Словники для
вивчення англійської

Невід'ємною частиною вивчення англійської мови є поповнення словникового запасу. Можна вчити слова за допомогою картинок, вгадувати сенс із контексту, але так чи інакше ми завжди повертаємося до словників.

Раніше першою асоціацією зі словником була товста друкована книга з купою слів, де тобі спочатку потрібно знайти сторінку з потрібною буквою, потім знайти початок слова, а тільки потім ти побачиш бажаний переклад або значення. А що робити, якщо потрібен синонім? А якщо це слово сленгове?

На щастя, зараз усе набагато простіше, але чомусь більшість людей досі користується тільки Google перекладачем, хоча вибір словників та перекладачів – величезний.

Хочемо розповісти тобі про наших фаворитів.

 

Cambridge Dictionary

Сайт: dictionary.cambridge.org

Чому? Тут ти можеш знайти не тільки переклад слова, але і послухати вимову, побачити приклад речення, а значення слова розбиті за рівнями.

Ось приклад слова like:

Cambridge Dictionary

Cambridge Dictionary

 

Urban Dictionary

Сайт: www.urbandictionary.com

Чому? Це найбільш ефективний і зручний словник, якщо тобі потрібен сленг.

Його плюс у тому, що користувачі самі пишуть пояснення до слів простою і зрозумілою мовою. Усе розбито за категоріями й оновлюється досить швидко, варіанту не знайти потрібного слова просто немає.

Urban Dictionary

 

Visuwords

Сайт: visuwords.com

Чому? Більшість людей візуали, а тут можна саме побачити, як з одного слова можна зробити однокореневі, і розширити в такий спосіб словниковий запас. Кожна частина мови виділена окремим кольором. Варто звернути увагу хоча б заради слогану: «Not Your Grandad's Dictionary».

Visuwords

 

Context Reverso

Сайт: context.reverso.net

Чому? Найчастіше ми запам'ятовуємо слова в контексті, а щоб напевно зрозуміти, як використовувати те чи інше слово, краще один раз побачити його в контексті. І цей словник-перекладач повністю про це. Вводиш потрібне слово й одразу бачиш, як його використовувати.

Context Reverso

 

Wiktionary

Сайт: www.wiktionary.org

Чому? Тому що ми всі користуємося «Вікіпедією». А за допомогою цього словника можна не тільки почути правильну вимову, а й дізнатися етимологію слова.

Wiktionary

Wiktionary

 

Collins Dictionary

Сайт: www.collinsdictionary.com

Чому? Це джерело корисних речей: тут є тлумачний словник, словник синонімів, перекладач і розділ граматики. Можна знайти значення слова в британській англійській, в американській версії, а також статистику використання слова.

Collins Dictionary

Collins Dictionary  Collins Dictionary

Collins Dictionary