Які журнали
читати англійською?

Читати журнали корисно, адже саме там можна зустріти нестандартні мовні звороти, а також це прекрасна можливість занурити себе в мовне середовище.

Купити журнал англійською в Україні може бути складним завданням, але існує online підписка.

Сьогодні ми поділимося з тобою нашими улюбленими журналами для вивчення мови.
 

1. Cosmopolitan

Журнал про останні тенденції моди, новини шоу-бізнесу, стосунки чоловіків і жінок, здоров'я та lifestyle у цілому. Статті різноманітні та середнього рівня складності, прекрасний вибір для того, щоб почати.
 

2. Esquire

Lifestyle журнал про культуру, мистецтво, моду, стиль, бізнес, політику, технології, автомобілі, їжу, здоров'я та людей. Прекрасно підійде, якщо ваш рівень мови pre-intermediate і вище. Статті написані просто й коротко, тому вам не важко буде зрозуміти, що хочуть сказати автори видання.
 

3. Harper's Bazaar

Шалено красивий дизайн і цікаві матеріали, тут можна знайти статті на будь-який смак від «причин, чому ти ще самотній» до «найбільш трендових зачісок 2020 року». Статті зручно поділені на розділи: мода, краса, думки (тут про новини політики), новини шоу-бізнесу, культура та рубрика про королівську сім'ю. Точно варто прочитати кілька статей.
 

4. National Geographic

Журнал про найцінніше – нашу планету. Тут, крім шалено красивих фото, можна прочитати про екологію, історію, культуру, подорожі та науку. Якщо ваш рівень вище pre-intermediate – сміливо беріться за це видання.
 

5. VOX

Найбільший із нашого списку ресурс у плані тем, і не тільки через кількість розділів та інформації, а також через способи подачі: тут є статті, подкасти та відео. Є крута рубрика Explainers, де останні події пояснюються простою мовою.
 

6. Pitchfork

Тут усе про музику: розбори альбомів, обговорення новинок, плітки та новини про життя зірок.

 

Після прочитання статті обговори її з другом англійською мовою, а потім напиши замітку про те, що ти дізнався зі статті, щоб отримати не лише задоволення, а й користь.

А також не забувай про журнал Project 12, де ти можеш знайти цікаву інформацію.