Онлайн - платформи для вивчення англійської мови
через ігри

Сьогодні ​​з'являється все більше способів вивчити іноземну мову. Це інтенсивні курси, класичні заняття і навіть комп'ютерні ігри. Онлайн - платформи для вивчення англійської мови, які включають в себе навчальні ігри, дуже популярні серед дітей і дорослих. Вчити англійську онлайн за допомогою коротких ігор – це прекрасна можливість вивчити основні правила граматики, а також поповнити свій лексичний запас, необхідний для навчання, роботи або подорожей.

Онлайн - платформи для вивчення англійської мови через ігри

Популярні онлайн - платформи для вивчення англійської мови під час ігор


1. Zynga

Це онлайн - платформа для вивчення англійської з величезним вибором ігор, за допомогою яких можна вивчити іноземну мову, а також спростити процес проходження online - курсів англійської.
 

2. Wheel Decide

Викладачі інтенсивних online - курсів англійської радять звернути увагу на цю гру. Вона спрямована на розвиток словникового запасу. Ви можете крутити готові «колеса удачі» на різні теми та вчити слова, а можете створити своє.
 

3. Wordshake

Ця платформа для онлайн - вивчення англійської мови підійде всім, хто любить динамічні ігри. На початковому етапі гравцеві пропонується 16 букв алфавіту і 3 хвилини. За цей час із букв необхідно скласти якомога більше англійських слів. За кожне слово дається бал. Гра підходить для студентів усіх рівнів.
 

4. Food and Drink

Щоб досягти максимального ефекту від відвідування прискорених online - курсів англійської, необхідно обов'язково доповнювати їх самостійним навчанням, причому робити це можна не тільки читаючи підручники, а й розважаючись за допомогою цієї гри. Вона спрямована на те, щоб розвивати словниковий запас, який стосується теми напоїв і їжі. Завдання гравця – знаходити предмети, перелічені в стовпчику на зображенні.
 

5. Drag and Drop

Невелика гра, яку можна проходити на курсах англійської online. Завдання – розташувати всі зазначені предмети по місцях. Гра допомагає правильно вживати прийменники та підійде студентам на початковому рівні.