Курси англійської в Києві: ціна
та якість

У виборі курсів англійської в Києві ціна – один із ключових чинників, на який звертають увагу в першу чергу. І хоч вартість курсів – це не єдиний пункт вибору, важливо розібратися, що ж впливає на цінову політику. Як отримати хорошу якість за помірну ціну – спробуємо розібратися в цій статті.

 

Курси англійської в Києві: ціна та якість

 

Зміст

1. Від чого залежить ціна курсів англійської в Києві?

2. Скільки коштують курси англійської мови?

3. Як заощадити, не жертвуючи якістю курсів англійської мови в Києві?

4. Висока ціна курсів англійської мови в Києві не завжди дорівнює якості

5. Як правильно вибрати курси англійської мови?

6. Помилки під час вибору курсів іноземної мови в Києві

Від чого залежить ціна курсів англійської в Києві?

Важливо розуміти, які складові формують ціну за курси, щоб визначити, скільки вони мають коштувати. 
 

Курси англійської в Києві: ціна та якість - 1
Розглянемо фактори, які впливають на ціну курсів

 1. Зарплата викладачів. Важливим фактором, що формує ціну для студентів на курсах англійської мови, є зарплата викладачів. Дипломовані фахівці з хорошим досвідом і базою знань не можуть працювати за копійки. Звичайно, випускники університетів без досвіду роботи також можуть мати талант до викладання, але гарантії ніхто дати не зможе. Обираючи школу, ви також обираєте фахівців, які вклали гроші та час у своє навчання, відвідування різних тренінгів і семінарів. Якщо хочете займатися з професіоналами, врахуйте цей момент. Курси, на яких викладають носії мови, також будуть коштувати недешево. Якщо ж вартість курсів із носіями мови підозріло низька, уточніть, чи є ці іноземці професійними викладачами, адже не кожен носій мови зможе пояснити правила та навчити говорити.

 2. Тривалість і частота занять. Частота занять впливає не тільки на ціну курсів, але й на їх ефективність. Займатися раз на тиждень – занадто мало для отримання результату. Якщо ж заняття проходять не більше двох разів на тиждень, будьте готові до того, що потрібно буде витратити час на самостійне навчання. Що частіші заняття, то навчання ефективніше, а результат швидший. Оптимальний варіант – три-чотири заняття на тиждень по півтори години й нескладна домашка.

 3. Місце розташування школи. На ціну курсів англійської в Києві також впливає те, де розташовані їх офіси. Оренда приміщення в центрі міста обходиться значно дорожче, ніж на околицях. Плюс добре оснащені, комфортабельні офіси, в яких розміщуються мовні школи, теж коштують недешево. 

 4. Інфляція та ризики. Кожен бізнес намагається пристосуватися до економічної ситуації в країні й передбачити всі ризики. Більшість мовних шкіл у Києві в ціну закладає такі ризики, пов'язані з курсом долара, підняттям вартості оренди тощо.

Це головні чинники, що впливають на якість і ціну курсів англійської в Києві. Зверніть на них увагу, коли аналізуватимете ринок.

Скільки коштують курси англійської мови?

Вартість семестру навіть в одній мережі може різнитися. Ціна залежить від обраного курсу, міста, формату, часу заняття.

На прикладі школи Project 12 подивимося, скільки коштують курси англійської мови. Три місяці навчання в ранковій групі у Києві та інших великих містах коштує 3450 грн, у будь-який час дня – 3750 грн. Вартість курсів, наприклад, у Вінниці знижується до 3300 грн за пакет «Ранок» та 3600 грн за пакет – «Весь день».

Оскільки семестри в кожній школі різні, порівнювати вартість конкуруючих курсів варто не за семестр, а за заняття чи місяць. Так, місяць навчання у київській школі Project 12 коштує 1250 грн (пакет «Весь день»).

Як заощадити, не жертвуючи якістю курсів англійської мови в Києві?

Ніхто не хоче переплачувати або платити за неякісні послуги. Серед сотень пропозицій в Києві потрібно вибрати оптимальне рішення, яке буде влаштовувати й за ціною, і за якістю. Для початку можете відібрати декілька варіантів, які для вас підходять, і пройти співбесіди або поговорити з адміністраторами цих шкіл. Часто на курсах англійської в Києві ціна може варіюватися залежно від часу та формату занять, а також мати різні бонусні системи. Поцікавтеся, що пропонують школи, які вам сподобалися, і як можна заощадити.
 

Курси англійської в Києві: ціна та якість - 2 

 • Ранкові групи. Більшість охочих вчитися на курсах обирає вечірній час для занять, основне навантаження на викладачів припадає саме на цей час. Щоб розподілити студентів більш рівномірно, курси англійської в Києві пропонують нижчу ціну на ранкові та денні заняття. Якщо у вас є можливість відвідувати курси не у вечірній час, денні та ранкові групи будуть хорошим варіантом, і не тільки за ціною. Зазвичай у групи на такий час набирається менше людей – ще один приємний бонус. Заняття в невеликій групі буде проходити ефективніше, викладач зможе приділити достатньо часу кожному студенту.

 • Дистанційне навчання. Навчання онлайн стає все популярнішим. Економія часу на дорогу та можливість займатися з будь-якої точки, де є інтернет, – лише деякі переваги. На онлайн-курси англійської в Києві ціна зазвичай нижче, адже мовна школа теж економить – на оренді приміщень. Дистанційні заняття зручні й тим, що їх легше вписати в свій робочий графік. Займайтеся в перерві та зберігайте час ввечері на самостійну роботу або на особисті справи. Не забувайте і про практику англійської: запишіться на розмовний клуб або сходіть на інші англомовні заходи у вільний час. Так ефект від курсів буде значно вищим. 

 • Гібридне навчання. Для людей, не готових повністю перейти на навчання онлайн, у школі Project 12 можна обрати гібридне навчання. Ви можете займатися і в школі, і онлайн – як і коли вам зручно. Крім того, у вас буде можливість отримати індивідуальну консультацію викладача, відвідувати розмовні клуби та самостійно формувати й змінювати графік занять. Займаючись у такому форматі, ви можете застрахувати себе від пропусків занять. Ціна при цьому в Києві на наші курси залишається однією з найдоступніших. 
   

 

Висока ціна курсів англійської мови в Києві не завжди дорівнює якості

Обирати курси іноземної мови тільки за ціною – помилкова стратегія. Найдорожчі курси не гарантують, що ви отримаєте найкращий результат із можливих. Аналізуйте всі нюанси: місце розташування школи, якщо будете вчитися офлайн; методика; викладачі; кількість студентів у групі. Підбирайте курси з ухилом на розвиток тих навичок, які вам важливі. Можливо, для вас у пріоритеті буде розмовна або ділова англійська.

Повертаючись до питання вартості та оплати, також звертайте увагу на такі деталі, щоб захистити себе.

 1. Коли проходить оплата курсів англійської мови? Не поспішайте нести гроші на перше заняття або співбесіду. Якщо вам здається, що ви знайшли ідеальний варіант – спочатку переконайтеся в цьому. У мовних школах зазвичай пропонують пройти перший урок безкоштовно. Сходили й вам все сподобалося? Тоді переходьте до оплати. Не забудьте уважно прочитати договір, щоб не було сюрпризів.

 2. Чи можна повернути гроші? Перш ніж підписати договір, зверніть увагу на умови повернення грошей. Ситуації бувають різні, можливо, після першого тижня занять ви зрозумієте, що вам не підходить методика, викладач або некомфортно працювати в групі. Тоді вам може знадобиться повернення грошей або альтернативні варіанти.

 3. Чи згорають гроші за пропущені заняття? Не завжди виходить бути в потрібному місці в потрібний час, та й плани можуть змінюватися дуже швидко. Для таких випадків важливо уточнити, чи можна повернути гроші або відпрацювати пропущене заняття. Крім того, що на курси англійської в Києві ціна не найнижча, і втрачати гроші ніхто не хоче, важливо ще й не пропустити важливий матеріал. Добре, коли школа іноземних мов передбачила такі моменти й пропонує відпрацювати заняття з іншою групою, отримати консультацію викладача або самостійно попрацювати над темою на інтерактивній платформі з усіма необхідними матеріалами. У разі коли продовжити навчання не виходить, адміністратори курсів можуть піти вам назустріч і заморозити решту занять, а через деякий час ви зможете відновити своє навчання.

 4. Чи можна оплачувати курси частинами? Вартість навчання на хороших курсах іноземних мов у Києві не найнижча, тому платити однією сумою за весь рівень можуть не всі. Мовні школи в такому випадку можуть запропонувати оплату помісячно або укладати договори з банками для оплати частинами.
   

Курси англійської в Києві: ціна та якість - 3
Сплачуйте за навчання, коли на 100% впевнені у виборі

Як правильно вибрати курси англійської мови?

Обов'язково прочитайте відгуки та відвідайте пробне заняття, перш ніж оплачувати навчання. Ці дві умови допоможуть правильно вибрати курси англійської мови.

 • Відгуки про курси

На сторінці курсів у Facebook та Google можна знайти відгуки студентів школи, які чесно описують умови навчання та свої враження від навчального процесу. Відгуки, що написані не на замовлення, як правило, складаються з плюсів та мінусів. Також реальний студент може згадати свого викладача, теми занять чи конкретні кейси з навчання.

 • Пробне заняття

Якщо умови навчання та відгуки говорять про те, що курси вам підходять, переконайтесь у цьому на пробному уроці. За нього не треба платити, але це повноцінне заняття. На ньому ви ознайомитеся з підручником, зрозумієте, за якою методикою та в якому темпі проходять заняття, повзаємодієте з викладачем та іншими студентами.

Помилки під час вибору курсів іноземної мови в Києві

Наостанок наведемо кілька помилок студентів, які звертають увагу на ціну курсів англійської в Києві, але не враховують інші важливі критерії.

 • Обирати курси поближче. Звичайно, зручніше за все піти на курси біля дому чи офісу, щоб не витрачати часу на дорогу. До того ж, ціна курсів англійської в Києві в спальних районах може бути дуже вигідною. Але не завжди ті курси, що ближче до вас, можуть забезпечити хороший результат. Можливо, варто витратити трохи часу на дорогу, але отримати більш якісні послуги. Адже краще вчитися ефективніше та швидше в іншому районі, ніж довго та безрезультатно біля дому.

 • Не читати на відгуки. Сьогодні приховати провали компаній практично неможливо. Звичайно, представники шкіл можуть самі писати хвалебні коментарі про себе, але конструктивну критику та реальні відгуки про результати навчання знайти можна завжди. Читайте враження студентів на сторінках шкіл у соцмережах і спеціальних сайтах із рейтингами (Englisher, Enguide).

 • Обирати курси виключно за ціною. Коли у вас обмежений бюджет і ви обираєте перші курси англійської мови в Києві, що підходять за ціною, це може призвести до марної трати грошей. У різних цінових сегментах у Києві можна знайти багато пропозицій. 

 • Не звертати увагу на кількість людей у групі. Великі групи до 20 осіб – це не найкращий варіант для вивчення іноземної мови. Як і індивідуальне навчання або заняття в зовсім маленьких групах до трьох людей. Останні дві форми – безперечно, дуже зручні, але не найефективніші в плані мовної практики. Сучасні школи англійської мови відходять від стандартних шкільних методик і роблять великий акцент на комунікативній методиці. Тому в групі, де навчається 8-12 студентів, ви зможете прекрасно підтягнути свій рівень розмовної, працюючи з різними людьми, чуючи різні акценти та манеру мови.

У Києві величезна кількість пропозицій у різних цінових категоріях і на різний смак, обирайте для себе найкращі та починайте шлях до своєї мети!