Експрес - курси англійської: плюси й поради
з навчання

Уже звична ситуація: величезну кількість матеріалу потрібно засвоїти якомога швидше. Коли справа стосується іноземної мови, незамінними будуть експрес - курси англійської – можливість кинути всі свої сили на навчання, щоб отримати результат вже тут і зараз. Давайте розберемо, до чого готуватися, якщо ви обрали такий метод навчання.

Зміст

1. Кому підходять експрес - курси англійської
    1.1. Підготовка до міжнародних іспитів
    1.2. Термінова поїздка за кордон
    1.3. Необхідність швидко вивчити іноземну мову
2. Переваги інтенсивного вивчення англійської мови
    2.1. Можливість навчання в найкоротші терміни
    2.2. Хороший стимул і мотивація
    2.3. Вивчення тільки найважливіших тем на експрес - курсах англійської
    2.4. Поліпшення навичок розмовної англійської
3. Поради для ефективного експрес - навчання
4. Як швидко вивчити часи англійською?
5. Як швидко вивчити англійські неправильні дієслова?

Кому підходять експрес - курси англійської

Експрес - вивчення англійської доступно всім охочим, потрібна тільки ваша мотивація та готовність присвячувати навчанню більшу частину вільного часу. Проте давайте подивимося, кому та в яких випадках точно варто звернути увагу на експрес - курси англійської мови й відкинути непотрібні сумніви. 

 

Експрес - курси англійської: плюси й поради з навчання

Підготовка до міжнародних іспитів

Часто сертифікати, що підтверджують здачу міжнародних іспитів, потрібні в разі працевлаштування або вступу до вищих навчальних закладів. Також вони стануть у пригоді вам при переїзді до англомовної країни або пошуку роботи за кордоном. У будь-якому випадку мати підтвердження рівня англійської точно буде не зайвим і складання TOEFL, IELTS тощо – це прекрасний внесок у майбутнє. У разі підготовки до міжнародних іспитів варто записуватися саме на експрес - курси англійської. 

 • По-перше, вам потрібно засвоїти величезну кількість матеріалу, і розтягування цього процесу на кілька років призведе до того, що ви почнете забувати деякі теми. Інтенсивне навчання дозволяє тримати граматику та лексику в пам'яті й дотримуватись тієї програми, яка виноситься на іспит. 

 • По-друге, більшість іспитів проводиться з певною періодичністю, від однієї можливості до іншої може пройти дуже багато часу. З експрес-навчанням можна встигнути до найближчої дати. 

 • По-третє, кожен рівень англійської передбачає знання певних лексичних і граматичних тем. Обравши відповідний рівень, ви можете швидко просуватися тільки з потрібних питань.

Не відкладайте можливість отримати цінний сертифікат в найкоротші терміни й досягти своїх цілей.

Термінова поїздка за кордон

Можливо, ви їдете у відрядження або збираєтеся виступати на міжнародній конференції. А може, є можливість відвідати іншу країну на вигідних умовах. Що робити, якщо в такій ситуації ваш рівень англійської залишає бажати кращого, а часу зовсім небагато? Поясніть свою ситуацію адміністраторам експрес - курсах англійської – і вони підберуть для вас найкращий формат і програму навчання. Інтенсивні заняття доповнюйте самостійною роботою або ж просто читанням літератури, яка допоможе вам у вашій поїздці, а також переглядом тематичних відео та фільмів.

Необхідність швидко вивчити іноземну мову

Рішення швидко вивчити або підтягнути іноземну мову й записатися на експрес - курси англійської без зовнішніх факторів і різних несподіванок – це теж сьогоднішня норма. Майже ніхто вже не готовий витрачати місяці та роки на навчання, у нас просто немає цього часу. Інтенсивні заняття принесуть швидкий результат, але вам доведеться ретельно працювати й буквально оточити себе іноземною мовою. Навіть якщо поки англійська мова не потрібна в терміновому порядку, вчити її в режимі експрес - курсів англійської буде цікавим досвідом.

Переваги інтенсивного вивчення англійської мови

Якщо ви впізнали себе в списку вище або уявляєте, що подібна ситуація може статися, то саме час записуватися на експрес - курси англійської. Зверніть увагу на переваги інтенсивного навчання.

 

Експрес - курси англійської: плюси й поради з навчання - 2
Експрес - курси – це прекрасний спосіб отримати цінний досвід і вивчити іноземну мову

Можливість навчання в найкоротші терміни

Інтенсивне навчання – це максимальна кількість занять на тиждень (чотири-п'ять), завдяки чому весь курс займає лише до трьох місяців. Якщо вам важко зважитися на таку довгу «подорож» як вивчення англійської, то з експрес - курсами все куди простіше. Подумайте, що потрібно попрацювати тільки пару місяців, щоб потім насолоджуватися результатами. Ви зможете повернутися до колишнього режиму життя, інтенсивної роботи, хобі, нової справи – а багаж знань з іноземної мови вже назавжди залишиться з вами.

Хороший стимул і мотивація

Висока частота занять також допомагає максимально зосередитися на навчанні. Попереду – мета, яку необхідно досягти якомога швидше та присвятити їй більшу частину часу. У групі будуть люди, які також готові зосередити зусилля на експрес - курсах, що буде для вас додатковою мотивацією. 

Експрес - курси англійської – не найлегший шлях вивчення англійської, але один із найефективніших. У вас не буде можливості розслаблятися так часто, як на звичайних курсах, але і результат ви побачите набагато швидше. Якщо відчуєте, що не встигаєте за темпом і стали втрачати бажання вчитися, зверніться до викладача й опишіть проблему. Вам дадуть можливість досконально опрацювати незрозумілі моменти й повернутися до ритму. Так ви продовжите вивчення іноземної мови з колишньою впевненістю і стимулом. 

Вивчення тільки найважливіших тем на експрес - курсах англійської 

Обираючи експрес - курси, ви точно знаєте, для яких цілей вивчаєте англійську мову. Це допоможе скласти програму, що відповідає саме вашим потребам, адже вивчити практично все за кілька місяців неможливо. Головний плюс експрес - курсів англійської – програма включає в себе тільки основні моменти, необхідні вам для вашої мети. Так ви не будете витрачати час на лексику і граматичні правила, які, можливо, і зовсім не знадобляться. Оберіть ті теми, які ви використовуєте в роботі або які будуть вам корисні в поїздці. 

Поліпшення навичок розмовної англійської

На експрес - курсах англійської ви в першу чергу будете практикувати розмовну англійську, а правопис доведеться вивчати переважно самостійно. Тренувати розмовну мову пропонується як з викладачем, так і з іншими студентами. Так можна розігрувати саме ті ситуації, які стануть у пригоді в професійній діяльності або в подорожах.

Розмовна англійська дуже важлива для подолання мовного бар'єру. Коли ви добре знаєте іноземну мову, але соромитеся робити помилки під час розмови, важко знайти гідне застосування знань. Експрес - курси дозволяють позбутися цієї проблеми за досить короткий термін.

Поради для ефективного експрес - навчання

Якщо ви зважилися на експрес - курси англійської, але сумніваєтеся, чи зможете пройти цей важкий шлях, скористайтеся нашими порадами, щоб уникнути можливих труднощів, пов'язаних з інтенсивним графіком. 

 

Експрес - курси англійської: плюси й поради з навчання - 3
Не бійтеся труднощів і сміливо йдіть до своєї мети

 1. Складіть чіткий розклад занять. Програми на експрес - курсах англійської досить гнучкі, що дозволяє обрати зручний час для навчання. Дотримуйтесь балансу між навчанням, роботою і вільним часом для хобі та спілкування з близькими.

 2. Розвивайтеся. Для найбільш ефективного навчання ви повинні робити не тільки те, що вам говорять на курсах. Подумайте, як би вам було цікаво вивчати іноземну мову. Дивіться улюблені фільми, перечитайте цікаву книгу – так експрес - курси англійської доповняться загальними знаннями, і ви не будете втомлюватися від підручників. Суть інтенсивного навчання в тому, щоб використовувати іноземну мову якомога більше, максимально наблизивши себе до ситуації, коли ви опинитеся в іншій країні. 

 3. Не пропускайте заняття. На експрес - курсах кожне заняття включає в себе величезну кількість нового матеріалу. Пропустивши хоча б одне, ви витратите чимало сил, щоб наздогнати інших і розібратися в темі. Різні обставини можуть вплинути на відвідуваність, але пообіцяйте собі не лінуватися та не пропускати заняття без особливих причин, а все пропущене ретельно опрацювати, попросивши допомоги у викладача.

 4. Заручіться підтримкою близьких. Експрес - курси англійської можуть здаватися випробуванням, тому не завадить заручитися підтримкою близької людини або друзів. Вони допоможуть вам в той момент, коли навчання здасться важким і вам захочеться все кинути. Пам'ятайте про свою мету і не сходьте з дистанції. Якщо ваші друзі також вивчають англійську, влаштуйте розмовний клуб і обговорюйте цікаві теми англійською, допоможіть одне одному з незрозумілими темами. Пройти цей шлях разом набагато цікавіше і простіше.

 5. Спілкуйтеся з носіями мови. Найкращий спосіб запам'ятати нову тему – застосувати її на практиці. Використовуйте соціальні мережі та інші ресурси, щоб знайти іноземців або студентів, які також бажають попрактикувати англійську. Спілкуйтеся письмово та покращуйте правопис, а також усно, долаючи мовний бар'єр, вивчаючи нову лексику й поліпшуючи вимову. 

 6. Знаходьте час для відпочинку. При всьому обсязі нового матеріалу, який потрібно засвоїти, важливо також не забувати про перерви. Нагородіть себе за добре виконану роботу, купіть каву, прогуляйтеся в улюбленому парку, проведіть час із сім'єю або друзями. Так ви зможете повернутися до навчання свіжими та з новими силами, що набагато підвищить працездатність і ефективність. 

Експрес - курси виручать у багатьох екстрених ситуаціях, а дотримуючись простих правил, ви зможете заговорити англійською вже дуже скоро. Налаштуйтеся на інтенсивну працю, яка дасть результати за короткий термін. 

Як швидко вивчити часи англійською?

Не варто заучувати окремо 12 формул часів. Щоб швидко вивчити часи англійською, потрібно зрозуміти логіку їх побудови та застосування, тоді залишиться запам'ятати тільки чотири основні формули.

 1. Simple

Дії, які відбуваються постійно. Часові маркери: usually, often, sometimes etc.

Present Simple: I work
Past Simple: I worked
Future Simple: I will work

 1. Continuous

Дії, які відбуваються в певний момент. Часові маркери: at the moment, now, at ... o'clock etc.

Present Continuous: I am working
Past Continuous: I was working
Future Continuous: I will be working

 1. Perfect

Дії, які завершилися на момент говоріння. Часові маркери: ever, never, just, already, yet.

Present Perfect: I have worked
Past Perfect: I had worked
Future Perfect: I will have worked

 1. Perfect Continuous

Тривалі дії, які продовжуються зараз, тривали й закінчилися до іншої події в минулому або вже почалися і триватимуть у майбутньому. Часові маркери: for, since, when.

Present Perfect Continuous: I have been working
Past Perfect Continuous: I had been working
Future Perfect Continuous: I will have been working

І маленька порада: вчіть часи одразу з прикладами, складайте власні речення, щоб розуміти, в якій життєвій ситуації використовувати той чи інший час.

 

Експрес - курси англійської: плюси й поради з навчання - 4

 

Як швидко вивчити англійські неправильні дієслова?

Якщо ви розділите неправильні дієслова на підгрупи, то побачите, що їх не так вже й багато і вивчити їх – реально. Взагалі студентам просунутого рівня необхідно знати до 200 неправильних дієслів, а для рівнів нижче середнього буде достатньо 50. Розповімо детальніше, як швидко вивчити англійські неправильні дієслова.

 1. Підгрупи неправильних дієслів

Можете поділити їх самостійно або знайти готові таблиці в інтернеті, де слова розділені на кілька підгруп. По-перше, є неправильні дієслова, які звучать і пишуться однаково в трьох формах (cut-cut-cut, put-put-put, let-let-let). По-друге, знайдіть слова, у яких збігаються форми в Present і Past Participle (come-came-come, become-became-become, run-ran-run). По-третє, зберіть дієслова, які закінчуються на букву «n» в Past Participle (speak-spoke-spoken, write-wrote-written, know-knew-known).

 1. Вірші та римування

Запам'ятовувати інформацію у формі віршів легко. Якщо у вас є натхнення, можете самі скласти римовану історію з використанням неправильних дієслів або ж пошукайте готові вірші в інтернеті. Вони є як українською, так і англійською, наприклад:

Якщо друга meet-met-met,
Його міцно keep-kept-kept.
А якщо він lose-lost-lost,
То того він cost-cost-cost.

Take-took-taken, you shake-shook-shaken.
Wake-woke-woken to the style I’m creating.
Think-thought-thought. Seek-sought-sought.
Listen to the lesson that I teach-taught-taught.

 1. Додатки для запам'ятовування неправильних дієслів

Щоб матеріал залишався у вашій пам'яті, його потрібно практикувати. Тому дуже ефективно вивчати й одразу ж тренувати використання неправильних дієслів у спеціальних додатках (English Irregular Verbs, Irregular Verbs Cards, IVERBS, English Irregular Verbs Best).