Чого варто очікувати від доступних курсів / шкіл
англійської мови

Які асоціації виникають у вас зі словосполученням «доступні курси англійської мови»? Не завжди хороші, правда? Адже, скажете ви, якщо вони беруть невеликі гроші за свої послуги, то і навчання буде відповідати ціні. Варто вас запевнити, що це не завжди так, існують хороші недорогі курси англійської мови, де ви можете за мінімальну вартість отримати знання не гірші, ніж в елітному сегменті шкіл. Для прикладу можемо перерахувати вам короткий список того, що можна знайти на доступних курсах англійської мови:

 • професійну команду вчителів;
 • сучасні методики викладання;
 • однодумців;
 • заняття з нейтів спікерами;
 • інструменти, які допоможуть вам досягти мети.

І це далеко не повний список. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Щоб з’ясувати, чого варто очікувати від недорогих курсів англійської мови, потрібно визначити, що ж це означає, адже у всіх виникають різні асоціації. Доступні курси англійської мови – це курси з середньою або мінімальною ціною (2000-3000 грн за курс), які можуть пройти всі охочі. Також для повного розуміння варто порівняти такі курси з більш дорогими.

Різниця між доступними курсами англійської мови і більш дорогими

 1. Ціна – очевидно. На доступних курсах англійської мови більш низька ціна, на елітних більш висока. Іноді людям потрібно заплатити велику ціну за ті ж знання, щоб вони почали щось робити, щоб вони відчули цінність інформації, яку отримують, і це одна з причин, чому дехто вважає доступні курси англійської не такими ефективними. Але, як кажуть, тільки покупець зможе визначити, чи отримав він достатньо знань за певну ціну, чи вартий цих грошей курс англійської мови. Вирішувати вам.
   
 2. Місцезнаходження. Як правило, елітні курси англійської мови ви знайдете в центрі міста, доступні є і в центрі, і на околицях. Немає сенсу відкривати дорогу школу на околиці, оскільки на неї не буде такого великого попиту, адже зазвичай багатші люди живуть і працюють в центрі.
   
 3. Інтер'єр. Природно, більш дорогі школи зможуть виділити більше грошей на інтер'єр, обстановку, у них можуть бути більш м'які крісла, більш сучасна техніка, ніж у доступних шкіл, шпалери в квіточку, а не просто біла шпаклівка, і так далі. Якщо інтер'єр для вас грає велику роль у вивченні англійської мови, тоді, звичайно, звертайте на це увагу при виборі школи.
   
 4. Методи викладання можуть бути різними по суті. Наприклад, у доступній школі англійської мови готують до іспиту IELTS, а в більш дорогій акцент роблять на розмовній англійській. В цьому випадку ви відштовхуєтеся від своєї мети і йдете до школи, яка підходить для її досягнення. Але запам'ятайте: різниця лише в методиці викладання, а не в самій інформації.
   
 5. Персонал. Хочете ви бачити людей в костюмах або звичайному повсякденному одязі – вирішувати вам. Які вони фахівці, як вони доносять знання, які методи використовують – це вже зовсім інша історія. Не можна сказати, що в доступній школі англійської мови ви не знайдете хорошого фахівця, а в елітній школі обов'язково повинні бути топові викладачі. Зовсім ні. Якщо ви думали, що в доступних школах викладають тільки студенти і неуспішні вчителі, хочемо вас розчарувати. Хороших спеціалістів ви можете знайти всюди.
   
 6. Бонуси. Крім постійних занять і матеріалів, у вартість курсів можуть входити безкоштовні уроки по Skype, розмовні клуби, відпрацювання і т.д. Дізнайтеся про це, коли ви будете записуватися на курси, адже хоч мінімальну бонусну систему сьогодні пропонують не тільки дорогі, а й бюджетні школи англійської.

Різниця між доступними курсами англійської мови і більш дорогими
Вивчайте англійську в доступних школах англійської мови

Що пропонують доступні курси англійської мови

Скажіть, коли ви йдете на співбесіду для влаштування на нову роботу, чого ви від неї очікуєте? Що вам не ставитимуть каверзних запитань, що ви сподобаєтеся працедавцеві і що в результаті вас візьмуть. Настає день співбесіди, ви красиво одягаєтеся, в піднесеному настрої, приходьте в призначене місце, відповідаєте на всі запитання, а вам кажуть: «Ми вам зателефонуємо». Ваші очікування не виправдалися.

Те ж саме може бути і з курсами англійської мови: коли ви прийдете на перше заняття, воно може вам не сподобається. Це не залежить від того, доступні курси або дорогі. Це залежить від викладача, від вашого настрою, студентів, методики викладання і так далі.

Тому очікувати від доступних курсів англійської мови варто того ж, що і від дорогих.

 • Професіоналізм. Якщо школа англійської мови не бере величезних грошей за свої заняття – це не означає, що там будуть працювати другосортні вчителі. Вчителі тут можуть бути різні, як і в будь-якій школі: і початківці, які тільки закінчили ВНЗ, і професіонали своєї справи, які вже довго працюють у цій сфері. Варто зауважити, що це чудовий симбіоз. Вчителі підтримують одне одного, постійно навчаються і розвиваються.
   
 • Сучасні методики викладання. Так, як і всюди. Є дуже багато бюджетних шкіл англійської мови, які базуються на сучасних методиках викладання, але є і такі, які використовують вже перевірені роками класичні методи. Те ж саме відбувається і з більш дорогими курсами англійської мови. Тож якщо ви думали, що на доступних курсах англійської мови використовуються «бабусині» методи вивчення мови, то ви помилялися.
   
 • Наявність розмовних клубів, заняття з носієм мови. Так-так, і це теж пропонують доступні школи англійської мови.
   
 • Бонуси. Про це ми вже говорили, але про них варто ще раз згадати. На недорогих курсах англійської ви зможете, крім основних занять, також відвідувати розмовні клуби, розбори кінофільмів з учителями та інші безкоштовні майстер-класи.

  Що пропонують доступні курси англійської мови
  Доступні школи англійської мови – ваш шлях до успіху

   
 • Спеціально розроблена онлайн-платформа. Зараз навчання прагне в інтернет, адже його використання стало частиною нашого повсякденного життя. Онлайн-платформи спрощують домашнє навчання. Тому їх створюють як курси з високою вартістю, так і більш дешеві, наприклад, школа Project 12.
   
 • Власні навчальні посібники. Деякі доступні курси англійської можуть використовувати популярні матеріали, такі як English File, але також можуть спеціально для своїх студентів розробити підручники.

Якщо ми досі не переконали вас в тому, що дешевше – не означає гірше, тоді пропонуємо на прикладі однієї зі шкіл англійської мови Project 12 впевнитись у цьому.

Чого варто очікувати від Project 12 – доступної школи англійської мови

Хотілося б трохи розповісти про цю школу, щоб до кінця розвіяти ваші сумніви і стереотипи, можливо навіть упередження на рахунок доступних шкіл англійської мови.

Чого варто очікувати від Project 12 – доступної школи англійської мови
Отримайте максимум від доступних шкіл англійської мови

 1. У нас працюють одні з кращих фахівців англійської мови в Києві, які допоможуть вам у досягненні вашої мети, що стосується англійської мови. Вони дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть з граматикою, пояснять, як вимовляється те чи інше слово, чому в певному реченні потрібно поміняти слова місцями і ще дуже багато чого. Приходьте до нас на пробне заняття.
   
 2. У школі Project 12 гібридний підхід. Це означає, що ви займаєтеся в групі двічі на тиждень, плюс самостійно на онлайн-платформі 12 Tracks. Таким чином, ви спілкуєтеся, вчитесь і разом з групою, і вдома.
   
 3. У нас ви зможете відвідувати розмовні клуби з носієм мови. Приходьте, буде весело, захопливо і цікаво. Тут ви будете розповідати, слухати, ділитися історіями з життя, пізнавати культуру іншого народу, грати в ігри і практикувати розмовну англійську. Нейтів спікер допоможе вам швидше подолати мовний бар'єр, почати спілкуватися з іншими іноземцями в інтернеті або просто на вулиці. Також ви зможете вивідати у нього пару сленгових слів.
   
 4. Стільки бонусів, скільки у нас, ви не знайдете ніде. Крім основних занять, ви також отримуєте онлайн-уроки в інтерактивному підручнику, доступ до відеоверсії уроку, безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем, розмовні клуби з носієм мови. Project 12 намагається максимально спростити життя студентів, надаючи всі необхідні матеріали для вивчення англійської.
   
 5. Оригінальна онлайн-платформа 12 Tracks. Ця платформа розроблена на базі підручника 12 Tracks з урахуванням загальноєвропейських мовних стандартів. Комунікативна методика, перевернутий клас, живий підручник – усі найпрогресивніші методи вивчення мови зібрані на цій платформі. Ви можете заходити з комп'ютера, а можете завантажити додаток на телефон.
   
 6. Ультрасучасні навчальні матеріали. Ви отримуєте підручник не тільки в друкованому вигляді, але і онлайн. В онлайн-підручнику 12 Tracks ви знайдете відео з поясненням граматики і лексики уроку, зможете тренувати своє аудіювання за допомогою різних аудіо- і відеофайлів. По завершенню чергового уроку зможете пройти тест і побачити, що ви вивчили добре, а що варто повторити.
   
 7. Адаптивний графік. Ви можете коригувати його залежно від вашого розкладу. За допомогою функції «перенести один урок» можна змінити дату і час свого уроку. Ви можете змінювати час і день хоч кожного уроку, якщо вам потрібно. Отже, не ви підлаштовуєтесь під школу англійської мови, а вона підлаштовується під вас. І ви можете обрати собі викладача, який вам більше подобається.

Якщо під час прочитання цієї статті у вас виникли якісь запитання, шукайте на них відповіді на нашому сайті, пишіть нам у месенджер, телефонуйте або завітайте до офісу, будемо раді вас бачити.

До речі, наш офіс знаходиться на Хрещатику, що вкотре руйнує міф про доступні курси англійської та їх недоступне розташування.