Enjoy your meal, або Як вчити англійську онлайн з нуля, щоб
смачно поїсти

Відтоді як з'явилася можливість вивчати англійську онлайн, методи навчання були переглянуті, поліпшені, а деякі повністю ліквідовані. Те, що вважалося ефективним, сьогодні втратило свою актуальність. Люди усвідомили та визнали просту істину – вчити англійську онлайн з нуля зовсім не означає, що потрібно заучувати слова та фрази, які в майбутньому вам знадобляться так само, як і рішення інтегралів. Тобто в дуже рідкісних випадках. Викладачі прагнуть дати ті знання, які принесуть студентам реальну користь. Онлайн - навчання англійської мови з нуля все частіше проходить у форматі рольових ігор, в яких розігруються повсякденні ситуації.

До того, як стало можливо з нуля вчити англійську онлайн, більшість людей навчалися мови переважно в школах і університетах. Згадайте, як це відбувалося – вам доводилося читати й заучувати тексти, присвячені глобальному потеплінню, світу флори та фауни, історії тощо. Безперечно, це важливі теми і такий метод дає свої результати. Але, в результаті, як часто вам випадала можливість поділитися з іноземцями своєю думкою щодо цього?

Сучасні методи онлайн - навчання англійської мови з нуля орієнтовані на те, щоб поставити людей в обставини, максимально наближені до реальних. Адже навіть багатий словниковий запас, який дуже важко застосувати в повсякденні, не дозволить спілкуватися вільно, і всі накопичені знання просто забудуться. І якщо подивитися на нинішні тенденції, то можна помітити, що все більше носіїв мови, які при цьому не є професійними викладачами, починають учити інших англійської онлайн із нуля шляхом демонстрації своїх звичних, буденних занять. Відбувається цей за допомогою відеоблогів на YouTube, постів та історій в Instagram, Facebook і інших соціальних мережах.

Багато хто знайомить своїх підписників із різними стравами, поширеними фразами, допомагають запам'ятати назви продуктів, розповідають про способи приготування тих чи інших ласощів. Важливим аспектом онлайн - навчання англійській мові з нуля є ведення діалогу з персоналом ресторану.

Як вивчати англійську онлайн з нуля, щоб смачно поїсти

Тому давайте уявимо, що ви за кордоном і зайшли перекусити в місцеве кафе. Кличте друга, з яким вчите англійську онлайн з нуля, і розіграйте діалог:

А: Good morning! Welcome to the Friends Cafe. Here is our breakfast menu. Can I get you some drink to start?
B: Good morning! Yes, please, I would like iced tea.
A: Nice choice! Are you ready to order now or you need some time?
B: I would like to study the menu.
A: Okay. I’ll be right back with you iced tea.

A: So, what can I bring you for breakfast, sir?
B: Everything looks so good. I can’t decide. What can you recommend?
A: We have two breakfast specials on today: three pancakes with blueberries, strawberries, whipped cream and maple syrup and farmer’s breakfast.
B: What’s the farmer’s breakfast?
A: Three sunny side up eggs served with white toast, pan-fried potatoes, and sausage.
B: That sounds good. I think I’ll have that.
A: Okay. So that’s one farmer’s breakfast. I’ll be right back with your order in ten minutes.

Онлайн - навчання англійської мови з нуля за допомогою таких діалогів – це просто, весело та смачно!