Подкасти для
вивчення англійської

Підйом, тренування, робота, обід, прогулянка з собакою, домашні справи, а як же англійська? У нас є для вас рішення – подкасти! Для сучасної людини це просто знахідка: ви практикуєте свої listening skills і дізнаєтеся цікаву інформацію дорогою на роботу чи навчання. Плюс до всього, великий відсоток людей – аудіали.

Ми зібрали найбільш цікаві та корисні подкасти, спираючись на свій досвід і відгуки студентів. Усе, що вам потрібно, це додаток podcasts. Let's get it started!

Worldly by Vox

Vox завжди роблять усе якісно і добре. І цей подкаст – не виняток. Щочетверга ви можете послухати про найцікавіші новини світу.

Рівень: Intermediate/Upper-Intermediate
Тривалість: 20-27 хвилин

6 minutes English/vocabulary/grammar by BBC

Якщо ви вчите англійську не перший рік, то напевно чули про BBC. Вони дійсно роблять багато хороших матеріалів для вивчення мови. Тут одразу три подкасти: один про граматику, другий про лексику і третій про все на світі англійською (наприклад, «Can you spot a lie?», «Does your name start with a wrong letter?»). І що класно – подкасти зовсім коротенькі, їх можна слухати в метро, ​​поки їдете на урок англійської. Плюс – той самий British accent.

Рівень: будь-який
Тривалість: 6 хвилин

TED talks daily by TED

Якщо у вас немає часу, щоб дивитися TED відео, ви можете їх слухати! Лекції доступні на всілякі теми: від зоології до штучного інтелекту.

Рівень: Intermediate і вище
Тривалість: ~ 15 хвилин

Go natural English

Подкаст, який допоможе знайти відповідь на запитання «each or every», дає поради, щоб звучати, як носій, також тут можна знайти добірки фільмів для вивчення мови.

Рівень: Intermediate і вище
Тривалість: ~ 15 хвилин

All ears English

Це все про американську англійську. Дві позитивні дівчини Ліндсі та Мішель з Бостона та Нью-Йорка розповідають про живу мову, сленг, популярні та нові фрази й американську культуру. Якщо ви хочете послухати живу мову нейтівів і дізнатися, як звучати природніше, цей подкаст точно для вас.

Рівень: Intermediate і вище
Тривалість: 15-20 хвилин

ENpodcast

Найзручніший у використанні, адже тут не тільки сайт, але й окремий додаток, де все розбито за рівнями й темами. Ви можете додавати нові слова до словничка та практикувати їх у будь-який зручний час.

Рівень: усі
Тривалість: 10-15 хвилин