Практика англійської мови з носієм онлайн – як тренувати розмовні скіли?

Практика англійської мови з носієм онлайн – як тренувати
розмовні скіли?

Автор: Тетяна Огородник

Записуючись на онлайн - курси англійської, ви напевно мрієте про те, що незабаром зможете вільно говорити. І ось ви вивчили безліч слів, навчилися складати речення завдяки новим правилам і конструкціям. Розігруючи зі своїми одногрупниками рольову сценку, ви показуєте неймовірні успіхи та пишаєтеся собою. Але коли справа доходить до практики англійської онлайн із носієм мови, вас сковує невпевненість у своїх навичках. Можливість поговорити з іноземцем у більшості випадків не тільки радує, але й лякає студентів. Адже тренуватися в розмові зі співвітчизником на онлайн - курсах англійської і з носієм – це різні речі. З іншими учнями ви перебуваєте на одному рівні, водночас у людини, для якої англійська є рідною, є явна перевага. Тому дуже корисно тренувати свої розмовні скіли методом простих рольових ігор, у яких кожен з учасників використовує тільки базовий набір слів.

 

Усе починається з малого, тому навіть дуже невеликий словниковий запас базової англійської потрібно практикувати онлайн із носієм мови. Що входить в поняття «база»? Це прості та найбільш часто використовувані слова та фрази, які знадобляться вам завжди, в якій ситуації ви не опинилися б. На онлайн - курсах англійської з носієм ви навчитеся:

  1. Ставити запитання та відповідати на них. Практикуючи англійську мову онлайн з носієм, ви навчитеся ввічливо звертатися до співрозмовника, просити дозволу та дізнаватися цікаву для вас інформацію.
     
  2. Дізнаватися час і використовувати числа. Головна задача онлайн - курсів англійської з носієм – це допомогти студентам засвоїти матеріал, який обов'язково стане в пригоді за кордоном або в спілкуванні з іноземцями. Прості рольові вправи навчать вас дізнаватися і повідомляти час, а також допоможуть з усіма видами чисел, включаючи вагу, відстань, десяткові дроби й багато іншого. 
     
  3. Вести телефонні розмови. Телефонні дзвінки і відеозв'язок можуть бути складними для людей з невисокими мовними навичками. А що може бути краще, ніж онлайн - курси англійської з носієм? Як мінімум, обстановка дозволяє. Так ви навчитеся більш впевнено говорити або, наприклад, здійснювати покупки по телефону.
     
  4. Використовувати ключові слова і фрази для різних ситуацій. Онлайн - практика англійської мови з носієм дозволить вам отримати базовий словниковий запас, який буде корисним у подорожі за кордон: в аеропорту, під час заселення в готель, шопінгу, в ресторані тощо.

Практика англійської мови з носієм онлайн
Уявіть, що іноземець, який допомагає вам на онлайн - курсах з носієм англійської мови, – це ваш друг, з яким ви просто спілкуєтеся за допомогою відеозв'язку

Звичайно, поки ви володієте тільки базовим рівнем англійської, у вас може бути акцент або проблеми з наголосами, побудовою довгих речень й інші дрібні недоліки. Саме це й бентежить багатьох учнів, які мають спілкуватися з іноземцем. Не думайте про те, наскільки правильно ви звучите, навчіться насолоджуватися розмовами новою мовою. Крок за кроком, ви зможете не тільки говорити, а й думати англійською.