Найбільш очікувані фільми та серіали
2022

Хоч цей рік, з усім нам відомих причин, тягнеться цілу вічність, світ навколо нас продовжує стрімко рухатися вперед, і це також стосується сфери кінематографу. Якщо ти продовжуєш стежити за цікавими прем’єрами, ми маємо чим тебе здивувати!

У цій статті ми зібрали для тебе все, що потрібно знати про фільми та серіали, які вийдуть найближчими місяцями. Звісно ж, не обійшлося і без англійської. Сподіваємось, тут ти знайдеш для себе щось актуальне та з нетерпінням чекатимеш перегляду. 

 

Найбільш очікувані фільми та серіали – 2022

 

Bullet Train (Швидкісний поїзд)

Out now!
Directed by (режисер): David Leitch
Based on the book by (за мотивами книги): Kotaro Isaka
Cast (акторський склад): Brad Pitt, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Benito A Martínez Ocasio

 

 

«Швидкісний поїзд» – це американський комедійний бойовик із Бредом Піттом у головній ролі. Актор грає роль unlucky вбивці, чиє кодове ім’я, як не іронічно – Ladybug, тобто комаха сонечко, що в багатьох культурах символізує щастя та успіх. 

Five assassins aboard a fast moving bullet train find out their missions have something in common. – П'ятеро вбивць на борту швидкісного поїзду дізнаються, що між їхніми завданнями є щось спільне.

Словосполучення «bullet train» – це розмовна англійська назва «the Shinkansen» – мережі швидкісних залізничних ліній у Японії, якими щорічно користуються мільярди пасажирів. За всю свою 50-річну історію існування ще не сталось жодного поранення, травми чи смерті серед тих, хто подорожував мережею Сінкансен. Якщо, звісно, не рахувати вигадані події фільму – у ньому пролилася далеко не одна крапля крові. Проте насичені пригоди та нескінченна кількість динамічних бойових сцен не входили у план подорожі Леді Бага – персонаж Бреда Пітта мав більш мирні плани.

Fate, however, may have other plans, as Ladybug's latest mission puts him on a collision course with lethal adversaries from around the globe – all with connected, yet conflicting, objectives – on the world's fastest train. The end of the line is just the beginning in this non-stop thrill-ride through modern-day Japan from David Leitch, the director of Deadpool 2. – Однак у долі можуть бути інші плани, оскільки остання місія Леді Бага ставить його на курс зіткнення зі смертоносними супротивниками з усього світу – усі з пов’язаними, але суперечливими цілями – у найшвидшому потязі у світі. Кінець лінії – це лише початок цієї безупинної гострої подорожі сучасною Японією від Девіда Літча, режисера «Дедпула 2».

Фільм, до речі, зовсім нещодавно вийшов у кінотеатрах, тому не варто засиджуватися вдома – обов’язково встигни подивитися його на великому екрані та в хорошій компанії. Можливо, згодом з’явиться можливість переглянути його мовою оригіналу – немає нічого кращого, ніж чути справжній голос акторів та вчити англійську під час приємного кіноперегляду. А поки залишаємо для тебе декілька фраз із трейлеру «Швидкісного поїзду», які чудово передадуть його атмосферу та ритм, але не проспойлерять головні події:

 1. Imagine a new way to travel. Tranquil, comfortable, fast. Travel doesn't have to be hectic. Join us for a truly unforgettable experience. – Уявіть собі новий спосіб подорожувати. Спокійно, комфортно, швидко. Подорож не обов’язково має бути метушливою. Приєднуйтесь до нас, щоб отримати справді незабутні враження.

 2. - We ruin your life the way you ruined mine!
  - Dude, I don't even know you!

  - Ми знищимо твоє життя так само, як ти знищив моє!
  - Чувак, та я тебе навіть не знаю!

 3. Let this be a lesson in the toxicity of anger. – Нехай це стане уроком того, який гнів токсичний.

 4. With any potential conflict, there’s an opportunity for growth. – З будь-яким потенційним конфліктом є можливість для зростання. 

 5. When we are so quick to anger, we are slow to understand. – Коли ми швидко стаємо злими, ми починаємо повільніше розуміти.

 

Blonde (Блондинка)

September 28th
Directed by: Andrew Dominik
Based on: Blonde by Joyce Carol Oates
Cast: Ana de Armas, Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel

 

 

«Блондинка» – biographical psychological drama, перегляд якої стане доступним тобі на стримінговому сервісі Netflix уже 28 вересня. Сам фільм почав створюватися ще в 2010 році, проте зйомки проводилися в 2019 та 2021 роках. Серед продюсерів кінострічки чимало відомих імен – Бред Пітт, Деде Гарднер, Джеремі Клейнер та Скотт Робертсон. А ось про що фільм розповідатиме глядачеві:

After a traumatic childhood, Norma Jeane Mortenson becomes an actress in the Hollywood of the 1950s and early 1960s. She becomes world famous under the stage name Marilyn Monroe, but her on-screen appearances are in stark contrast to the love issues, exploitation, abuse of power, and drug addiction she faces in her private life. – Після травматичного дитинства Норма Джин Мортенсон стає акторкою Голлівуду 1950-х і початку 1960-х років. Вона стає всесвітньо відомою під псевдонімом Мерилін Монро, але її вигляд на екрані різко контрастує з любовними проблемами, експлуатацією, зловживанням владою та наркоманією, з якими вона стикається у своєму особистому житті.

«Watched by all, seen by none» – «Усі спостерігали за нею, проте ніхто її не бачив» – фраза, що з’являється в трейлері, чудово описує життя Мерилін. Вона, без перебільшення, є однією з найбільш впливових жінок 20 століття, зіркою, що змінила світ фотографії, кінематографу, поп-культури та стала каталізаторкою sexual revolution (сексуальної революції) в Америці 60-х. Тим не менш, велика та важлива частина життя Монро залишалася за межами спалахів фотокамер, і в цій частині вона почувалася, за її словами, generally miserable – здебільшого жалюгідною. Після перегляду фільму глядач зможе краще зрозуміти, чому трапилося так, що жінка, яка на перший погляд володіла всім, про що тільки можна мріяти, насправді страждала від психологічних проблем, самотності та врешті пішла з життя у молодому віці. 

Залишаємо добірку відомих цитат Мерилін Монро, які допоможуть тобі познайомитися краще з її особистістю та підготуватися до перегляду фільму:

 1. Give a girl the right shoes and she can conquer the world. – Подаруйте дівчині правильне взуття, і вона підкорить світ.

 2. Imperfection is beauty, madness is genius and it’s better to be absolutely ridiculous than absolutely boring. – Недосконалість – це краса, божевілля – це геніальність, і краще бути абсолютно смішним, ніж абсолютно нудним.

 3. If I’d observed all the rules, I’d never have got anywhere. – Якби я дотримувалась усіх правил, я б нічого не досягла.

 4. I don’t want to make money, I just want to be wonderful. – Я не хочу заробляти гроші, я просто хочу бути вродливою.

 5. I don’t mind living in a man’s world as long as I can be a woman in it. – Я не проти жити у світі чоловіків, але за умови, що в ньому я буду жінкою.

 6. Who said nights were for sleep? – Хто сказав, що ночі створені для сну?

 7. I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you don't deserve me at my best. – Я самозакохана, нетерпляча і трохи невпевнена в собі. Я роблю помилки, виходжу з-під контролю, іноді зі мною важко впоратися. Але якщо ти не можеш впоратися зі мною, коли я виглядаю найгірше, то ти не заслуговуєш на мене в моєму найкращому вигляді.

 8. Dreaming about being an actress is more exciting than being one. – Мріяти про те, щоб стати акторкою, більш захопливо, ніж насправді бути нею.

 

Don't Worry Darling (Не хвилюйся, люба)

September 23th
Directed by: Olivia Wilde
Screenplay by: Katie Silberman
Story by: Carey Van Dyke, Shane Van Dyke, Katie Silberman
Cast: Florence Pugh, Harry Styles, Olivia Wilde, Gemma Chan

 

 

Психологічний трилер Олівії Вайлд, який дебютує 23 вересня лише в кінотеатрах (що означає пізнішу дату його виходу в цифровому світі), не залишить тебе байдужим. Ми все ще залишаємося в 1950-х роках минулого століття, де а housewife living with her husband in a utopian experimental community begins to worry that his glamorous company may be hiding disturbing secrets – домогосподарка, яка живе зі своїм чоловіком в утопічній експериментальній спільноті, починає хвилюватися, що його гламурна компанія може приховувати тривожні таємниці. Проте не думай, що все зводиться лише до містичних подій та складних сюжетних елементів. Ось як режисерка коментує атмосферу фільму, яку вона намагалася створити:

I want you to imagine a life where you have everything you could want. Not just material, tangible things like a beautiful house, perfect weather and gorgeous cars, but also the things that really matter, like true love or the perfect partner or real trusted friendships and a purpose that feels meaningful. – Я хочу, щоб ви уявили життя, де у вас є все, що ви можете забажати. Не лише матеріальні, відчутні речі, як-от гарний будинок, чудова погода та шикарні машини, а й речі, які справді мають значення – справжнє кохання, чи ідеальний партнер, чи справжня надійна дружба та мета, яка здається значущою.

Не обійшлося тут і без романтичних інтриг: режисерка Олівія Вайлд та Гаррі Стайлз, відомий музикант, що виконує роль Джека Чамберса у цьому фільмі, тепер перебувають у не зовсім робочих стосунках:

Olivia and Harry were able to keep their relationship under wraps for a bit before it became public knowledge. They were very careful about it and even sleuthy at times, although the small group of people who were on set with them every day eventually figured it out. – Олівія та Гаррі деякий час тримали свої стосунки в таємниці, перш ніж про них стало відомо. Вони були дуже обережні з цим, іноді навіть по-шпигунськи, хоча невелика група людей, яка щодня була з ними на знімальному майданчику, зрештою це зрозуміла.

 

The Idol (Ідол)

Created by: Abel Tesfaye, Sam Levinson
Directed by: Sam Levinson
Cast: Lily-Rose Depp, Abel Tesfaye, Troye Sivan, Debby Ryan, Rachel Sennott, Jennie Kim, Steve Zissis, Hari Nef

 

 

Наостанок розповімо тобі не про фільм, а про серіал, дата виходу якого поки нікому не відома, проте на нього вже чекають мільйони глядачів з усього світу. «Ідол» був створений для американської платної телемережі HBO не ким іншим, як Ейбелем Тесфає (більш відомим тобі під псевдонімом The Weeknd) та Семом Левінсоном, завдяки якому ми побачили серіал «Ейфорія» та фільм «Малкольм та Марі». Нещодавно в «Ідола» вийшов тизер-трейлер – це означає, що першу серію можна очікувати приблизно в кінці цього року. З цього трейлера ми дізнаємося про ідею серіалу:

A self-help guru and leader of a modern-day cult enters a complicated relationship with a rising pop idol. – Гуру самодопомоги та лідер сучасного культу вступає в складні стосунки з поп-ідолом, що стрімко стає відомим.

Проєкт уже отримав статус the sleaziest love story in all of Hollywood – найбезглуздішої історії кохання в усьому Голлівуді, яка is coming from the sick and twisted minds – походить із хворих та переплетених думок творців серіалу. Ти зможеш насолодитися великою кількістю яскравих, провокативних та емоційних сцен, головними персонажами яких стануть The Weeknd і Лілі-Роуз Депп. Прес-секретарка HBO коментує:

The Idol’s creative team continues to build, refine, and evolve their vision for the show and they have aligned on a new creative direction. The production will be adjusting its cast and crew accordingly to best serve this new approach to the series. We look forward to sharing more information soon. – Творча команда Idol продовжує будувати, удосконалювати та розвивати своє бачення шоу, вона вийшла на новий творчий напрямок. Виробництво буде коригувати свій акторський склад і знімальну групу, щоб якнайкраще відповідати цьому новому підходу до серіалу. Ми з нетерпінням чекаємо, коли незабаром зможемо поділитися додатковою інформацією.