Етикет на розмовній англійській онлайн із носієм мови

Етикет на розмовній англійській онлайн із
носієм мови

Автор: Юлія Блажевич

Приймаючи рішення вчити онлайн розмовну англійську з носієм мови, не полінуйтеся заздалегідь ознайомитися з правилами етикету під час дистанційного навчання та спілкування в мережі взагалі. За онлайн-навчання від вас вимагається тільки своєчасний вихід на зв'язок і виконання домашнього завдання. Але незважаючи на це, знання мережевого етикету в ході вивчення англійської онлайн знадобиться, щоб тримати обличчя та показати своє серйозне ставлення до навчання.

Етикет на розмовній англійській онлайн із носієм мови
Правила етикету під час спілкування з викладачем в інтернеті

Вирішивши вчити розмовну англійську онлайн із носієм мови, ознайомтесь і дотримуйтесь основних правил етикету. 

 1. Складайте свої листи й повідомлення грамотно та лаконічно. За необхідності надіслати вчителю виконане завдання або поставити запитання не забувайте вказати тему, привітатися та підписатися. Також не варто намагатися впихнути в один лист усе, що вас хвилює. Для одного питання – один лист. Ви – не єдиний студент викладача англійської онлайн з носіями мови, тож подумайте про те, щоб йому було все зрозуміло й листування з вами не викликало дискомфорту.
   
 2. Категорично не можна надсилати нічні повідомлення. Якщо ви хочете вчити онлайн розмовну англійську з носієм мови, пам'ятайте: дистанційне навчання – це альтернатива звичним заняттям, тому все спілкування з викладачем має проходити в робочий час.
   
 3. Перед уроками англійської з носіями мови заздалегідь налаштуйте і перевірте роботу всієї техніки, щоб неполадки не переривали й не затягували заняття. Подумайте про свій зовнішній вигляд і фон за вами. Не варто ховати своє обличчя за інста-фільтрами або окулярами, викладача це буде тільки відволікати. Перед тим як вчити розмовну англійську онлайн, попередьте всіх членів сім'ї про час проведення уроку, щоб уникнути незручних ситуацій.
   
 4. Починаючи вчити розмовну англійську онлайн з носієм мови, будьте готовими до того, що уроки передбачають постійне спілкування з викладачем. Під час розмови радять дивитися в об'єктив камери – так у вашого співрозмовника буде створюватися відчуття, що йому дивляться прямо в очі. 
   
 5. Під час навчання в звичайній мовній школі або роботи ви напевно прагнете не зривати дедлайни. Те ж саме стосується і прискореного вивчення розмовної англійської з носіями мови онлайн. Проходячи навчання в домашніх умовах, докладіть зусиль і постарайтеся збагнути мистецтво самоконтролю та самодисципліни, завдяки якому навчання пройде максимально ефективно.