5 ігор на твоєму смартфоні, щоб практикувати англійську
з друзями

1. SpyHunt

Кількість гравців – 3 або більше.

Суть гри – знайти шпигуна.

Як грати – кожному гравцю, крім шпигуна, видається спільна локація. Шпигун має здогадатися, де він знаходиться, гравці – хто шпигун. Для цього всі по черзі ставлять запитання одне одному, на які додатком відводиться 5 хвилин (час, як і кількість шпигунів, можна змінювати).

Гра закінчується, коли вичерпується час, що був відведений на дискусію. Якщо шпигун зрозумів, де він знаходиться – він виграв. Якщо інші гравці здогадалися, хто був шпигуном – виграють гравці.

Додатково можна обрати роль кожному гравцю, яку шпигун також повинен з’ясувати.

 

2. Hands Up

Кількість гравців – 2 або більше.

Суть гри – відгадати/пояснити слово.

Як грати – спершу виберіть тему (всі слова, прості слова, зірки, подорожі, країни тощо) та режим гри (1 раунд може тривати 30/60/90/120 секунд).

Натисніть Play і піднесіть телефон до лоба, гра автоматично почнеться. Далі все просто – слово, яке вам потрібно відгадати, іншим гравцям потрібно пояснити. Перемагає той, хто пояснить більше слів за відведений час.

 

3. Mafia

Кількість гравців – 5 або більше.

Суть гри – знайти мафію.

Як грати – існує багато варіацій, однак загальний принцип полягає в тому, що кожен гравець отримує карту зі своєю роллю мирного мешканця або мафіозі. У додатку також можна вибрати спеціальні статуси для гравців (лікар, детектив та інші). Доступ до всіх ролей має виключно модератор, який керує додатком і веде гру.

Гра має дві фази – день та ніч. Вночі працює мафія, її задача – вбити всіх жителів (зазвичай одна ніч – один мрець). Вдень відбуваються обговорення, на яких мирні жителі повинні з’ясувати, хто з присутніх мафія. Після обговорення відбувається голосування, на якому обирають ймовірну мафію.

Цикли дня і ночі повторюються, а гра продовжується, поки не буде убитий останній мирний мешканець або ж не буде впіймана мафія.

 

4. Alias

Кількість гравців – 2 або більше.

Суть гри – пояснити якомога більше слів за певний проміжок часу (встановлюється самостійно).

Як грати – виберіть мову, створіть команду та впишіть її назву, встановіть максимальну кількість слів для одного раунду та час для пояснення (від 10 до 120 секунд).

Додатковими функціями є «штрафи» за пропущені слова, спільне останнє слово для двох команд та додаткові завдання під час пояснення слів (наприклад, емоційний супровід).

 

5. Emoji Sharades

Кількість гравців – 2 або більше, також необхідно 2 смартфони (планшети).

Суть гри – пояснити слово/фразу за допомогою емоджі.

Як грати – щоб розпочати гру, необхідно мати 2 девайси. На одному гравець, що загадує слово/фразу (залежно від категорії, яких у додатку 27), підбирає емоджі, які б це слово пояснили, і які автоматично з’являються на іншому смартфоні. За допомогою цих смайлів інша команда/гравець має здогадатись, про що йдеться.