Дивимося Netflix із користю для
нашої англійської

Якщо ви не чули про Нетфлікс, то, швидше за все, останні пару років ви провели в бункері. Про нього говорять усі – і не просто так. Netflix – це стрімінг-сервіс із величезною кількістю унікального контенту. Там можна знайти не тільки безліч нових серіалів, а й багато старих улюблених фільмів. Плюс у тому, що всі вони в оригіналі, є функція субтитрів – англійською і навіть російською, але, по-перше, переклад є не на всіх фільмах, а, по-друге, не для цього ми тут зібралися.

Серіали – це прекрасний спосіб зробити мову повсякденною частиною життя, прищепити собі корисну звичку, а також пасивно запам'ятовувати слова та конструкції. Якщо герой 10 разів за епізод скаже: «What's going on?», – хочеш чи ні, але запам'ятаєш не тільки фразу, але і її правильну вимову, а також ситуації, де її використовувати.

Хочемо дати тобі список шоу, які допоможуть поринути в середовище та почати проводити час біля монітора з користю.

 

Чорне дзеркало, Black Mirror, 2011

Серіал про технології та їх вплив на нас, можна побачити приблизне майбутнє і що з нами може статися.

 

13 причин чому, 13 Reasons Why, 2017

Один із найпопулярніших серіалів. Розповідає про історію дівчинки-підлітка, яка здійснила самогубство та залишила замість записки 13 аудіокасет. Розповідає про складність відносин між людьми, не надто позитивний, але дуже цікавий. У серіалі багато розмовних фраз і сленгових слів.

 

Нарко, Narcos, 2015

Це серіал про Пабло Ескобара, якого боявся уряд, поважав народ і ненавиділи поліцейські. Найцікавіше, що серіал заснований на реальних подіях.

 

Корона, The Crown, 2016

Тут ми можемо знайти ту саму справжню британську англійську. Серіал про життя королеви Єлизавети II. Не так давно отримав премію «Золотий Глобус».

 

Дивні дива, Stranger Things, 2016

По праву один із найбільш популярних і гучних серіалів на сервісі. Тут добре все: картинка з чудовою естетикою Америки 80-х, харизматичний акторський склад, а також зрозуміла розмовна мова з цікавими фразами.

 

ОА, The OA, 2016

Драматично-містичний серіал про дівчину, яка зникла 7 років тому, а потім повернулася. Але є одне «але»: ніхто не знає, де вона була, як і вона сама. А ще коли вона повернулася, то прозріла, але ж до цього була сліпою.