Як продуктивно працювати на курсах інтенсивного
англійської онлайн?

Інтенсивна англійська онлайн – це комфорт і зручність у вивченні англійської мови. Інтенсивне навчання передбачає регулярні заняття день у день і напружений темп. У такому ритмі дуже важливо робити маленькі перерви, що дуже зручно під час навчання онлайн, коли ви вдома.

Зміст

1. Чому інтенсивна англійська онлайн ефективна для студентів усіх вікових груп?
2. Чим відрізняється онлайн-вивчення інтенсивної англійської від офлайн?
    2.1. Переваги вивчення англійського інтенсиву онлайн
    2.2. Тайм-менеджмент під час вивчення інтенсивної англійської онлайн
3. Рекомендації, як зберегти та примножити знання, отримані на курсах інтенсивної англійської онлайн

Чому інтенсивна англійська онлайн ефективна для студентів усіх вікових груп?

Англійський інтенсив онлайн актуальний для студентів різного віку. По-перше, це дійсно більш комфортно. По-друге, експрес-англійська онлайн цікава студентам, які ще навчаються в університетах. Часто буває, що студенти поєднують роботу і навчання, і в них просто немає часу добиратися до офісу курсів. Тоді онлайн-навчання буде ідеальним варіантом. По-третє, ми всі підвладні комп'ютеризації, наше життя, в тому числі й навчання, все більше пов'язане з гаджетами.

Для студентів більш зрілих вікових груп вивчення англійського інтенсиву за допомогою гаджетів і інтернету – це можливість бути ближчими до сучасного ритму життя та займатися розвитком мовних навичок. Не кожен зрілий студент готовий їхати в інший кінець міста, щоб потім знову повернутися до ролі учня та сісти за парту.

 

Чим відрізняється онлайн-вивчення інтенсивної англійської від офлайн?

Інтенсивне вивчення англійської на заняттях онлайн має низку відмінностей від звичного офлайн-навчання. Найчастіше до такого напрямку у вивченні мови вдаються ті студенти, у яких є конкретні дедлайни, і до них необхідно опанувати певну програму англійської мови. В основному, це студенти, які працюють і для яких експрес-навчання має бути не тільки швидким, але і комфортним. Онлайн-формат – найбільш комфортний підхід до вивчення мови.

Зрозуміло, для інтенсиву онлайн мало тільки мати мовну базу, також важливо мати навички роботи з комп'ютерними програмами. В основному, всі програми дуже прості у використанні, а багато шкіл мають платформу, де покроково пояснюється, як працювати студенту.

Якісна гарнітура не менш важлива в онлайн-вивченні експрес-англійської. Слід подбати заздалегідь, щоб усі технічні питання були вирішені й нічого не заважало навчанню. Багато студентів вважають за краще вчитися з телефона, аргументуючи це тим, що в будь-якому місці у них буде можливість займатися вивченням мови. Дійсно, навчання онлайн можливе в будь-якій точці земної кулі за умови хорошого інтернет-з'єднання. Однак слід пам'ятати, що навчання не має бути формальним, важливо, щоб робота студента була результативною. Уточніть заздалегідь, наскільки це буде принципово – використовувати на уроці саме ноутбук. Іноді не всю інформацію платформи або сайту можна побачити в телефоні.

Переваги вивчення англійського інтенсиву онлайн

Судячи з кількості студентів, які переходять з офлайн-навчання на онлайн-формат, експрес-англійська онлайн має винятково плюси.

  1. Комфорт. Навряд чи можна побачити в офісі студента в домашньому одязі або тапочках. А іноді так хочеться побути в більш затишній обстановці, коли не потрібно відповідати дрес-коду. В онлайн-навчанні головний дрес-код – охайний одяг. Важливо подбати, щоб він був чистим і відповідав ситуації. Ми всі любимо відпочивати в улюбленому халаті, але викладачеві просто може бути важко зібратися з думками через настільки нестандартний зовнішній вигляд студента. Є і така думка, що одяг створює настрій – так чому б не надіти щось стильне лише на годину-півтори заняття.
     
  2. Безперервність. Дуже важливим аспектом у вивченні англійського інтенсиву онлайн є регулярність занять. На заняттях в онлайн-форматі через різні обставини не потрібно робити перерву. Де б ви не перебували, ви завжди зможете попрацювати на занятті.
     
  3. Насиченість. Вивчення інтенсивної англійської за допомогою онлайн-комунікацій завжди включає різноманітність завдань. Це не тільки побудова діалогів, але й ігри на порівняння, пошук логічних зв'язків і перегляд різних навчальних відео. Крім цього, сучасний студент завжди з великим інтересом буде працювати з гаджетами.

Тайм-менеджмент під час вивчення інтенсивної англійської онлайн

Інтенсивне вивчення англійської на заняттях онлайн принесе не тільки задоволення, але і допоможе досягти високих результатів. Однак все це можливо з правильно розподіленим часом. Здатність грамотно складати свій розклад і рівномірно розраховувати навантаження – і є тайм-менеджмент. Інтенсивне навчання проходить щодня, заняття тривають від двох до чотирьох годин з коротким перервою. Щоб студент просто не втомлювався і, як наслідок, не прийняв рішення робити перерву в навчанні – потрібно правильно використовувати час.

Не варто ставити уроки одразу після роботи або основного навчання, коли студент втомився. Якщо одразу призначати кілька уроків – велика кількість інформації може бути не засвоєною.

Тайм-менеджмент під час вивчення інтенсивної англійської онлайн
Маленькі перерви під час вивчення інтенсивної англійської на онлайн-заняттях краще проводити в спокійній обстановці

Рекомендації, як зберегти та примножити знання, отримані на курсах інтенсивної англійської онлайн

Багато студентів вважають, що інтенсивні заняття – це альтернатива навчання на курсах загальної або розмовної англійської. Часто можна почути рекламу самих курсів: «Intermediate за місяць». Важливо заздалегідь вивчити особливості такого підходу як інтенсив. Зрозуміло, основи граматики курсу студент вивчить на інтенсивних курсах, проте всі деталі тієї чи іншої граматичної теми потрібно буде доопрацьовувати після завершення інтенсиву.

Під час практики англійського інтенсиву студент отримує велику кількість інформації, і менше часу йде на засвоєння матеріалу. Кожному студенту важливо розуміти: для того щоб матеріал максимально засвоївся, необхідна подальша практика.

Щоб максимально зберегти й навіть примножити знання, потрібно працювати регулярно. Зрозуміло, будь-якій людині буде важко працювати у вічному напруженні, тож після завершення інтенсивного курсу можна знизити навантаження. Але перерва в навчанні після завершення курсу загрожує тим, що знання, отримані під час інтенсиву, можуть незабаром забутися. Вивчення мови – процес безперервний. Якщо ви відчуваєте, що трохи втомилися, можна просто змінити рід занять: приділити час читанню книги англійською або перегляду фільму.

Регулярне спілкування англійською – запорука хорошого рівня володіння мовою. Для того щоб ви змогли застосовувати отримані під час інтенсиву знання, варто якомога частіше використовувати англійську для спілкування. Якщо студент живе в невеликому місті, де мовна практика може бути тільки на курсах, – варто знайти друга за листуванням.

Якщо враховувати всі поради й особливість курсу інтенсивної англійської онлайн, то ваше навчання буде продуктивним, а знання збережуться надовго.