-1000 грн на курс Standard / Plus

Англіцизми в українській мові – давно не новинка. Слов'янські мови, як й інші, безперервно розвиваються та змінюються. Нові слова й вислови дуже часто запозичуються з інших мов. І оскільки американська та європейська культури зараз є лідерами, багато хто знає велику кількість англійських слів, навіть не вивчаючи їх спеціально. Вони прийшли зі світу моди, бізнесу, спорту, сфери політики, IT, медіа, а також із молодіжної розмовної культури.

Якщо поспостерігати за спілкуванням між підлітками та людьми віком трохи за 20, то можна помітити, що в своїй мові вони використовують сотні англійських слів. Але чи означає це, що вони володіють іноземною мовою та можуть вільно розмовляти нею? На жаль, відповідь на це запитання – швидше ні, ніж так. У цій статті ми розглянемо, чому в молодіжному середовищі з'являється все більше англіцизмів. З'ясуємо, як це впливає на культурні та соціальні аспекти життя сучасної молоді та ще раз переконаємося у важливості дистанційного навчання англійської.

Зміст

1. Сленг – важлива складова дистанційного навчання англійської
2. Розвиток розмовних навичок на дистанційних курсах англійської мови
3. Дистанційне навчання англійської – внесок у розвиток молодіжної культури

 

Сленг – важлива складова дистанційного навчання англійської

Навіть саме поняття «сленг» є ще одним словом, що прийшло до нас з англійської мови. Незважаючи на те, що існує україномовна альтернатива, а саме слово «жаргон», напевно ви давно не чули, щоб його використовували. Те ж саме стосується й багатьох інших слів і цілих фраз. Навіть у сфері бізнесу з більшою ймовірністю будуть використані англійські слова, а не їх варіанти рідною мовою. Яскраві приклади – «дедлайн», «реліз», «стартап», «прайс», «тренд» тощо.

І якщо застосування англіцизмів у бізнес-середовищі, IT-сфері сприймається як щось природнє, то їх наростаючий вплив на сучасну молодіжну культуру є темою палких суперечок. Багато хто вважає, що це шкодить українській спільноті, оскільки молодь поступово відходить від способу життя, звичного для їхніх батьків. Простіше кажучи, забуває своє коріння, через що українська культура ризикує стати більш американізованою та втратити свою первісність. Але існує і протилежна думка – прагнення молоді до вивчення культури й особливостей інших країн сприяє її соціальному та інтелектуальному розвитку. Навчання англійської, навіть дистанційне, шляхом спілкування з іноземцями, читання закордонної преси та перегляду фільмів дозволяє не тільки розширити словниковий запас, а й змінити погляд на деякі речі, розширити межі сприйняття.

Раніше англійському сленгу приділялася не така велика увага під час навчання. Але зараз дистанційні курси англійської мови розкривають студентам усе його багатство, а головне – вчать правильно та доречно використовувати у спілкуванні з іноземцями. Справа в тому, що англіцизми настільки міцно закріпилися в мові, що багато хто навіть не усвідомлює, що їх не варто вживати завжди та всюди. Наприклад, популярне англійське слово «f**k». Незважаючи на те, що всі усвідомлюють його значення, українська молодь використовує його дуже вільно. Адже для нас це не лайка, а просто смішне слово, але для американців чи англійців воно має певний сенс, а часте його використання свідчить про погане виховання. Дистанційне навчання англійської дозволить вам дізнатися більше про те, в яких ситуаціях краще не вимовляти ті чи інші слова, щоб не справити поганого враження.

Розвиток розмовних навичок на дистанційних курсах англійської мови

«Свайпити», «шеймити», «френд», «хейтити», «кріповий», «краш», «крінж», «скіли»... Ці та багато інших англіцизмів зараз використовує 99% молоді. Як правило, ці слова означають те ж, що й україномовні альтернативи. Хоча, насправді, в країнах, де англійська мова є рідною, вони можуть мати куди більше значень. Крім того, одне слово може бути як іменником, так і дієсловом, і навіть прикметником. Залежно від того, яка мовна конструкція використовується і в якому контексті застосовується те чи інше слово. Візьмемо до прикладу слово «краш», а саме його оригінал – англійське слово «crush». Українська молодь використовує його лише тоді, коли йдеться про симпатію та закоханість. Дійсно, це одне зі значень, але водночас слово перекладається як «розчавити», «тиснява», «велике збіговисько», «гуркіт». І це далеко не всі значення. Мінус англіцизмів і полягає в тому, що ми використовуємо ті чи інші слова тільки в одному контексті. Якщо не вивчати англійську мову на дистанційних курсах, люди сприймають слова однобоко, лише на базовому рівні, їхні розмовні навички не розвиваються. Тож вони не зможуть правильно розуміти іноземців.

Розвиток розмовних навичок на дистанційних курсах англійської мови

На дистанційних курсах англійської мови ви навчитеся висловлювати свої думки більш поетично, розгорнуто відповідати на запитання, зможете урізноманітнити свій словниковий запас. І можна сміливо сказати, що дистанційний формат – найбільш вдалий для молоді.

  1. Дистанційне навчання англійської переважно спрямоване на поліпшення розмовних навичок. Оскільки сучасна молодь досить багато спілкується в інтернеті, такий формат навчання для неї звичний, тому студенти швидко втягуються.
     
  2. На дистанційних курсах англійської мови використовуються незвичайні методи. Уроки проходять у вигляді рольових ігор, з використанням аудіо- та відеоматеріалів, ігрових додатків і електронних навчальних посібників.
     
  3. Заняття та перевірка знань на дистанційних курсах англійської мови проходять у невимушеній атмосфері, в комфортній для студентів обстановці. Завдяки цьому учні демонструють кращі результати, адже більш охоче вивчають матеріал, не соромляться ставити запитання й брати активну участь у навчальному процесі.
     
  4. Дистанційний формат навчання англійської дозволяє встановити довірчі та дружні взаємини між викладачем і студентами. Учитель сприймається не тільки як педагог, якого потрібно уважно слухати, але і як близький друг, з яким можна поговорити, поділитися своїми думками і весело провести час.

Дистанційне навчання англійської – внесок у розвиток молодіжної культури

Молодь завжди прагне до чогось нового. Світ змінюється, і дуже важливо йти в ногу з часом. Тому все більше молодих людей віддає перевагу дистанційним курсам англійської мови. Студенти не хочуть витрачати час на те, щоб дістатися до школи, а потім назад додому. Крім того, що комфортніше будуть проходити заняття, то кращими будуть результати. Дистанційне навчання англійської знайомить студентів не тільки з особливостями мови, а й із культурою та життям інших країн. Такі уроки не мають нічого спільного зі звичним шкільним форматом. На дистанційних курсах англійської мови студенти не тільки покращують розмовні навички, а й розвиваються в культурному плані, стають більш цілісними й різнобічними особистостями.

Твій подарунок для швидкого старту
Інтерактивний урок з неправильних дієслів, який ти нарешті запам'ятаєш вже у Telegram, переходь та отримуй доступ.