Як простіше вивчити англійську – онлайн
або офлайн?

Робота, бажання подорожувати, розвиток особистості – все це керує нами в бажанні вчити англійську. І коли рішення вивчати англійську прийняте, залишається тільки обрати формат навчання.

Зміст

1. Курси англійської мови онлайн як новий етап у вивченні англійської
2. Що потрібно студенту, щоб онлайн вивчити англійську?
3. Чому вивчити англійську онлайн буває легше, ніж офлайн?
    3.1. Специфіка онлайн-курсів англійської мови
    3.2. Які курси англійської мови онлайн будуть найрезультативнішими?

 

 

Курси англійської мови онлайн як новий етап у вивченні англійської

Із часом усе більше студентів переходить на навчання онлайн. Курси англійської мови онлайн стали новим етапом у вивченні мови. Мовна практика в офісі школи або курсів відходить на другий план, а студенти вважають за краще займатися за комп'ютером.

Навчання онлайн буде великим бонусом для гарного тайм-менеджменту. Адже для того, щоб онлайн вивчити англійську, студенту не потрібно буде витрачати час на дорогу. Крім цього, онлайн-уроки англійської мови допоможуть розвинути не тільки лінгвістичні навички, але й навички ефективної роботи в інтернеті, що дуже важливо сьогодні.

І якщо студент уже визначився з тим, що хоче вивчити англійську саме онлайн – йому слід ознайомитися з особливостями навчання в такому форматі й ціновою політикою.

Що потрібно студенту, щоб онлайн вивчити англійську?

Для того, щоб почати навчання онлайн, необхідно зрозуміти, наскільки такий підхід буде для вас результативним. Для деяких студентів критично важливим є живе спілкування і візуальний контакт. Зрозуміло, це не означає, що на онлайн-заняттях з англійської мови студент не досягне бажаного результату – йому просто потрібен буде час перелаштуватися.

Гаджет, на якому студент буде займатися, має бути в робочому стані й мати достатньо пам'яті для установки певних програм. Найчастіше під час навчання онлайн використовують Skype, Zoom, а також власні платформи онлайн-курсів англійської мови. Крім цього, вкрай необхідно мати якісну гарнітуру, адже від цього буде залежати, наскільки добре вас буде чути викладач, а ви його.

Що потрібно студенту, щоб онлайн вивчити англійську?
Перед заняттями перевірте стан гарнітури, щоб не витрачати час уроку на налаштування

Чому вивчити англійську онлайн буває легше, ніж офлайн?

Багато студентів, особливо зрілого віку, з побоюванням підходять до задачі онлайн вивчити англійську.

Однак для деяких вивчити англійську онлайн досить просто і навіть легше, ніж офлайн. Розглянемо аспекти, які цьому сприяють.

  1. Комфорт. Поза всяким сумнівом, для продуктивності навчання комфортні умови дуже важливі. Звичайно, всі курси англійської офлайн пропонують хороші умови: просторі та світлі аудиторії. Однак для будь-якої людини найкомфортніші умови – все ж вдома. Студент більш розслаблений і відкритий до нової інформації, він не потребує часу, щоб зібратися з думками після дороги до офісу школи. Насправді це лише психологічний аспект, але наш позитивний настрій допоможе вивчити англійську онлайн набагато швидше.
     
  2. Матеріали курсу під рукою завжди. Згадайте себе в школі чи університеті – величезні сумки, повні книг. У разі навчання на онлайн-уроках англійської мови немає необхідності постійно носити з собою книги. Книги та матеріали курсу найчастіше зберігаються у хмарному сховищі, багато курсів мають свою платформу з інтерактивним підручником. Також студент отримує електронний роздатковий матеріал – і вже не потрібно буде збирати велику кількість роздруківок. Знайти потрібні завдання з минулого уроку або ж курсу набагато легше онлайн за допомогою функції пошуку, ніж переглядати всю друковану бібліотеку матеріалів.
     
  3. Регулярність занять. Насправді регулярність набагато краще дотримується саме на заняттях з англійської мови онлайн. Ритмічність нашого життя часто вносить корективи в наші плани й у тому числі в процес навчання. Буває, студент просто втомився й у нього вже немає сил на дорогу до офісу школи. За навчання онлайн немає необхідності скасовувати уроки через низку причин. Виходить, що онлайн-навчання більш дисциплінує студента.

Специфіка онлайн-курсів англійської мови

Особливості та організація онлайн-курсів також сприяють більш комфортному й успішному навчанню. Багато шкіл мають свою платформу, яка побудована на основі навчальних матеріалів. І це дійсно зручно, коли всі матеріали в близькому доступі.

Онлайн-курси англійської мови більш інтерактивні, на занятті студенти можуть переглядати на своєму екрані відео, перейшовши за посиланням, надісланим викладачем. Ви можете регулювати відстань до очей і налаштувати чіткість.

Часто буває, що під час традиційного заняття студента може відволікти несподіваний телефонний дзвінок, і він змушений покинути аудиторію. У форматі онлайн достатньо вимкнути мікрофон і відповісти на дзвінок.

Які курси англійської мови онлайн будуть найрезультативнішими?

Якщо студент вирішив вивчити англійську онлайн і ознайомився з усіма особливостями такого підходу, потрібно переходити до останнього етапу – вибору курсів.

Спершу можна розглянути відгуки про курси. На професійних сайтах із відгуками ви знайдете не тільки враження про курси, які ви вибрали, але й рейтинг найкращих шкіл.

Вирішивши вивчити англійську онлайн, зверніть увагу на великі школи англійської, а також ті, які не перший рік займаються онлайн-навчанням. Великі представництва мовних шкіл мають офіси в різних містах – і студент завжди зможе приїхати й переконається, чи дійсно ці курси займаються навчанням. Також у великих шкіл серйозна методична база і, крім самих викладачів, у школі також працюють методисти або навіть методичний відділ. Це не примха керівництва курсів, це – необхідність. Адже саме методисти навчають викладачів і підтримують рівень їхнього професійного розвитку.

Також важливо, щоб курси мали свої сторінки в соціальних мережах і YouTube-канал. Може, це і не буде безпосередньо впливати на якість викладання, але покаже, наскільки курси рухаються в ногу з вимогами сучасного життя.

Зверніть також увагу на додаткові бонуси курсів, це можуть бути безкоштовні розмовні клуби, підписка на перегляд фільмів в оригіналі. Добре, коли у курсів є спеціальна розсилка з новинками та пропозиціями, актуальними для студентів.

І нарешті – викладач. Усі викладачі курсів повинні бути фахівцями високого рівня, мати спеціальну закінчену вищу освіту. Також важливим є досвід викладання як онлайн, так і офлайн. Не меншим плюсом буде для курсів наявність носія мови як викладача. Зрозуміло, носій мови не завжди буде мати спеціальну освіту, але його мета полягатиме в боротьбі з мовним бар'єром. Також носій мови прекрасно проводить розмовні клуби, студенти більш зацікавлені в бесіді саме з носієм мови.

Як бачите, вивчити англійську онлайн цілком реально на спеціальних курсах. Додатковою допомогою в цьому будуть розмовні клуби і перегляди англомовних фільмів.