимум – курс. Наприклад, визначте, що за один тиждень ви повинні вивчити близько 40 нових слів, пройти дві теми з граматики та подивитися кілька коротких відео на TED. Так вам буде простіше спостерігати за своїм прогресом і не розчаровуватися в повільному просуванні. 
 

Англійська в Харкові: обираємо найкращі курси - 3
На курсах англійської в Харкові варто ставити собі проміжні цілі

Як вчити, щоб не забути

Щоб курси англійської в Харкові порадували результатами, спробуйте виробити для себе стратегію навчання та чітко її дотримуватись. По-перше, намагайтеся не пропускати заняття та виконувати всі домашні завдання. Ваші нові знання потрібно постійно практикувати, щоб вони не залишилися в пасиві й ви змогли ними користуватися. Це стосується як правил граматики, так і нової лексики. 

У мережі ви зможете знайти безліч тренажерів, які допоможуть потренувати нові навички. Наприклад, слова можна вчити за допомогою програми Quizlet. Створюйте свої списки слів і тренуйтеся перекладати їх, коли знайдеться вільна хвилинка. Такі ж тренажери можна знайти й на граматику. Вивчені слова також можна запам'ятати за допомогою простої вправи: складіть із ними кілька речень і запишіть їх, так ви задієте одразу кілька видів пам'яті, що прискорить процес запам'ятовування. Ще один прийом, визнаний одним із найкращих, – асоціації. Вигадавши особисту асоціацію на іноземне слово, ви його вже не забудете. 

Із граматикою ще простіше. Запам'ятовуйте для себе кілька універсальних прикладів на кожне правило. Коли у вас буде кілька простих прикладів, ви завжди зможете підставити в них інші слова, зберігши конструкцію. Головне – розуміти, в яких випадках потрібно застосувати те чи інше правило. Не кидайте жоден розділ граматики, поки точно не розберетеся в ньому. 

Для всіх, хто вже наважився вивчити англійську, в Харкові знайти хороші курси та викладачів – не проблема. А далі справа за вами!