Особистий кабінет студента Project 12

Особистий кабінет студента
Project 12

Автор: Олена Коваленко

У всіх студентів Project 12 є онлайн кабінет, в якому вони самостійно керують своїм навчанням: проходять онлайн уроки, переносять заняття або ж змінюють графік навчання, адаптуючи його під свій шалений темп життя, записуються на безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем або на спікінг клаби з носіями мови.
В онлайн кабінеті можна знайти відповіді на 99% запитань, які виникають в процесі навчання.
Тому сьогодні ми розповімо про всі функції онлайн платформи.

Як зайти в особистий кабінет?

Щоб зайти в кабінет, потрібно скачати додаток Project 12 (Android + iOS) та ввести номер телефону, за яким ти реєструвався на курс.

Інформація про твій курс англійської

Перше, що побачиш – це графік семестру, його початок та кінець і рівень на якому ти навчаєшся.

Підручник

Далі – Ти отримуєш доступ до найсучаснішого підручника нового покоління 12 Tracks. Щоб відкрити інтерактивний підручник, просто потрібно клікнути на номер уроку.
До кожного уроку є відео, у якому викладач пояснює нову лексику та граматику. Ці відео будуть особливо корисними, якщо ти пропустив заняття, тому самостійно зможеш пройти урок, а викладач на відео пояснить новий матеріал.
Також в інтерактивному підручнику ти можеш слухати аудіо і дивитись відео.
А виконуючи завдання можна друкувати свої відповіді, перевіряти їх за допомогою функції check та бачити правильні відповіді, натиснувши show answers.
В кінці кожного уроку перевіряй свої знання за допомогою розділу TEST YOURSELF, а натиснувши на HOT TOPIC виконуй вправи та тренуй лексику з найактуальніших тем, які сьогодні обговорює весь світ.

Графік занять

У наступному розділі кабінету є розклад занять.
Project 12 - єдина школа англійської з адаптивним графіком. Тут можна самостійно «змінити розклад» свій постійний розклад, обравши 2 інших дня для занять в групі, а за допомогою функції «перенести 1 урок» можна змінювати час і день хоч кожного уроку.
Унікальна система формування власного графіку в Project 12 дасть тобі змогу вибирати з 10 варіантів часу в день, 7 днів на тиждень.
Будь-які комбінації; ранок, день та вечір, будні та вихідні.
Адаптуй розклад під себе.

Індивідуальні консультації та розмовні клуби

У розділі «Консультації» записуйся на 3 безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем.Тут ти зможеш задати будь-які питання стосовно граматики чи лексики, отримати відповіді на запитання щодо пропущенного уроку або просто додатково відпрацювати складну тему.
А у розділі «Додаткові заняття» реєструйся на speaking club з носієм мови та практикуй свою англійську.

Аналітика по навчанню.

Також в особистому кабінеті є інформація про твої пропущені заняття та оцінки за тести.

Приєднуйся до найтехнгологійчнішої школи англійської Project 12, скачуй додаток та керуй своєю англійською з будь-якого девайсу.