Де шукати
потрібну лексику

Усі ми пам'ятаємо зубріння англійських слів у школі: старий підручник Карпюк та черговий текст про London is the capital of Great Britain, а потім заповнення словничка в три колонки...

Чи було це цікаво? Навряд чи. Чи було це продуктивно? Не зовсім. Прищепило це інтерес і любов до мови? Питання залишається відкритим. Чи багато корисних слів ти пам'ятаєш? А чи були вони там взагалі?

Хочемо поділитися з тобою нашими ідеями, де знайти дійсно «живі» слова.

 1. Використовуй соціальні мережі. Саме там ти можеш знайти актуальну мову та поповнити свій активний словниковий запас. Дивись канали на YouTube, спираючись на свої інтереси, стеж за цікавими тобі блогерами в Instagram, читай пости в Facebook і встигай читати твіти від знаменитостей і президентів.
   
 2. Читай книги англійською. Завантаж собі електронну версію або купи паперову. Читай, поки їдеш із дому на роботу або навпаки. Спочатку буде важко, а потім ти не помітиш, як спокійно читаєш Хемінгуея мовою оригіналу.
   
 3. Гугли англійською. Пошукай інформацію з будь-якого питання англійською – і дізнаєшся пару-трійку нових слів.
   
 4. Почни проходити курс будь-чого англійською. Є багато сайтів на кшталт Coursera або Khan Academy, де можна безкоштовно пройти курси за різними напрямками. Знайди те, що тобі цікаво, і починай вчитися!
   
 5. І, звичайно ж, фільми і серіали. Іноді можна зустріти досить цікаві цитати і фрази. Наприклад, в серіалі 13 reasons why: «It was a hot chocolate friendship: good for one season, but not for all» (ця дружба була, як гарячий шоколад: хороша для одного сезону, але не годиться для всіх).

І не забувай конспектувати і структурувати нові слова, а для простого запам'ятовування додавай їх у Quizlet.