Курси англійської в Києві недорого від школи
Project 12

Хочу похвалитися, що відвідувала курси англійської в Києві, недорого, до речі, і тепер можу вільно спілкуватися цією міжнародною мовою в будь-якій точці земної кулі. Є вислів: «Оптимісти вчать англійську мову, а песимісти – китайську». Так ось я точно належу до перших. У Європі, наприклад, англійську знати заведено. І в будь-якому місці: в ресторані, магазині, надворі, – можна бути впевненим, що тебе зрозуміють.

Та й ми наздоганяємо Європу. Заходила недавно на сайт пошуку роботи, там у половині вакансій з пристойним рівнем зарплати англійська від середнього і вище вказувалася як обов'язкова. Тож вчити цю мову потрібно, якщо хочеться доповнити своє життя гідним доходом і приємними подорожами до інших країн.

Зміст

 1. Недорогі курси англійської в Києві Project 12
  1.1. Чому з Project 12 вивчити англійську в Києві – це не дорого?
  1.2. Доступні за ціною курси англійської заощаджують ваш час
 2. Сучасні можливості на англійських курсах у Києві
  2.1. Англійська мова в Києві за гібридною методикою
  2.2. Курси англійської в Києві недорого з застосуванням комунікативного підходу
 3. Що слід очікувати від недорогих курсів англійської в Києві Project 12?

А почалося моє знайомство з курсами англійської в Києві так. Один мій хороший приятель має високі академічні здібності. Щоправда, не в лінгвістичній сфері. Якось за розмовою він поскаржився, що не відчуває себе щасливим в інституті, де працює. Я здивувалася, чому він зі своїми талантами не намагається влаштуватися десь за кордоном. Він відповів, що погано володіє англійською і думає, що вивчити англійську в Києві недорого нереально, оскільки за хорошу освіту платять великі гроші. Я з ним не погодилася, оскільки вважаю, що освіта має бути доступною для всіх, і пішла шукати в інтернеті підтвердження своєї правоти. Забила в пошуковик: «дешеві курси англійської мови». Серед інших результатів, пропоновані недорого курси англійської в Києві від школи Project 12 одразу мене зацікавили не тільки своєю ціною, але й неординарним підходом: необхідність розвитку навичок розмови ставиться тут на перше місце, а тренування граматичних і лексичних знань вважається важливою, але супутньою складовою процесу навчання.

Крім того, що Project 12 – це дійсно курси англійської за помірну плату, вони ще й дуже зручні для тих, хто цінує свій час. Половина освітнього процесу проходить у режимі онлайн через спеціальний додаток. А відвідування двох занять, відведених на тиждень, можна легко підігнати під свій розклад, увійшовши в особистий кабінет на сайті та вибравши зручний день і час. Я одразу оцінила це гідно, адже мене не можна назвати особою, яка дотримується суворого життєвого графіку: сьогодні хочеться бути на вечірці, завтра потрібно на роботу, а ось післязавтра можна й англійську підтягнути.

Розповіла своєму другові про те, що є такі курси англійської в Києві, недорого зовсім коштують. Він попросив контакти, а через пару тижнів написав, що вирішив спробувати. І йому дуже сподобалося. Там вчать саме тому, чого йому не вистачає: не боятися говорити англійською в різних ситуаціях. Каже, що відчув себе новою людиною, адже перед ним відкрилися перспективи міжнародного співробітництва.

Послухавши його захоплений відгук, а він, повірте мені, великий скептик, я вирішила теж піти на курси англійської в Києві, недорого ж виходить. Відпрацювала кілька місяців за захопливою сучасною методикою і бачу дуже хороший результат. Розширила коло свого читання, фільмів і музики англійською, стала більш комфортно почуватись у закордонних поїздках, познайомилася з іноземцями. Раджу якісні курси англійської від Project 12 всім, хто зацікавлений у швидкому прогресі в оволодінні англійською.

Недорогі курси англійської в Києві Project 12

У школі англійської Project 12 вартість занять можна порівняти, наприклад, з щомісячними виплатами за комуналкою, тобто доступна кожному жителю столиці. Тут пропонують недорого курси англійської в Києві, тому що вважають, що хороша освіта не обов'язково вимагає непомірних грошових витрат. Проект шукає зацікавлених студентів, щоб забезпечити їм гідне майбутнє як у плані роботи, так і в плані можливості подорожувати за кордон і знаходити собі друзів-іноземців.

Project 12 пропонує недорогі курси англійської в Києві
Project 12 пропонує вивчити недорого англійську в Києві

Чому з Project 12 вивчити англійську в Києві – це не дорого?

Project 12 мають одну з найнижчих на сьогоднішній день цін на ринку, але від цього їх якість не страждає. Організатори та викладачі мотивовані не тільки можливістю заробити, але і знайти вдячних слухачів, цікаво провести час у компанії налаштованих на навчання студентів, отримати неоціненний досвід і знайти друзів. Куратори молоді, амбітні й харизматичні, вміють заряджати своєю енергією аудиторію. Вони проводять дешеві курси англійської в Києві, щоб подарувати своїм слухачам те, що самі в свій час отримали, вивчивши цю популярну міжнародну мову: можливість спілкуватися без меж.

Доступні за ціною курси англійської заощаджують ваш час

Тільки два заняття на тиждень проводяться в невеликому затишному офісі в Києві під керівництвом викладача, ще два уроки учні отримують на свої електронні ґаджети і можуть відпрацьовувати їх самостійно, коли зручно. Крім того, відвідування школи легко можна перенести, скориставшись електронним кабінетом, який доступний для кожного студента. Вибираємо більш відповідний день і час, якщо виникли певні обставини. Так, можна займатися на курсах англійської в Києві недорого і зайнятим людям, у яких вже є, наприклад, постійна робота або бізнес.

Сучасні можливості на англійських курсах у Києві

Незважаючи на те, що Project 12 пропонує відвідувати курси англійської в Києві недорого, студенти школи отримують знання із застосуванням найактуальніших підходів і технічних досягнень, що включають використання онлайн-навчання.

Недорогі курси англійської в Києві проводяться з використанням сучасних технологій
Застосування цифрових методів навчання англійської в Києві недорого

Англійська мова в Києві за гібридною методикою

Гібридний підхід – це мікс самостійного вивчення мови з груповими заняттями під керівництвом куратора. Якщо ви любите свій смартфон або інший електронний девайс, тепер у вас є можливість перетворити його на ефективний інструмент для вивчення англійської в режимі 24/7. Через додаток платформи 12 Tracks студенти курсів англійської в Києві в будь-який час отримують доступ до онлайн-уроків, вправ, тестів, текстів і словників, самостійно вдосконалюючи свої мовні навички.

Гібридний метод – це:

 • 2 самостійних заняття на тиждень на платформі 12 Tracks;
 • 2 групових заняття з англійської в Києві недорого в невеликому затишному офісі під керівництвом викладача.

Кожен клієнт Project 12 отримує по 4 уроки на тиждень, 2 з яких відпрацьовуються на електронному девайсі. Віртуальні заняття присвячені вивченню граматики і лексики, закріпленню пройденого матеріалу і контролю за його засвоєнням. Відвідувачі курсів англійської в Києві, недорого за них заплативши, отримують доступ до інтерактивного цифрового підручника, в якому в зручній для сприйняття формі представлені лінгвістичні правила і принципи, розмовні топіки з тематичними словниками, вправи (з правильними відповідями для перевірки). У кінці кожного віртуального уроку проводиться маленький тест, націлений на перевірку розуміння вивченого. Такі self study lessons вважаються більш ефективними, оскільки кожна людина, що приходить на курси англійської, обробляє і засвоює теоретичну інформацію по-різному, а отже, краще їй це робити індивідуально певні години в своєму звичному оточенні.

На колективних заняттях акцент робиться на розмовній практиці, як найбільш важливій складовій курсу. Навчити говорити, а не заучувати правила – завдання школи Project 12. Курси англійської мови заточені під вирішення реальних мовних завдань, як спілкування в магазині, надворі, знайомство, обговорення новин. На уроках з куратором студенти займаються в групах, де вони можуть говорити і слухати по максимуму. Часто розігруються ситуації, максимально наближені до справжніх, щоб відвідувачі недорогих курсів англійської одразу вчилися включати свої лінгвістичні навички в певні контексти, а це сприяє закріпленню отриманих знань на тривалий термін.

Недорогі курси англійської в Києві: заняття в групі в дружній атмосфері
На недорогих курсах англійської мови робота в групі ведеться в дружній обстановці

Крім індивідуальних і групових занять, клієнти курсів англійської з невисокою ціною можуть отримати персональну консультацію. Кожен учень має право на безкоштовну 25-хвилинну зустріч із куратором віч-на-віч один раз на місяць, або ж він може використовувати накопичені консультації в кінці триместру для підготовки до майбутнього іспиту. Також заохочується обговорення проблемних місць на звичайних колективних уроках, за рахунок чого ще більше підвищується якість підготовки студентів недорогих курсів англійської мови.

Курси англійської в Києві недорого з застосуванням комунікативного підходу

Чому багато хто не любить англійську в загальноосвітній школі? Та тому, що її там викладають за жорстко заданими шаблонами, змушуючи зубрити те, що в результаті в голові не вкладається. Саме не вкладається, тому що в учнів немає розуміння зв'язку з реальним світом, ситуаціями, де свої знання можна було б застосувати. Більшу частину звичайного уроку говорить учитель, диктуючи нове правило, або ж допитує школярів, чи вони запам'ятали зміст минулого уроку. І якщо завтра в терміновому порядку не отримати мовну практику, то вивчене випарується з голови за рік-два.

Знайоме таке? На недорогих курсах ви перестанете ненавидіти англійську як щось нудне і незбагненне. Тут розуміють, що мова – це в першу чергу інструмент спілкування, застосовуваний для вирішення певних комунікативних завдань, а тому і займаються тим, що вчать використовувати його в різних реальних ситуаціях.

Що таке комунікативний підхід на курсах англійської в Києві?

 • Спілкування на різноманітні теми: наукові, розважальні, побутові та ін. Для ефективного навчання необхідно підтягнути і з'єднати з англійською знання з різних сфер життя. Адже вам точно коли-небудь буде необхідно блиснути своєю різнобічною підготовкою і скористатися запасом слів і фраз, придатних для розмови на певну тему. Наприклад, говорячи про політику, потрібно знати англійські терміни для різних політичних напрямків, назви органів влади, а також безліч інших фраз. Запам'ятати і навчитися застосовувати їх можна в спілкуванні під керівництвом наставника.
   
 • Рольові або командні ігри. На недорогих курсах англійської студенти розігрують реальні ситуації, такі як покупки в торговому центрі або вечеря в ресторані. Це дозволяє закріпити вже отримані знання і навчитися застосовувати їх на практиці, поки під наглядом куратора. Учні можуть займатися самостійною творчою роботою з підбору та побудови фраз, застосування певних мовних інструментів, що є ключовим моментом у вивченні мови, адже розуміння не можливе без уміння практикуватися, приймати рішення на користь тієї чи іншої лінгвістичної конструкції.
   
 • Настільні ігри, розважатися якими і вчити англійську в Києві недорого дуже люблять студенти школи Project 12. Наприклад, у вправі Anitemdescription студентам пропонують описувати задані слова своїми власними асоціаціями так, щоб корінь вихідного слова жодного разу не зустрічався в тексті. Це підвищує гнучкість оволодіння англійською, адже в будь-якій ситуації, не знаючи терміну, можна викрутитися, пояснивши його значення, також зміцнює пам'ять, пов'язуючи слова в розгалужені семантичні структури. У грі Chainstory відвідувачам курсів слід потренувати свою уяву, вигадуючи колективні історії, коли кожен складає висловлювання, що є продовженням речення попереднього гравця. Студенти в такий спосіб практикують застосування знань граматики в реальному режимі.
   
 • Використання наочних відео- і аудіоматеріалів. Студенти, які вивчають англійську в Києві недорого, вчаться сприймати справжню англійську мову, дивляться виступи носіїв мови, стежать за вимовою і акцентом і потім обговорюють свої враження в групі.
   
 • Контекстний підхід. Певні слова пояснюються не за допомогою перекладу, який ніколи не може бути ідеальним, а англійськими ж текстами. Зрозуміти мову можна, тільки включивши її в стійку символічну та світоглядну систему. У відриві від контексту зазубрені знання швидко вивітрюються. А розуміючи контекст вживання тих чи інших слів і зворотів, клієнти, які обрали курси англійської в Києві недорого, напрацьовують інтуїтивне уявлення про способи їх застосування, частоту, з якою вони зустрічаються в розмовній і діловій англійській, і навіть роблять менше помилок, адже мова стає для них живою, а не штучною системою.
   
 • Принцип «комунікація понад усе». Оскільки мова покликана вирішувати завдання зі спілкування й обміну інформацією, студент повинен в першу чергу вміти висловлювати свої думки, незалежно від того, скільки при цьому граматичних і лексичних помилок він робить. Досконало англійську не знають навіть її носії. У теплій і комфортній обстановці, де не бояться сказати що-небудь неправильно і насмішити людей, студенти тренують свою здатність порозумітися з іншими. Це те саме, що й занурення в мовне середовище, де волею-неволею доводиться починати говорити англійською.

Що слід очікувати від недорогих курсів англійської в Києві Project 12?

На відміну від поширеного упередження, вивчити англійську можуть всі. Це те ж саме, що сумніватися в своїй здатності оволодіти рідною мовою. Коли потрапляєш у лінгвістичне середовище, дуже швидко звикаєш говорити або навіть думати іноземною. Ключовим моментом тут стає рішення певних комунікативних завдань, для чого будь-яка людина незабаром вчиться використовувати певний набір мовних інструментів. Рівень оволодіння залежить від складності цих завдань. Наприклад, похід у магазин за хлібом вимагає базової англійської, а поїздка на наукову конференцію – просунутої. Те, яких результатів ви досягнете, визначається не тільки ступенем вашої лінгвістичної обдарованості, а й поставленою перед собою метою, яка і визначить подальше застосування отриманих знань.

Project 12 гарантує, що студенти, які обрали недорогі курси англійської в Києві, потраплять в доброзичливе середовище з харизматичними викладачами, налаштованими на допомогу в реалізації потенціалу з вивчення мови, подоланні психологічних бар'єрів, розвитку інтересу до англійської і її культури, вирішенні цілком певних комунікативних завдань і реальних життєвих ситуацій.

Будь-яку мову легше вчити, коли ви нею вже говорите. Інакше знання залишаються лежати мертвим вантажем, і навіть найбільш старанний учень не зможе почати використовувати англійську за відсутності мовної практики. На наших курсах абсолютно все спілкування відбувається цією мовою, тому почуті слова і фрази одразу ж включаються в певну англомовну семантичну структуру, застосовувати яку в різних ситуаціях і навчаються студенти Project 12. На відміну від «дикого» занурення, навчання відбувається під наглядом викладача, який м'яко виправляє помилки, пропонує нові цікаві теми, розповідає, як правильно використовувати ті чи інші мовні звороти.

Англійська мова, відпрацьована на недорогих курсах англійської в Києві, дозволить з комфортом подорожувати різними країнами
Вивчивши англійську в Києві недорого, ви зможете вільно подорожувати по всьому світу

На курсах англійської студенти:

 • підтягують граматику, лексику і вимову;
 • вчать нові слова і фрази й одразу включають їх у певні мовні контексти;
 • тренують комунікативні навички;
 • розширюють світогляд і занурюються в англомовну культуру;
 • вчаться самостійно нарощувати свої знання мови, адже вивчити англійську раз і назавжди не під силу навіть тим, для кого вона є рідною.

Кожен охочий потрапити на курси англійської в Києві, недорого за які бере школа Project 12, проходить тестування і розподіляється на відповідний рівень навчання. Заняття для кожного з них тривають 3 місяці. По закінченні цього періоду студент складає тест, і якщо набирає кількість правильних відповідей від 80% і вище, отримує сертифікат про досягнутий рівень володіння англійською. Всього таких щаблів 4, тобто якщо хтось приходить на курси без знання цієї мови, через 12 місяців він може отримати сертифікат Advanced English, а значить, стати крутіше за всіх своїх друзів, які не обрали курси англійської від Project 12.

Здається нереальним? Результат залежить від вас самих. Організатори курсів надають усе необхідне для успішного оволодіння і відкриття нових горизонтів у кар'єрі та особистому житті. Ви можете встигати вчитися і слідувати тому шаленому ритму вашого життя завдяки гнучкості графіка занять. Ви отримуєте доступ до всіх цікавих для вас додаткових матеріалів і завжди можете розраховувати на ділову пораду від кураторів. Залежно від того, наскільки вам потрібна англійська, ви досягнете того чи іншого рівня володіння нею. У будь-якому випадку, ви станете більш розкуто почуватись у ситуаціях, де потрібно блиснути пізнаннями іноземної мови. Ну і для талантів не існує кордонів.