Експрес-англійська онлайн – можливість швидко та легко вийти на
новий рівень

Зараз усе частіше зустрічаються ситуації, коли студент хоче максимально швидко вивчити ази мови або ж у прискореному темпі повторити вивчене – так з'явилася потреба в експрес-англійській онлайн.

Зміст

1. Кому підійде онлайн експрес-вивчення англійської?
2. Експрес-курс англійської онлайн – швидкість або якість?
    2.1. Переваги онлайн-вивчення експрес-англійської
    2.2. Міфи про експрес-курси англійської онлайн
3. Як за допомогою експрес-англійської онлайн швидко та легко вийти на новий рівень?

Експрес-англійська онлайн може подобатися зручністю вивчення мови, проте цей курс має низку особливостей, які слід враховувати перед стартом.

Кому підійде онлайн експрес-вивчення англійської?

Хочете підтягнути свої знання, щоб читати статті в інтернеті на цікаві вам теми, не звертаючись через слово до Google-перекладача? Або, можливо, у вас з'явилися нові друзі, які говорять тільки англійською? Або нарешті ви зможете здійснити поїздку до Великобританії та відвідати Лондон? У будь-якому з цих випадків англійська вам потрібна якомога швидше, максимально інтенсивно та напевно саме онлайн. Тому що всі подібні ситуації не припускають довгих занять і стандартних методик.

Кому ж підійде експрес-курс англійської онлайн? Тим, хто йде в ногу з часом, готовий бути гнучким в навчанні та відкритий до креативного підходу. Якщо у вас з'явилося трохи вільного часу, і ви давно хотіли дистанційно підтягти англійську, але зовсім не хочеться витрачати час на дорогу, швидке навчання онлайн – той напрямок, який точно приверне вашу увагу. Також якщо через пару місяців у вас важливі перемовини, коли без англійської не обійтися, і ви хотіли б займатися дистанційно – експрес-навчання онлайн стане найкращим варіантом.

Експрес-курс англійської онлайн – швидкість або якість?

Не варто одразу зупиняти свій вибір на перших експрес-курсах, які ви знайшли. До вибору варто ставитись зважено, щоб темп вивчення мови передбачав не тільки швидкість, але і якість. Питання в тому, яка саме мета ставиться і яким способом вона досягається. Якщо ваше завдання – заглибитися в технічну та фахову літературу, необхідно звернути увагу на спеціалізовані курси. Але якщо ставите перед собою завдання вільно говорити на різні теми, вести листування, як особисте, так і ділове, дивитися фільми, читати журнали, і при цьому ви не можете дозволити витрачати багато часу на навчання, експрес-англійська онлайн – це те, що вам підійде. І в цьому випадку швидкість не тільки не суперечить якості, але і сприяє, тому що основними особливостями інтенсивного навчання є максимальне занурення в мовне середовище та регулярність. Існує стереотип, що зі списку «швидко, недорого, якісно», можна вибрати тільки дві опції. Дистанційне інтенсивне вивчення англійської в режимі онлайн передбачає всі три варіанти.

Переваги онлайн-вивчення експрес-англійської

Експрес-англійська онлайн має низку переваг.

 1. Широка програма. Ви отримуєте великий обсяг знань за мінімальний час. Курси експрес-англійської онлайн припускають заняття до 4 разів на тиждень, а значить, більшу частину тижня студент матиме мовну практику. Крім цього, не варто виключати альтернативне вивчення мови: кіно, музика, книги.
   
 2. Комфорт. Ви можете займатися на курсах експрес-англійської онлайн у будь-якому зручному вам місці. Вдома, в офісі, у дорозі, у відпустці, – неважливо, де саме, якщо у вас є доступ до інтернету, телефон або ноутбук. Проте обстановка має спонукати до навчання, погодьтеся: море на тлі або вечірка в пабі буде відволікати як викладача, так і студента.
   
 3. Заощадження. Крім очевидної економії грошей на дорогу, вам також немає необхідності купувати навчальні посібники, адже навчання відбувається онлайн. У студента є доступ до всіх матеріалів у будь-який час доби. Крім того, експрес-курси в перерахунку за місяць зазвичай дешевші за стандартні, ще й тривають лише місяці три, якщо ви плануєте перейти вище на один рівень.
   
 4. Розвиток усіх навичок. Ви маєте можливість рівномірно поліпшити кожен із аспектів знання мови. Навчання на онлайн-курсах експрес-англійської передбачає максимальне опрацювання кожної навички – від граматики до говоріння. Для цього, в тому числі, курс розділений на індивідуальні та групові заняття.
   
 5. Тайм-менеджмент. Ви можете переносити заняття завдяки гнучкому графіку. Зрозуміло, варто поважати час викладача та не скасовувати заняття за 5 хвилин до початку, але в разі форс-мажору завжди можна оперативно перенести урок.

Переваги онлайн-вивчення експрес-англійської
Експрес-курс англійської онлайн – це щоденна робота, і якщо ви відчуваєте, що втомилися, не сумнівайтеся та зробіть перерву

Міфи про експрес-курси англійської онлайн

Незважаючи на явні переваги експрес-англійської онлайн, у свідомості людей все одно залишається досить багато міфів. Щоб вони не вводили вас в оману, розглянемо деякі з них.

 1. Якість = швидкість? Через те, що експрес-англійська онлайн розрахована на невеликий період часу, студенти цікавляться, чи страждає якість навчання. За правильного підходу та конкретно сформульованої мети навчання онлайн легко розвіє сумніви про продуктивність вивчення англійської в стислі терміни.
   
 2. Досить висока ціна. Насправді інтенсивне вивчення англійської онлайн коштує дешевше, ніж стандартні курси. Проте вартість не має бути занадто низькою, це може привабити студента, але виявиться, що низька вартість – просто рекламний хід.
   
 3. Мовне середовище онлайн – це можливо? Прийнято вважати, що швидко вивчити мову можна тільки в мовному середовищі, а на курсах це неможливо. Дистанційне інтенсивне навчання передбачає набагато більш насичені й часті заняття, ніж традиційні курси. До того ж ніхто не позбавляє студента можливості самостійного занурення в мовне середовище: перегляду фільмів, спілкування з носіями тощо.
   
 4. Онлайн-навчання не розвиває розмовні навички повністю. На заняттях у форматі онлайн розмовні навички розвиваються часом навіть краще, адже в комфортній обстановці студент більш розслаблений. Крім того, відеоконференції з викладачем і групою за ефективністю не відрізняються від живих зустрічей.
   
 5. Емоційне вигоряння. Під час інтенсивного дистанційного навчання студенти дуже втомлюються і швидко вигоряють. Звичайно, навантаження для незвиклої людини досить відчутне, проте експрес-курс вигідно відрізняється від стандартного навчання більшою демократичністю, жвавістю і практичністю, а значить, набагато менше провокує вигоряння.

Як за допомогою експрес-курсів англійської онлайн швидко та легко вийти на новий рівень?

Інтенсивне дистанційне вивчення англійської в режимі онлайн – незамінний варіант, коли потрібно швидко та якісно підвищити свій рівень. Проте слід відповідально ставитися до вибору курсів, щоб дійсно в короткі терміни досягти успіху. Що стосується експрес-англійської онлайн: не забувайте про те, що вивчення мови відбуватиметься з інтенсивністю, пропорційною вашій дисципліні. А значить – необхідно займатися регулярно та сумлінно виконувати завдання.

Дистанційний інтенсивний курс – це повне занурення в мовне середовище, що буде позитивно впливати на швидкий результат. І якщо ви захочете зробити вивчення англійської своїм хобі – ви досягнете успіху без сумніву!