Онлайн-кабінет студента
Project 12

У всіх студентів Project 12 є онлайн-кабінет, в якому вони самостійно керують своїм навчанням: проходять онлайн-уроки, переносять заняття або ж змінюють графік навчання, адаптуючи його під свій шалений темп життя, записуються на безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем та спікінг клаби з носіями мови.

В онлайн-кабінеті можна знайти відповіді на 99% запитань, які виникають у процесі навчання. Тому сьогодні ми розповімо про всі функції онлайн-платформи.

Як зайти в особистий кабінет?

Щоб зайти в кабінет, потрібно завантажити додаток Project 12 (Android + iOS) та ввести номер телефону, за яким ви реєструвалися на курс. Або через веб версію за посиланням https://my.p12.com.ua/auth чи через сайт (малюнок чоловічка зверху головної сторінки)

Спочатку автоматично відкриється Публічний договір для ознайомлення та акцепту. На цьому етапі потрібно уважно ознайомитись із договором та поставити прапорець. Далі з'явиться особистий кабінет з усією потрібною інформацією для навчання.

 

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 1

Інформація про ваш курс англійської

Перше, що побачите, – це графік семестру, його початок та кінець, а також рівень, на якому ви навчаєтесь.

Підручник

Далі ви отримуєте доступ до найсучаснішого підручника нового покоління 12 Tracks. Щоб відкрити інтерактивний підручник, просто потрібно клікнути на номер уроку.

До кожного уроку є відео, у якому викладач пояснює нову лексику та граматику. Ці відео будуть особливо корисними, якщо ви пропустили заняття, тому самостійно зможете пройти урок, а викладач на відео пояснить новий матеріал.

Також в інтерактивному підручнику можна слухати аудіо й дивитись відео.

А виконуючи завдання, ви можете перевіряти свої відповіді за допомогою функції CHECK та бачити правильні відповіді, натиснувши SHOW ANSWERS.

В кінці кожного уроку перевіряйте свої знання за допомогою розділу TEST YOURSELF, а натиснувши на HOT TOPIC, виконуйте вправи та тренуйте лексику з найактуальніших тем, які сьогодні обговорює весь світ.

 

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 2

Графік занять

У наступному розділі кабінету є розклад занять.

Project 12 – єдина школа англійської з адаптивним графіком. Тут можна самостійно змінити свій постійний розклад, обравши два інші дні для занять у групі, а за допомогою функції «Перенести 1 урок» можна змінювати час і день хоч кожного уроку.

Унікальна система формування власного графіку в Project 12 дасть вам змогу обирати з багатьох варіантів часу на день, в різні дні тиждня. Будь-які комбінації: ранок, день або вечір, будні або вихідні. Адаптуйте розклад під себе.

ЗМІНИТИ РОЗКЛАД – натискаючи на цю кнопку, ви побачите всі можливі варіанти для зміни розкладу. Перед вами з'являться дві колонки. Ліворуч вказані варіанти для першого уроку тижня, праворуч – для другого. Цією функцією розклад змінюється на постійній основі, тобто після зміни розклад залишатиметься таким же, допоки ви його знову не зміните.

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 3

ПЕРЕНЕСТИ 1 УРОК – якщо основний розклад вам підходить, але у вас змінились плани, ви можете одноразово перенести урок. Натиснувши кнопку «Перенести 1 урок», ви побачите календар із вашим розкладом. Потрібно натиснути на день уроку, який ви хочете змінити, і обрати інший час або день для уроку.

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 4

Щоб змінити ще раз вже раніше перенесений урок, потрібно зайти в розділ «Перенесені заняття», натиснути на олівчик біля потрібного уроку та обрати нову дату. Щоб скасувати перенесений урок, потрібно зайти в «Перенесені заняття» та натиснути «Відмінити» біля потрібного уроку.

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 5

Індивідуальні консультації та розмовні клуби

Для запису на консультацію сконтактуйте з менеджером школи. Після запису в розділі «Консультації» у вас з'явиться кнопка-посилання та пароль на узгоджену консультацію.

Протягом семестру у вас є можливість записатись на 3 безкоштовні індивідуальні консультації з викладачем. Ви зможете поставити будь-які запитання щодо граматики чи лексики, отримати відповіді на запитання щодо пропущенного уроку або просто додатково відпрацювати складну тему.

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 6

А в розділі «Додаткові заняття» реєструйтеся на speaking club із носієм мови та практикуйте свою розмовну англійську.

Щоб записатись на додатковий урок, відкрийте розділ «Додаткові заняття», натисніть «Хочу піти» біля потрібної дати і дотримуйтесь інструкцій, вказаних біля уроку. Коли ви надішлете квитанцію про оплату на пошту, у відповідь ви отримаєте посилання на урок із носієм мови.

Студентам, які придбали пакет з включеними додатковими уроками, для запису потрібно просто натиснути кнопку «Хочу піти». Менеджери надішлють посилання на заняття перед стартом.

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 7

Аналітика навчання

Також в особистому кабінеті є інформація про ваші пропущені заняття та оцінки за тести.

Завантажуйте додаток та керуйте своєю англійською з будь-якого девайса!
 


Заняття онлайн

Щоб потрапити на онлайн-заняття, необхідно зайти за посиланням у особистому кабінеті (жовта кнопка).

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 8

Далі система запропонує відкрити Zoom.
 

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 9


Потім потрібно ввести код доступу, що вказаний біля кнопки «Заняття в Zoom», і увійти в конференцію.

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 10

Залежно від того, які налаштування Zoom у вас на комп'ютері, може з'явитись вікно з попереднім переглядом відео. На даному етапі потрібно увімкнути камеру та натиснути «Увійти».

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 11

Щоб чути інших в конференції, потрібно натиснути «Увійти з використанням звуку комп'ютера».

Онлайн-кабінет студента Project 12 - 12

Ура! Ви на уроці! Успішного навчання!