Ідеальний урок англійської онлайн –
який він?

Немає такого студента, який під час вибору курсів не розмірковував би, який підхід до вивчення кращий: онлайн чи офлайн. Прихильників вивчення англійської онлайн стає все більше, адже це комфортно та значно заощаджує ресурси. Так набагато більше часу студент може приділити безпосередньо вивченню матеріалу та мовній практиці.

Зміст

1. Вивчення англійської онлайн – крок до прогресу в навчанні мов
2. Ідеальний урок англійської онлайн
    2.1. Особливості онлайн-уроку англійської
    2.2. Роль викладача у вивченні англійської онлайн
3. Найкращі курси, які пропонують онлайн-вивчення англійської

 

Багато шкіл, які раніше мали спеціалізацію офлайн-навчання, з часом повністю або частково переходять на онлайн. І це не дивно, адже онлайн-вивчення англійської – це свого роду гарантія регулярності занять. Студент набагато рідше скасовує або переносить заняття онлайн, тому що в будь-який час він може бути присутнім на занятті в зручній обстановці.

Вивчення англійської онлайн – крок до прогресу в навчанні мов

Раніше навчання переважно проводилось у режимі офлайн, в офісах курсів або мовних шкіл. Студенти приїжджали на заняття втомлені та незібрані, адже багато хто з півтори години проводив у дорозі. Звичайно, перше, про що думає студент, коли приїжджає на курси: «Потрібно відпочити і підготуватися до заняття». Так перший етап уроку буде втрачено. І тільки до середини заняття студент готовий продуктивно працювати.

Онлайн-уроки англійської допомагають вирішити цю проблему. До заняття студент уже підготує все необхідне – а це гарнітура та комп'ютер або ноутбук. Проте якщо ваше навчання проходить вдома, слід за десять хвилин до уроку залишити домашні обов'язки або справи та приділити час підготовці та перевірці зв'язку.

Збільшення професій, пов'язаних зі сферою інформаційних технологій, також зумовлює популярність онлайн-вивчення англійської. Студентам, які працюють за комп'ютером, набагато важче перебудуватися на роботу офлайн, їм простіше працювати онлайн. Найчастіше успіх залежить саме від налаштування студента, а коли йому комфортно навчатися – результативність уроків буде високою. Також студенти-інтроверти набагато частіше віддають перевагу саме заняттям з англійської онлайн. Є студенти, які вважають за краще займатися виключно за допомогою аудіозв'язку, без відео. Варто все-таки використовувати відеозв'язок, однак якщо студент категорично проти – не потрібно змушувати.

Вивчення англійської онлайн також розвиває комп'ютерні навички. Більшість студентів, які з комп'ютерами були на «ви», після закінчення навчання бачать прогрес.

Ідеальний урок англійської онлайн

Ідеальне заняття з англійської онлайн – це основна мета всіх сторін навчання, як студента, так і викладача.

Ідеальний урок має хорошу структуру та правильно підібраний матеріал. Заздалегідь розпишіть цілі та дедлайни, це значно полегшить пошуки курсів онлайн, а навчання буде продуктивним. Терміни досягнення мети не мають бути короткими, а якщо ж студенту терміново необхідно підвищити рівень володіння мовою, то слід звернути увагу на такий напрямок як інтенсив онлайн.

Зрозуміло, уявлення про ідеал у кожного студента своє, і сам «ідеал» – поняття суб'єктивне. Проте слід вивчити всі особливості онлайн-навчання і порівняти їх зі своїми цілями – тоді буде значно легше прийняти рішення, який урок буде ідеальним і продуктивним саме для вас.

Особливості онлайн-уроку англійської

Онлайн-урок англійської за своєю структурою не має відрізнятися від уроку офлайн. Урок має складатися із вступу, розминки, лексичної та граматичної частини, а також завершення. Звичайно, кожен з етапів уроків англійської онлайн буде дещо відрізнятися від навчання в офісі. Проте незмінність структури важлива, адже це дисциплінує студента. В якості розминки на уроці англійської онлайн може бути гра або відео, а на офлайн-уроці частіше це завдання відкритого типу, коли беруть участь усі студенти в групі.

Час, витрачений на кожен етап заняття, має бути строго лімітований, особливо на заняттях онлайн з новачками, коли з таким підходом до навчання студент ще не зустрічався. Якщо для студента вивчення англійської онлайн відбувається вперше, на занятті він буде дещо замкнений і сором'язливий, адже обстановка для нього абсолютно нова. Студент може відволікатися на технічні моменти або особисті запитання, потрібно пояснити, що кожен етап уроку лімітований, і допомогти студенту перелаштуватися на навчання.

Не тільки в роботі з новачками велика відповідальність в разі онлайн-вивчення англійської лежить на викладачі. Тому він повинен мати відповідні комп'ютерні навички.

Роль викладача у вивченні англійської онлайн

Багато студентів помилково вважають, що навчання онлайн цілком можливе без викладача, аргументуючи це тим, що є велика кількість платформ із самонавчання. У цих платформ є опція перевірки завдань, проте докладного роз'яснення помилок вони не передбачають. Саме тому на уроках англійської онлайн вкрай необхідна присутність викладача.

Викладач повинен розбиратися в психології студента, надавати йому підтримку, настільки необхідну на онлайн-уроках англійської. Якщо студент скутий або соромиться – основне завдання викладача – розслабити й розговорити студента. Не варто боятися ненадовго відійти від теми, грамотний викладач завжди знайде підхід до студента, поставить запитання, які актуальні саме для нього. На заняттях з англійської онлайн викладач знаходиться по той бік екрану, тож студенти-кінестетики можуть почуватися скутими. У такому випадку викладачеві слід перейти на «речове» заохочення студента. Замість словесної похвали він може поставити студенту смайл, після уроку можна відправити підбадьорливу листівку, яка буде мотивувати студента.

Роль викладача у вивченні англійської онлайн
Мотивація дуже важлива для студента на онлайн-уроках англійської, адже це не просто оцінка знань – викладач вірить в успіх студента

Найкращі курси, які пропонують онлайн-вивчення англійської

Починаючи вивчати англійську онлайн, знайдіть дійсно результативні курси. Багатьом студентам важливо подивитися офіс курсів або мовної школи, щоб переконатися, що вони «реальні», так вона швидше оберуть курси саме в своєму місті. Якщо студент живе в невеликому містечку, не варто зупиняти свій вибір на єдиних локальних курсах з онлайн-вивчення англійської, краще вивчити ринок послуг і в більших містах, в тому числі в столиці.

Найбільш продуктивними будуть не курси, які ведуть свою діяльність з навчання англійської мови вже кілька років і зуміли себе зарекомендувати. Вартість буде зовсім трохи вищою, ніж у нових курсів, однак результат не змусить на себе чекати. Крім цього, мережа курсів із вивчення англійської мови може запропонувати більш гнучкі умови оплати. Найкраще зупинити свій вибір на мережі шкіл або курсів, що пропонують уроки англійської онлайн. Представництва таких курсів є в усіх великих містах, і студент завжди зможе відвідати офіс. Також мережі шкіл можуть дати гарантію якості кожної зі своїх філій, адже вони працюють за одним механізмом.

До вибору курсів слід підійти грунтовно і заздалегідь опрацювати відгуки. Їх краще вивчати на спеціальних сайтах, де крім особистих повідомлень від студентів, також представлений рейтинг найкращих шкіл.