Вивчення англійської з нуля онлайн за
допомогою YouTube

YouTube дивимося ми всі. Завдяки цьому сайту можна не тільки розслабитися, але й розширити світогляд, не забуваючи про вивчення англійської з нуля онлайн.

Вчити англійську онлайн за допомогою YouTube-каналів – це захопливий і ефективний спосіб, завдяки якому можна слухати і тренувати правильну вимову, поповнювати словниковий запас, вивчати граматику. Використовуючи відеоуроки, ви можете доповнити знання, отримані на індивідуальних або групових заняттях.

Вивчення англійської з нуля онлайн за допомогою YouTube
Розглянемо спеціальні канали, призначені для новачків

Де пройти експрес-вивчення англійської з нуля онлайн за допомогою YouTube?


1. English Galaxy

Корисний канал, який дозволяє вивчити англійську мову з нуля для дорослих онлайн за допомогою професійного репетитора. У нього є Кембриджський сертифікат, що підтверджує право на викладання. Уроки насичені та деталізовані – прекрасний вибір для новачків. Під час експрес-занять можна вивчити нові слова на різні теми й запам'ятати основні правила граматики.
 

2. Puzzle English

Це популярний канал для онлайн-вивчення англійської з нуля. Викладач ознайомить із прислів'ями, висловами, фразовими дієсловами, які стануть у пригоді в повсякденному житті.
 

3. Green Forest

Прекрасний канал для тих, хто хоче вивчити англійську з нуля для дорослих онлайн в експрес-режимі. Тут зібрано величезну кількість навчальних відео з граматики та лексики. Ролики короткі, присвячені певним темам.
 

4. VOA Learning English

Один із небагатьох YouTube-каналів для онлайн-вивчення англійської з нуля, де вся інформація подається в розміреному темпі, зручному для новачків. Так можна вивчити іноземну мову за допомогою відео навіть тим, хто не знає основ. Канал спеціалізується на вимові та боротьбі з акцентом, також тут можна знайти новинні відео з субтитрами, поради щодо вивчення граматики та правил.
 

5. Project 12 English School

Це канал для прискореного вивчення онлайн-англійської з нуля для дорослих, де викладачі представляють студентам короткі відеоролики та доносять інформацію максимально дохідливо й лаконічно. А це дуже важливо для тих, хто тільки зважився зануритися в світ англійської мови.