Онлайн-кабінет студента Project 12

Онлайн-кабінет студента
Project 12

Автор: Олена Коваленко

У всіх студентів Project 12 є онлайн-кабінет, в якому вони самостійно керують своїм навчанням: проходять онлайн-уроки, переносять заняття або ж змінюють графік навчання, адаптуючи його під свій шалений темп життя, записуються на безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем та спікінг клаби з носіями мови.

В онлайн-кабінеті можна знайти відповіді на 99% запитань, які виникають у процесі навчання. Тому сьогодні ми розповімо про всі функції онлайн-платформи.

Як зайти в особистий кабінет?

Щоб зайти в кабінет, потрібно завантажити додаток Project 12 (Android + iOS) та ввести номер телефону, за яким ви реєструвалися на курс.

Інформація про ваш курс англійської

Перше, що побачите – це графік семестру, його початок та кінець, а також рівень, на якому ви навчаєтесь.
 

Онлайн-кабінет студента Project 12

Підручник

Далі ви отримуєте доступ до найсучаснішого підручника нового покоління 12 Tracks. Щоб відкрити інтерактивний підручник, просто потрібно клікнути на номер уроку.

До кожного уроку є відео, у якому викладач пояснює нову лексику та граматику. Ці відео будуть особливо корисними, якщо ви пропустили заняття, тому самостійно зможете пройти урок, а викладач на відео пояснить новий матеріал.

Також в інтерактивному підручнику можна слухати аудіо й дивитись відео.

А виконуючи завдання, ви можете перевіряти свої відповіді за допомогою функції CHECK та бачити правильні відповіді, натиснувши SHOW ANSWERS.

В кінці кожного уроку перевіряйте свої знання за допомогою розділу TEST YOURSELF, а натиснувши на HOT TOPIC, виконуйте вправи та тренуйте лексику з найактуальніших тем, які сьогодні обговорює весь світ.

 

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 2

Графік занять

У наступному розділі кабінету є розклад занять.

Project 12 – єдина школа англійської з адаптивним графіком. Тут можна самостійно змінити свій постійний розклад, обравши два інші дні для занять у групі, а за допомогою функції «Перенести 1 урок» можна змінювати час і день хоч кожного уроку.

Унікальна система формування власного графіку в Project 12 дасть вам змогу обирати з 10 варіантів часу на день, 7 днів на тиждень. Будь-які комбінації: ранок, день або вечір, будні або вихідні. Адаптуйте розклад під себе.
 

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 3

Індивідуальні консультації та розмовні клуби

У розділі «Консультації» записуйтеся на 3 безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем. Ви зможете поставити будь-які запитання щодо граматики чи лексики, отримати відповіді на запитання щодо пропущенного уроку або просто додатково відпрацювати складну тему.

А в розділі «Додаткові заняття» реєструйтеся на speaking club із носієм мови та практикуйте свою розмовну англійську.

Аналітика навчання

Також в особистому кабінеті є інформація про ваші пропущені заняття та оцінки за тести.

Завантажуйте додаток та керуйте своєю англійською з будь-якого девайса!