Практика англійської мови онлайн: як поліпшити розмовну мову?

Практика англійської мови онлайн: як поліпшити
розмовну мову?

Автор: Юлія Григоренко

Якщо ви поставили собі за мету вивчити англійську онлайн, не повторюйте помилку багатьох новачків: акцент тільки на граматику та письмо. Поглиблено вивчаючи часи іноземної мови, ви забуваєте про розвиток комунікативних навичок. Здається, розмовляти легко, маючи хороший словниковий запас. Однак варто потрапити в мовне середовище – і вимовити просте речення стає неймовірно важко: ви соромитеся, червонієте й у результаті не можете вимовити жодного слова. Поговоримо про те, як підвищити рівень розмовної англійської мови онлайн і відчувати себе впевнено на ділових переговорах. 

Чому важливо практикувати розмовну англійську мову онлайн?

Зустрічають за одягом, а оцінюють компетентність людини в тій чи іншій сфері за вмінням грамотно формулювати й доносити думки. Якщо ви все ще не працюєте над підвищенням рівня англійської мови, радимо вже зараз підтягнути комунікативні навички, і ось чому:

 • розмовна мова на рівні Advanced дозволяє краще доносити свої ідеї співрозмовникові;
 • у вас більше шансів на співпрацю з зарубіжними партнерами, коли ви розмовляєте однією мовою;
 • комунікація важлива не тільки в бізнесі, а й у повсякденному житті;
 • впевнена розмовна англійська дозволяє заводити нові знайомства, розширювати світогляд.

Практика англійської мови онлайн: як поліпшити розмовну мову?
Регулярна практика англійської мови допомагає подолати страх спілкування з носієм

Перевірені способи підвищити рівень володіння англійською мовою онлайн і покращити комунікативні навички

У XXI столітті технології настільки розвинені, що практикувати англійську мову онлайн неважко, головне – бажання. Пропонуємо ефективні способи прокачати розмовну мову, які підійдуть новачкам і рівню Intermediate.

 1. Якщо у вашому колі знайомих є родичі, друзі, які вільно володіють іноземною мовою, чому б не поспілкуватися англійською? До того ж ви відчуєте себе впевненіше, розмовляючи з хорошим товаришем. Практикуйте англійську онлайн за допомогою скайпу або під час особистої зустрічі.
   
 2. Не зациклюйтеся на граматиці, вимові слів. Однак зовсім ігнорувати правила не потрібно. Коли припиняєте себе «з'їдати» через допущені помилки, вам простіше розслабитися і почати розмову. Намагайтеся знайти золоту середину: не картайте себе за неправильну вимову й водночас вчіться аналізувати недоліки для відточування навичок. 
   
 3. Розмова з YouTube – ще один спосіб підвищення рівня англійської мови онлайн. Коли дивитеся фільми, серіали в оригіналі, вчіться сприймати інформацію на слух і одночасно прокачуйте комунікаційні навички. Повторюйте фрази за героями. Так ваша мова стане більш природною.
   
 4. Практикуйте англійську мову за допомогою соцмереж. Тематичних співтовариств так багато, що ви точно знайдете співрозмовника за інтересами. 

Всерйоз вирішили підвищити рівень володіння англійською мовою онлайн? Враховуйте головне правило: регулярні заняття та системний підхід принесуть видимий результат уже за місяць.