5 додатків на твоєму смартфоні для
вивчення англійської

1. Quizlet

AppStore
Google Play

Ідеальний додаток для вивчення слів. Тут є все необхідне – можливість створити флеш-картку зі словом, закріпити його визначення, додати картинку, прослухати вимову. Слова можна сортувати за темами, а найголовніше – практикувати! Для цього у додатку створено 5 режимів:

 • вивчай – у формі тестів з варіантами відповідей;
 • тестуй – вписати правильну відповідь;
 • пиши – запам’ятовуємо слова, а також їх правопис;
 • з’єднуй (картинку та слово / слово та визначення);
 • флеш-картки – з одного боку картки визначення, картинка і опція прослухати слово/фразу, а з іншого – правильна відповідь.

Ще один великий плюс – можливість практикуватись офлайн. А також у додатку можна знайти вже готові сети слів на різні теми.

 

2. 6000 WordsLearn English

AppStore
Google Play

Один із найкращих додатків для вивчення базових (і не тільки) слів. Слова подаються з перекладом та відповідним зображенням, є можливість послухати вимову. Усі слова згруповані за темами та рівнями, для їх практики у додатку існує 7 режимів гри: напиши слово; прослухай і напиши; словник; обери слово; знайди зображення; поєднай слова; прослухай і обери.

У додатку виділяються три рівні – початковий, середній і поглиблений. Доступ до початкового рівня надається одразу після встановлення додатка, а от для роботи з середнім і поглибленим рівнями необхідно заробити певну кількість балів, які надаються тобі, коли ти вчиш і практикуєш слова. Є також простіша опція доступу до вищих рівнів – його можна купити.

 

3. LyricsTraining

AppStore
Google Play

Весело й ефективно – це про практику англійської за допомогою LyricsTraining. Слухай улюблені треки та вчи мову у формі гри. У додатку є дві опції:

 • multiple choice – де потрібно слухати пісню і вставляти слова, що даються на вибір у довільному порядку. Чудовою функцією є можливість виділити слово в рядку і перекласти його, також це слово автоматично буде додано до твого словника. Щоб не загубити улюблену пісню, її можна додати в my favorites і попрактикувати пізніше;
   
 • karaoke mode – ще одна опція, щоб точно запам’ятати слова улюбленої пісні. Співай в караоке, перекладай слова, насолоджуйся!

Ще одним із плюсів додатку є великий вибір треків, можливість працювати з різними акцентами, а також саме в піснях міститься левова частка сленгу, ідіом і цікавих структур.

 

4. Podcasts

AppStore

Одна з найважливіших навичок, необхідних для розуміння та вільного володіння мовою – listening. Можливість знайти безліч аудіоматеріалів на цікаві саме для тебе теми – чудовий спосіб швидше та ефективніше прокачати слухання, який доступний у цьому додатку. Понад 750 тисяч розважальних шоу, інтерв’ю, новин, подкастів з фокусом на вивчення англійської – все це, включаючи функцію завантаження аудіо, ти знайдеш у Podcasts абсолютно безкоштовно.

Podcasts

Однак якщо тобі не хочеться витрачати час на пошуки подкастів, адаптованих саме для вивчення мови, зверни увагу на ENpodcast. Тут уже все зроблено за тебе і для тебе, просто обери необхідний рівень і тему, що цікавить, – зручно, просто та ефективно. Середня тривалість подкасту складає 10-15 хвилин.

AppStore
Google Play

ENpodcast

 

5. LearnEnglish Grammar

AppStore
Google Play

Назва говорить сама за себе – з LearnEnglish Grammar практикуємо граматику:

 • 25 граматичних тем, що включають понад 600 практичних завдань – безкоштовно;
 • у доступі 2 варіанти додатка для тих, хто вивчає британську і американську англійську;
 • підходить для рівнів від Beginner до Advanced;
 • завдання місять картинки, аудіо- і відеоматеріали, що робить процес вивчення цікавішим;
 • можливість проходити тест наприкінці кожного рівня для перевірки засвоєння матеріалу.

LearnEnglish Grammar