Онлайн - курси розмовної англійської – накипіло!

Онлайн - курси розмовної англійської
накипіло!

Автор: Тетяна Огородник

На уроках англійської онлайн студенти в першу чергу вчаться розповідати про себе. Як правило, вони складають невеликі монологи про те, чим вони займаються, що люблять і про що мріють. Мало хто говорить про свої почуття й емоції, і в результаті багато хто має труднощі з тим, щоб описати їх розмовною англійською. Онлайн - курси це виправлять! Сьогодні ми розглянемо конструкції та фрази, щоб описати своє розчарування, адже його теж потрібно висловлювати. 

 

Як правило, студентам онлайн - курсів розмовної англійської набагато простіше розповідати про позитивні емоції. І це абсолютно зрозуміло, адже говорити про свої переживання і рідною мовою не завжди легко. Кожен із нас намагається бути позитивним, але життя часто підносить неприємні сюрпризи. Тому висловлювати своє розчарування або описувати очікування – важлива складова навчання розмовної англійської онлайн.

Залежно від ситуації ми можемо використовувати найрізноманітніші конструкції та фрази. На курсах розмовної англійської онлайн дуже зручно розігрувати рольові сценки. Найчастіше викладачі просять учнів уявити собі, в яких ситуаціях вони могли б відчути розчарування і як би описали свої емоції. Навчання розмовної англійської онлайн дозволить вам навчитися висловлювати прикрість від несправджених очікувань. І робити це так, щоб носії мови добре вас розуміли. 

Онлайн - курси розмовної англійської – накипіло!
Навчання розмовної англійської в режимі онлайн принесе вам масу емоцій

Навчання розмовної англійської онлайн починається зі знайомства з найбільш популярними конструкціями. Для того щоб висловити розчарування в собі, існує конструкція I wish I + Past Simple = Present Disappointments. Ця конструкція дозволяє висловити ваші теперішні почуття, пов'язані з минулими подіями. Також з її допомогою можна описати щось уявне, наприклад, розповісти про ваші очікування. Це виглядає ось так:

  • I wish I had a better job;
  • I wish I had more time for my girlfriend;
  • I wish I spoke English better.

Обов'язково використовуйте ці приклади на практичних онлайн - курсах розмовної англійської.

Також використовується конструкція I wish I + Past Perfect. Вона дозволяє висловити жаль з приводу того, що ви зробили або не зробили в минулому. Розглянемо ці приклади:

  • I wish I had been hired for that job;
  • I wish I had tried harder to lose weight. 

Ці конструкції дуже популярні та дозволяють студентам точно і барвисто висловити свої почуття. Але для більш ефективного онлайн - навчання розмовної англійської важливо знати про інші конструкції. 

Існує і варіант If only I + Past Simple / Past Perfect. Як і у випадку з I wish I, за допомогою цієї конструкції можна висловити свої почуття щодо минулих подій. Наприклад: 

  • If only I had a faster car (ми в даний момент не задоволені машиною); 
  • If only I had asked her to marry me (роздуми про те, що інше рішення призвело б до іншого результату).