Експрес - курси англійської: плюси й поради з навчання

Експрес - курси англійської: плюси й поради
з навчання

Автор: Дмитро Журавльов

Уже звична ситуація: величезну кількість матеріалу потрібно засвоїти якомога швидше. Коли справа стосується іноземної мови, незамінними будуть експрес - курси англійської – можливість кинути всі свої сили на навчання, щоб отримати результат вже тут і зараз. Давайте розберемо, до чого готуватися, якщо ви обрали такий метод навчання.

Зміст

1. Кому підходять експрес - курси англійської
    1.1. Підготовка до міжнародних іспитів
    1.2. Термінова поїздка за кордон
    1.3. Необхідність швидко вивчити іноземну мову
2. Переваги інтенсивного вивчення англійської мови
    2.1. Можливість навчання в найкоротші терміни
    2.2. Хороший стимул і мотивація
    2.3. Вивчення тільки найважливіших тем на експрес - курсах англійської
    2.4. Поліпшення навичок розмовної англійської
3. Поради для ефективного експрес - навчання

Кому підходять експрес - курси англійської

Експрес - вивчення англійської доступно всім охочим, потрібна тільки ваша мотивація та готовність присвячувати навчанню більшу частину вільного часу. Проте давайте подивимося, кому та в яких випадках точно варто звернути увагу на експрес - курси англійської мови й відкинути непотрібні сумніви. 
 

Експрес - курси англійської: плюси й поради з навчання
Експрес - навчання буде корисне тим, хто цінує свій час

Підготовка до міжнародних іспитів

Часто сертифікати, що підтверджують здачу міжнародних іспитів, потрібні в разі працевлаштування або вступу до вищих навчальних закладів. Також вони стануть у пригоді вам при переїзді до англомовної країни або пошуку роботи за кордоном. У будь-якому випадку мати підтвердження рівня англійської точно буде не зайвим і складання TOEFL, IELTS тощо – це прекрасний внесок у майбутнє. У разі підготовки до міжнародних іспитів варто записуватися саме на експрес - курси англійської. 

  • По-перше, вам потрібно засвоїти величезну кількість матеріалу, і розтягування цього процесу на кілька років призведе до того, що ви почнете забувати деякі теми. Інтенсивне навчання дозволяє тримати граматику та лексику в пам'яті й дотримуватись тієї програми, яка виноситься на іспит. 

  • По-друге, більшість іспитів проводиться з певною періодичністю, від однієї можливості до іншої може пройти дуже багато часу. З експрес-навчанням можна встигнути до найближчої дати. 

  • По-третє, кожен рівень англійської передбачає знання певних лексичних і граматичних тем. Обравши відповідний рівень, ви можете швидко просуватися тільки з потрібних питань.

Не відкладайте можливість отримати цінний сертифікат в найкоротші терміни й досягти своїх цілей.

Термінова поїздка за кордон

Можливо, ви їдете у відрядження або збираєтеся виступати на міжнародній конференції. А може, є можливість відвідати іншу країну на вигідних умовах. Що робити, якщо в такій ситуації ваш рівень англійської залишає бажати кращого, а часу зовсім небагато? Поясніть свою ситуацію адміністраторам експрес - курсах англійської – і вони підберуть для вас найкращий формат і програму навчання. Інтенсивні заняття доповнюйте самостійною роботою або ж просто читанням літератури, яка допоможе вам у вашій поїздці, а також переглядом тематичних відео та фільмів.

Необхідність швидко вивчити іноземну мову

Рішення швидко вивчити або підтягнути іноземну мову й записатися на експрес - курси англійської без зовнішніх факторів і різних несподіванок – це теж сьогоднішня норма. Майже ніхто вже не готовий витрачати місяці та роки на навчання, у нас просто немає цього часу. Інтенсивні заняття принесуть швидкий результат, але вам доведеться ретельно працювати й буквально оточити себе іноземною мовою. Навіть якщо поки англійська мова не потрібна в терміновому порядку, вчити її в режимі експрес - курсів англійської буде цікавим досвідом.

Переваги інтенсивного вивчення англійської мови

Якщо ви впізнали себе в списку вище або уявляєте, що подібна ситуація може статися, то саме час записуватися на експрес - курси англійської. Зверніть увагу на переваги інтенсивного навчання.
 

Експрес - курси англійської: плюси й поради з навчання - 2
Експрес - курси – це прекрасний спосіб отримати цінний досвід і вивчити іноземну мову

Можливість навчання в найкоротші терміни

Інтенсивне навчання – це максимальна кількість занять на тиждень (чотири-п'ять), завдяки чому весь курс займає лише до трьох місяців. Якщо вам важко зважитися на таку довгу «подорож» як вивчення англійської, то з експрес - курсами все куди простіше. Подумайте, що потрібно попрацювати тільки пару місяців, щоб потім насолоджуватися результатами. Ви зможете повернутися до колишнього режиму життя, інтенсивної роботи, хобі, нової справи – а багаж знань з іноземної мови вже назавжди залишиться з вами.

Хороший стимул і мотивація

Висока частота занять також допомагає максимально зосередитися на навчанні. Попереду – мета, яку необхідно досягти якомога швидше та присвятити їй більшу частину часу. У групі будуть люди, які також готові зосередити зусилля на експрес - курсах, що буде для вас додатковою мотивацією. 

Експрес - курси англійської – не найлегший шлях вивчення англійської, але один із найефективніших. У вас не буде можливості розслаблятися так часто, як на звичайних курсах, але і результат ви побачите набагато швидше. Якщо відчуєте, що не встигаєте за темпом і стали втрачати бажання вчитися, зверніться до викладача й опишіть проблему. Вам дадуть можливість досконально опрацювати незрозумілі моменти й повернутися до ритму. Так ви продовжите вивчення іноземної мови з колишньою впевненістю і стимулом. 

Вивчення тільки найважливіших тем на експрес - курсах англійської 

Обираючи експрес - курси, ви точно знаєте, для яких цілей вивчаєте англійську мову. Це допоможе скласти програму, що відповідає саме вашим потребам, адже вивчити практично все за кілька місяців неможливо. Головний плюс експрес - курсів англійської – програма включає в себе тільки основні моменти, необхідні вам для вашої мети. Так ви не будете витрачати час на лексику і граматичні правила, які, можливо, і зовсім не знадобляться. Оберіть ті теми, які ви використовуєте в роботі або які будуть вам корисні в поїздці. 

Поліпшення навичок розмовної англійської

На експрес - курсах англійської ви в першу чергу будете практикувати розмовну англійську, а правопис доведеться вивчати переважно самостійно. Тренувати розмовну мову пропонується як з викладачем, так і з іншими студентами. Так можна розігрувати саме ті ситуації, які стануть у пригоді в професійній діяльності або в подорожах.

Розмовна англійська дуже важлива для подолання мовного бар'єру. Коли ви добре знаєте іноземну мову, але соромитеся робити помилки під час розмови, важко знайти гідне застосування знань. Експрес - курси дозволяють позбутися цієї проблеми за досить короткий термін.

Поради для ефективного експрес - навчання

Якщо ви зважилися на експрес - курси англійської, але сумніваєтеся, чи зможете пройти цей важкий шлях, скористайтеся нашими порадами, щоб уникнути можливих труднощів, пов'язаних з інтенсивним графіком. 
 

Експрес - курси англійської: плюси й поради з навчання - 3
Не бійтеся труднощів і сміливо йдіть до своєї мети

  1. Складіть чіткий розклад занять. Програми на експрес - курсах англійської досить гнучкі, що дозволяє обрати зручний час для навчання. Дотримуйтесь балансу між навчанням, роботою і вільним часом для хобі та спілкування з близькими.

  2. Розвивайтеся. Для найбільш ефективного навчання ви повинні робити не тільки те, що вам говорять на курсах. Подумайте, як би вам було цікаво вивчати іноземну мову. Дивіться улюблені фільми, перечитайте цікаву книгу – так експрес - курси англійської доповняться загальними знаннями, і ви не будете втомлюватися від підручників. Суть інтенсивного навчання в тому, щоб використовувати іноземну мову якомога більше, максимально наблизивши себе до ситуації, коли ви опинитеся в іншій країні. 

  3. Не пропускайте заняття. На експрес - курсах кожне заняття включає в себе величезну кількість нового матеріалу. Пропустивши хоча б одне, ви витратите чимало сил, щоб наздогнати інших і розібратися в темі. Різні обставини можуть вплинути на відвідуваність, але пообіцяйте собі не лінуватися та не пропускати заняття без особливих причин, а все пропущене ретельно опрацювати, попросивши допомоги у викладача.

  4. Заручіться підтримкою близьких. Експрес - курси англійської можуть здаватися випробуванням, тому не завадить заручитися підтримкою близької людини або друзів. Вони допоможуть вам в той момент, коли навчання здасться важким і вам захочеться все кинути. Пам'ятайте про свою мету і не сходьте з дистанції. Якщо ваші друзі також вивчають англійську, влаштуйте розмовний клуб і обговорюйте цікаві теми англійською, допоможіть одне одному з незрозумілими темами. Пройти цей шлях разом набагато цікавіше і простіше.

  5. Спілкуйтеся з носіями мови. Найкращий спосіб запам'ятати нову тему – застосувати її на практиці. Використовуйте соціальні мережі та інші ресурси, щоб знайти іноземців або студентів, які також бажають попрактикувати англійську. Спілкуйтеся письмово та покращуйте правопис, а також усно, долаючи мовний бар'єр, вивчаючи нову лексику й поліпшуючи вимову. 

  6. Знаходьте час для відпочинку. При всьому обсязі нового матеріалу, який потрібно засвоїти, важливо також не забувати про перерви. Нагородіть себе за добре виконану роботу, купіть каву, прогуляйтеся в улюбленому парку, проведіть час із сім'єю або друзями. Так ви зможете повернутися до навчання свіжими та з новими силами, що набагато підвищить працездатність і ефективність. 

Експрес - курси виручать у багатьох екстрених ситуаціях, а дотримуючись простих правил, ви зможете заговорити англійською вже дуже скоро. Налаштуйтеся на інтенсивну працю, яка дасть результати за короткий термін.