Курси розмовної англійської в Києві: як досягнути
максимального ефекту

Глобалізація вимагає нових знань і здібностей, натомість у нас з'являється більше можливостей для роботи й подорожей. Англійська мова стала щоденною необхідністю сучасної людини. Тому для багатьох актуальне питання вибору курсів розмовної англійської в Києві. На столичному ринку пропозицій мовних шкіл сотні, обрати одну, яка дійсно буде ефективною та допоможе без проблем заговорити англійською мовою, дійсно важко.

 

Курси розмовної англійської в Києві: як досягнути максимального ефекту

 

Зміст

1. Чи потрібно вчити граматику, якщо ваша мета – заговорити
2. Що вибрати в Києві: курси розмовної англійської vs розмовний клуб
3. Складові хороших курсів розмовної англійської в Києві
4. Як отримати максимум від навчання
5. Чим доповнити розмовні курси англійської

У цій статті ми розберемо, як обрати курси, які не викинувши гроші на вітер, і досягти максимального ефекту у вивченні іноземної мови.

Під час вибору мовної школи в Києві визначте свій рівень володіння англійською мовою. Ви можете перевірити себе за допомогою онлайн-тестів на сайтах мовних шкіл або на співбесіді в тих же школах, де кваліфіковані викладачі оцінять ваші знання граматики та розмовної англійської. 
 

Курси розмовної англійської в Києві: як досягнути максимального ефекту - 1
Курси розмовної англійської в Києві можна відвідувати з початкового рівня

Чи потрібно вчити граматику, якщо ваша мета – заговорити

Жодною мовою у світі не можна заговорити правильно без знань граматики. Щоб вас правильно розуміли, щоб точно висловлювати свої думки, вам потрібно знати, як побудувати те чи інше речення, який артикль поставити, який час використовувати. Це стосується й вашого розуміння мови. 

Тому якщо ваш рівень володіння англійською мовою – початковий або нижче середнього, не варто обмежуватися одними лише курсами розмовної англійської в Києві. Відвідуйте також заняття з граматики або запишіться на курс загальної англійської, на якому ви будете розвивати всі мовні навички. 

Що вибрати в Києві: курси розмовної англійської vs розмовний клуб

Щоб не розгубитись у різноманітності пропозицій, важливо повернутися до питання, яке ми обговорювали вище, – який у вас рівень володіння мовою. Якщо ви впевнені в знанні граматики, можете вести діалоги на різні теми й хочете підтримувати свій розмовний рівень, поповнити словниковий запас або поставити вимову – тоді вам можна обирати розмовні клуби з носіями мови на цікаві теми та регулярно їх відвідувати. Такий вид підтримки мови підійде й тим, у кого немає багато вільного часу та бажання розбиратися в складних темах.

Для тих же, хто хоче суттєво підвищити свій рівень розмовної англійської, навчитися заводити й підтримувати бесіду, подолати мовний бар'єр, підійдуть курси розмовної англійської в Києві. Обравши хорошу школу іноземних мов, ви зможете крок за кроком розібрати безліч тем, вивчити велику кількість розмовних конструкцій і будете набагато впевненіше почуватися в розмовах із іноземцями.

Складові хороших курсів розмовної англійської в Києві

Завдання курсів розмовної англійської – повністю занурити вас в мовне середовище. Весь час таких занять присвячується розмовній практиці. Навіть із нульовим рівнем володіння мовою вже на першому занятті ви повинні почати говорити. Звичайно, це буде не побіжна мова, але кілька базових фраз вже зможете сказати. Після таких занять ви не розгубитеся в реальній ситуації поза класом.
 

Курси розмовної англійської в Києві: як досягнути максимального ефекту - 2

Теми, які ви будете проходити на заняттях, мають бути актуальними та різноманітними. Тільки так ви зможете відпрацювати якомога більше реальних життєвих і робочих ситуацій. Плюс ваш словниковий запас буде розширюватися не тільки в пасиві, а й в активі.

Головною перевагою розмовних курсів є їх атмосфера. У вас не буде відчуття, що ви сидите на уроці в школі або на лекції в університеті. Заняття будуть проходити жваво та весело. Будьте готові спілкуватися в групах, у парах з різними партнерами, грати в ігри і виконувати інші завдання «не для дорослих і серйозних людей». Такі інтерактивні заняття допоможуть відволіктися від інших справ і добре запам'ятати матеріал.

Як отримати максимум від навчання

Після того як ви знайшли в Києві курси розмовної англійської, розслаблятися не варто. Щоб дійти до вільного володіння, потрібно багато працювати. Дотримуйтеся правила «жодного дня без практики». Після кожного заняття виконуйте домашнє завдання того ж або наступного дня. Не варто відкладати на потім, щоб краще засвоїти вивчене.

Крім домашніх завдань, знайдіть для себе заняття, яке можна пов'язати з вивченням мови. Наприклад, щодня дивіться англомовні блоги на YouTube або відео TED за цікавими для вас темами, обирайте серіали та фільми в оригіналі, читайте професійні статті в міжнародних онлайн-виданнях. Можливостей для захопливої практики англійської мови справді багато.

Коли ви працюєте над мовою самостійно, не ігноруйте незнайомі фрази або граматичні конструкції. Важливо не пропускати такі моменти. Беріть блокнот і записуйте всі запитання, що виникають у ході навчання. Якщо не зможете самі розібратися в цьому, ставте запитання викладачеві на курсах.
 

Курси розмовної англійської в Києві: як досягнути максимального ефекту - 3
Займайтеся додатково, щоб поліпшити свій рівень мови

Чим доповнити розмовні курси англійської

У Києві проходять різні заходи, на яких ви не тільки будете практикувати англійську в різних ситуаціях, але й весело проведете час. Маєте вільний день і не знаєте, чим його зайняти? У нас є кілька варіантів.

  1. Кіноклуби англійською. Для практики англійської відвідуйте покази іноземних фільмів в оригіналі. Часто на таких показах глядачі залишаються поспілкуватися після перегляду і обговорюють побачене.

  2. Відвідуйте лекції, екскурсії та інші культурні заходи англійською. У Києві постійно проходять різні цікаві івенти на будь-який смак. Приїжджають іноземні спікери з лекціями та майстер-класами, проводяться тематичні зустрічі та вечірки. Знайти їх можна на афіші подій міста, на сайтах мовних шкіл або посольств.

    Ви також можете приєднатися до англомовної екскурсії столицею. Подивіться на рідне місто очима туристів – можливо, ви відкриєте для себе Київ із нового боку. Хочете самі проводити екскурсії? Теж чудова можливість попрактикувати мову й допомогти туристам. Запропонуйте свої послуги на сайті каучсерфінгу, познайомтеся з цікавими людьми і почніть застосовувати отримані знання на практиці.

  3. Настільні та комп'ютерні ігри. Любите грати? Поєднайте це заняття з вивченням іноземної мови. У такій формі ви будете більше думати про гру, і ваша мова буде більш невимушеною. Чим більше буде у вас практики, тим швидше ви розговоритеся. У Києві можна знайти розмовні клуби на базі настільних ігор. Також можна грати в комп'ютерні ігри онлайн з гравцями з різних країн.

Не бійтеся помилитися, головне – донести думку. А з кожним новим рівнем вивчення ви будете розмовляти грамотніше та впевненіше.
 

 

Щоб вільно говорити іноземною мовою, важливо багато практикуватися. При цьому навчання можна перетворити в цікавий процес, від якого будете отримувати не менше задоволення, ніж від будь-якого виду відпочинку. Вибирайте курси розмовної англійської в Києві і йдіть до своєї мети!