Англійська з носієм мови в Києві – 5
причин почати

Як зробити уроки англійської ефективними? Як практикувати англійську мову вже тут і зараз? Англійська з носієм мови в Києві або в будь-якому іншому місті – це різноманітні, цікаві й максимально продуктивні заняття. У цій статті ми з'ясуємо 5 головних причин, щоб уже завтра вивчати англійську якомога більш ефективно!

Чому ви досі вільно не володієте англійською?

Хто може стверджувати, що вільно володіє англійською мовою?

Чи намагалися ви колись порахувати, скільки років вивчаєте англійську? Зазвичай це уроки англійської в школі, після – зайняття з репетитором, згодом англійська в університеті (якщо пощастить), а в результаті ви досі не можете подивитися фільм в оригіналі, підказати іноземцю, як знайти дорогу до найближчого метро, відчуваєте мовний і психологічний бар’єр, а згодом ще й дізнаєтеся, що все життя вивчали британську англійську, коли весь світ говорить американською.

Знайомо? Втішна новина, ви не одні, це шлях багатьох до вільного володіння англійською мовою. В середньому, ми вчимо англійську близько 11 років в школі, 2 роки в університеті, плюс ваша кількість років з репетитором або ж на мовних курсах. І якщо ви читаєте цю статтю, то досі не задоволені своїм рівнем англійської. Тобто вивчавши англійську мову близько 15 років, ми досі не можемо впевнено сказати, що знаємо її на достатньому для нас чи бажаному рівні. І як вишенька на торті, дізнаємося, що ось та знайома знайомої поїхала до Америки на 3 місяці і вже вільно спілкується з місцевими. Виникає закономірне запитання: «Як?!». Та досить обґрунтована, на перший погляд, відповідь – спілкування з носіями мови та життя в мовному середовищі. Однак якщо заглянути глибше і все ж таки розібратися, ми можемо побачити, що життя в англомовній країні – не запорука успіху, а спілкування з носіями – не панацея. То як же вивчити англійську мову, живучи в Україні, і спілкуватися з носіями, немов щойно повернулися з Америки? Давайте розбиратися разом.

Спершу поговоримо про те, що ж означає володіти англійською мовою? Чи означає це знання всіх граматичних структур, які нам так потрібно було знати в школі, чи, можливо, це ідеальна вимова, яку так хочеться здобути, чи це знання усіх існуючих та неіснуючих слів та ідіом? Прагнення до перфекціонізму – похвальне, однак не завжди йде нам на користь. Вільне володіння англійською, перш за все, означає здатність людини розуміти те, про що говориться, вміти правильно формувати і висловлювати свою думку, не тільки письмово, але й розмовною живою мовою. Адже складні граматичні структури, які нібито вказують на ваш рівень англійської, дуже часто взагалі не використовуються носіями, а в Америці, до того ж, наразі існує тенденція до спрощення мови, адже на території країни проживає багато різних національностей і вони повинні розуміти одне одного, не докладаючи великих зусиль. Спрощення мови – це тенденція до використання обмеженого кола слів, що мають багато значень та можуть використовуватись в різних ситуаціях, а з 16 існуючих часів англійської носії вправно нараховують 5-6, якими користуються в повсякденному житті, відтак потреба знати мільйони слів тепер також здається необґрунтованою.

З іншого боку, якщо англійська вам необхідна для роботи лікарем, юристом чи інженером, вам неодмінно необхідно знати відповідну лексику. Тому можемо зробити висновок, що спершу потрібно виділити мету вивчення англійської мови, а вже потім знайти необхідний інструмент, що допоможе це зробити найефективніше, а саме за розумним співвідношенням витраченого часу, зусиль, грошей та результату. Такими інструментами найчастіше є:

 • курси англійської з носієм мови;
 • уроки англійської мови з репетитором;
 • самостійне вивчення мови (книги, фільми, програми, онлайн-курси англійської мови);
 • індивідуальні заняття.

Причому це все можна і потрібно поєднувати!

Наприклад, ви можете обрати курси англійської з носієм мови у Києві чи в будь-якому іншому місті, онлайн-курси англійської мови з носієм, де буде підібрана підходяща для вас програма, пояснюватиметься граматика та будуть запропоновані цікаві матеріали для ефективного запам’ятовування лексики, а також окремо включатимуться заняття з практики розмовної мови. Тому при виборі мовних курсів основною сьогодні вважається не тільки кваліфікація викладачів, але й наявність можливості вивчення англійської з носіями мови в Києві або іншому великому місті.

Це не дивно, адже плюсів такого вивчення мови дуже багато, давайте розберемо топ-5 причин, чому варто практикувати мову з носіями! А також поговоримо про те, як зробити таку практику дійсно ефективною.

5 причин вчити англійську мову з носієм

5 причин вчити англійську мову з носієм
Які ж плюси вивчення англійської мови з носієм у Києві чи в будь-якому іншому місті?

 1. Мотивація вивчення англійської мови і можливість практичного її застосування вже тут і зараз, пізнання нової культури

  Ми всі вивчали географію в школі, хтось краще, хтось гірше. Столиця Австрії – Відень, а Швеція розташована на Півночі Європи, це все нам начебто потрібно було знати, тоді ми, щоправда, не дуже розуміли, для чого, тому і запам’ятовувалась інформація не дуже легко.

  Однак достатньо одного разу злітати в цікаву для тебе країну – і ви запам’ятаєте надовго не тільки столицю, але й кожне прекрасне місце, де побували. Те ж саме з англійською, одна справа вчити, бо всі вчать або ж знають, думати, що колись знадобиться у роботі чи трапиться нагода поспілкуватися з іноземцями. І зовсім інша річ, коли перед вами представник абсолютно іншої для вас культури, менталітету, мови, так багато хочеться дізнатися, так багато є про що поговорити вже тут і зараз. Усе, що вас розділяє, це незнання мови, і у вас є унікальна можливість її вивчити.

  У вас є реальна жива мотивація для практики англійської мови, що так чи інакше буде сприяти її вивченню. Отже, причина номер один записатися на курси англійської з носієм мови або хоча б на онлайн-курси з носієм – це інтерес до нової культури та її представників.

  Практикуючи англійську мову в такий спосіб, ви маєте унікальну можливість дізнатися про різні традиції, менталітет, спосіб та погляди на життя від першоджерела. Зрівняти ті чи інші моменти з тим, як це відбувається у нашій країні, навіть навчитися чомусь новому! Тому при виборі викладача варто звертати увагу не тільки на те, що це, власне, будуть заняття англійської з англомовним викладачем, але й наскільки ця людина вам імпонує, наскільки вона цікава для вас, чи підходить вам за темпераментом і наскільки продуктивною може бути ваша співпраця. Часто це можуть бути зовсім неформальні взаємини, які переростуть в дружні, можливо, ви навіть зможете відкрити нову для себе країну, познайомитися з новими цікавими людьми і , звичайно, використати здобуті знання вже на практиці! Підсумовуючи, ваш викладач – це ваш мотиватор, наставник, ваша підтримка і ваше натхнення до вивчення англійської мови!
   
 2. Курси англійської з носієм мови допоможуть швидше позбутися мовного бар'єру

  Переходячи до другої причини вивчення англійської мови з носієм у Києві – за допомогою онлайн-курсів англійської з носієм мови чи в будь-який інший спосіб – давайте звернемося до нашого життєвого досвіду. Часто перед нами стоять задачі, рішенням яких ми займаємося саме тоді, коли в нас не залишається іншого вибору. Якщо вам так само важко змусити себе нарешті вивчити англійську мову, пропонуємо до розгляду дієву практику: необхідно поставити себе в такі умови, щоб у вас просто не було вибору не вивчити англійської. Власне, такою умовою може стати викладач-носій мови. Адже спілкуючись з україномовними викладачами, ми завжди маємо можливість перейти на рідну мову і пояснити, що саме ми намагаємося сказати, або ж що саме ми не зрозуміли. Під час вивчення англійської мови з виключно англомовним викладачем такої розкоші у вас вже немає, вам так чи інакше доведеться пояснити те, що ви хочете сказати, англійською. А це чудова можливість, по-перше, позбутися психологічного бар’єру (страху розмовляти англійською), а по-друге, навчитися висловлювати свою думку, навіть з обмеженим запасом слів. А далі ви спостерігатимете за своїм прогресом, що дуже просто зробити, коли викладач розуміє вас все краще і краще, а це знову ж таки мотивація продовжувати роботу над вивченням англійської мови. Більше того, для студентів, які вже вивчали англійську мову раніше – відкривається можливість зрозуміти та проаналізувати свої сильні та слабкі сторони, оцінити моменти, над якими треба більше попрацювати, а в результаті розробити ефективнішу програму, що відповідатиме саме вашим цілям.
   
 3. Можливість чути, вчити, практикувати живу сучасну мову, вислови та сленг, які вживаються саме сьогодні, та здобути гарний акцент

  Мова, як і все в нашому світі, змінюється зі швидкістю світла. Часто студенти використовують досить відомі та перевірені часом матеріали для вивчення англійської мови, які на сьогоднішній день можуть включати застарілу лексику та граматичні структури, що вже не використовуються. Більше того, володіння мовою – це, перш за все, мовні структури та сленг, які використовуються в повсякденному житті і які важко знайти в підручниках та освітніх програмах. Тому англійська з носієм мови в Києві – це ваша можливість вивчити та заговорити справжньою живою мовою! Ви переконаєтеся у тому, що англійська, яка використовується у повсякденному житті, зовсім не така, яку ми звикли чути в новинах чи фільмах. До того ж, кожна англомовна країна має свій специфічний акцент, ба більше, навіть міста та регіони можуть різнитися акцентами, тому практика мови з англомовним викладачем допоможе звикнути до різної англійської і навчатися її сприймати, швидко реагувати і підтримувати розмову. Однак це також є причиною ретельно підібрати собі викладача саме з таким акцентом, який ви хочете перейняти. Слухаючи носія, ви можете скопіювати не тільки акцент, але й інтонації, ви зрозумієте не тільки, як говорити англійською, ви будете нею думати!
   
 4. Практика англійської з носієм мови у Києві за допомогою онлайн-курсів англійської з носієм мови чи в будь-який інший спосіб допоможе навчитися думати англійською, а не перекладати українські речення

  Щодо думати англійською – варто поговорити детальніше. Це твердження часто зустрічається як спосіб для ефективнішого і швидшого опанування англійської мови. Та що це означає і як же навчитися думати нерідною мовою? Насправді, це також завдання вашого викладача. Адже замість того, щоб перекладати англійською українські слова, речення чи словосполучення, ви, спілкуючись з викладачем, намагаєтесь дати визначення тому чи іншому слову англійською. Так, під час занять з виключно англомовним викладачем ви зрозумієте, що зовсім не обов’язково переривати розмову для того, щоб знайти необхідне слово, ви просто можете пояснити його по-іншому і продовжити обговорення.

  Специфіка курсів англійської з носіями мови в Києві виявляється і в тому, що вони рідко коригують ваші помилки, дозволяючи їх робити, але і показують інший варіант, як висловити ту чи іншу думку. Такий підхід є дуже дієвим, адже незважаючи на те, що правила дійсно потрібно використовувати, ви навчитеся їх спрощувати, говорити про складні речі простими словами, поступово вивчаючи нові граматичні та словесні структури, це також сприятиме більш комфортному вивченню англійської мови і допоможе швидше позбутися мовного бар’єру. Особливо така практика допоможе студентам, які легко демотивуються, коли у них щось не одразу виходить, а одразу, до речі, не виходило ще ні в кого. Попри це, ви також завжди можете попросити викладача обговорити ваші помилки та спробувати разом їх проаналізувати, тому тут варто дотримуватися принципу золотої середини.
   
 5. Курси англійської з носієм мови в Києві, за допомогою онлайн-занять або будь-яких інших способів, сприятимуть поліпшенню навичок розпізнавання мови на слух

  І наостанок, причина номер 5 – ви нарешті зрозумієте свій улюблений голлівудський фільм! Ми вчимо слова, знаємо вже всі граматичні структури (здається, навіть ті, які не знають і самі носії), вміємо висловити свою думку, однак знову і знову читаємо субтитри під час перегляду наших улюблених фільмів. В чому річ?! Справа тут у тому, що англійською розмовляють дуже швидко, часто скорочуючи слова та фрази до невпізнанності, а ще частіше просто-напросто «ковтаючи» слова. Фактично, щоб зрозуміти сенс речення, яке найчастіше звучить як одне слово, нам потрібно виокремити кожне слово із почутого, зрозуміти його сенс і поєднавши сенс кожного зі слів, дійти до значення сказаного. Той факт, що половина з цих слів буде точно скорочена і звучати у поєднанні з іншими словами зовсім відмінно, унеможливлює швидку реакцію на сказане та його розуміння. Однак тут на допомогу знову ж таки приходить вивчення англійської з англомовним викладачем, який прекрасно знає всі такі скорочення, поділиться найчастіше вживаними і попрактикує з вами швидкість мови та її звучання, враховуючи зазначені нюанси.

Недоліки вивчення мови з носієм

Недоліки вивчення мови з носієм
З якими недоліками можна зустрітися на курсах англійської з носієм мови в Києві або в іншому місті або за допомогою онлайн-курсів англійської з носієм мови?

Однак, як ми добре знаємо, все має свої плюси та мінуси, тому і вивчення англійської з англомовними викладачами мають свої мінуси, знаючи про які, ви зможете обрати найбільш підходящого для себе викладача та уникнути неефективності таких занять.

Ви повинні пам'ятати, що відвідування курсів англійської – це не запорука успіху, адже ваш успіх залежить саме від вас, наскільки ви будете прагнути якомога швидше вивчити і засвоїти англійську, наскільки старанними будете в своїх прагненнях, скільки часу будете приділяти заняттям англійською, скільки часу будете відводити на самоосвіту і засвоєння пройденого матеріалу. Викладач – це лише інструмент, який допоможе вам поринути у світ іншої мови, буде вашим провідником та наставником, мотиватором та прикладом. Однак помилка вважати, що практика мови з англомовним викладачем як така – це вже однозначне володіння мовою.

Багато студентів вважає, що потрапивши хоча б на кілька місяців до англомовної країни, вони неодмінно заговорять англійською, а приїхавши додому, будуть розмовляти з американським чи британським акцентом. Так, звісно, мовне середовище – це чудова можливість практики англійської з носіями мови, однак цього знову ж таки зовсім не достатньо. Бо якби було навпаки, історія б не знала доволі поширених випадків проживання людей за кордоном і фактичного неволодіння тамтешнею мовою. Все дуже просто, майже в кожній країні світу є українська діаспора, і за відсутності необхідності вивчити мову англійську вдасться засвоїти лише на побутовому або ж туристичному рівні, для більшого – вам потрібна робота, коло друзів-носіїв та максимальне занурення у мову.

Також ви повинні розуміти, що навіть якщо у вас поки немає можливості займатися вивченням англійської в англомовній країні та потрапити в мовне середовище, у вас точно є можливість створити його навколо себе: це англомовне радіо вранці, улюблені англомовні пісні дорогою на роботу або навчання, англомовний фільм або серіал ввечері, ну і, звичайно, прекрасне доповнення – курси англійської з носієм мови в Києві або в будь-якому іншому місті.

Як зрозуміти, з яким викладачем ваші уроки будуть найефективнішими?

Як зрозуміти, з яким викладачем ваші уроки будуть найефективнішими
Курси англійської з носіями мови в Києві, які будуть максимально продуктивними для вас

Ну і наостанок, завжди потрібно співвідносити свою ціль і інструмент, який ви використовуєте для її досягнення! Адже якщо ціль – це пізнання мови та культури, розвиток розмовних навичок, мета поїхати жити, працювати або ж подорожувати за кордон – вам підійде практика англійської з носієм у Києві чи в будь-якому іншому місті. Однак, якщо ваша ціль – це написання важких граматичних тестів, здача іспитів чи ведення робочої кореспонденції, вам потрібно вивчати англійську з англомовним викладачем або ж із україномовним спеціалістом, що працює в необхідному вам напрямі. А найефективніше – це поєднувати все і досягати своїх цілей швидко та ефективно. Наприклад, це може бути поєднання занять на курсах англійської з носієм мови, де ви вивчаєте граматику, нову лексику, читаєте та слухаєте, тобто використовуєте комплексний підхід, займаєтесь з англомовним викладачем для практики живої англійської мови і паралельно проходите онлайн-курс англійської з носієм мови за улюбленими фільмами. Курси англійської з носієм мови в Києві або іншому місті мають бути цікавими та натхненними, адже це міжнародна мова, що неодмінно відкриє перед вами нові можливості й горизонти! Успіхів!