Інтенсивні курси англійської в Києві – 5 причин, чому вам
це треба

У багатьох із нас настає такий момент, коли ми вирішуємо нарешті вивчити англійську, а ще краще – вивчити англійську швидко. Тоді ми шукаємо інтенсивні курси англійської в Києві й очікуємо, що вже через місяць або два будемо вільно говорити англійською. Чи реально це? Давайте розбиратись разом!

Перед тим, як починати навчання, потрібно зрозуміти, чи підходять вам саме інтенсивні курси англійської. Ми пропонуємо обрати для себе одну причину з п‘яти найбільш популярних.

 1. Ви вчите англійську ще зі школи чи університету, але хочете нарешті вільно заговорити англійською. 
 2. Ви запланували подорож за кордон і хочете впевнено себе почувати, розмовляючи англійською.
 3. Ви знайшли роботу мрії, але співбесіда проходитиме англійською і вам потрібно до неї підготуватись. 
 4. Вам пропонують кращу позицію у компанії, але для того, щоб її отримати, ваша англійська має бути на хорошому рівні. 
 5. Вам потрібно підготуватись до іспитів або міжнародних екзаменів.

Очікування при виборі інтенсивних курсів

Інтенсивні курси англійської в Києві

Давайте детальніше розглянемо кожну з причин, щоб розуміти, з якими очікуваннями записуватись на курс та який результат ви отримаєте по закінченню.

 1. Хочу нарешті заговорити англійською

  Люди, які приходять на курси англійської, часто кажуть, що розуміють англійську, але говорити не можуть. Це не дивно, адже більшість з нас вчили англійську в школі, університеті або з репетиторами. Часто у нас є словниковий запас і ми знаємо граматичні конструкції, але не можемо використовувати їх у розмові.

  Якщо описана ситуація про вас, записуючись у Києві на англійський інтенсив, обов'язково зверніть увагу, якою мовою ведуться уроки. Результат буде тільки тоді, коли на уроці викладач і студенти розмовляють виключно англійською. І не хвилюйтесь, на хороших курсах англійської навіть з початковим рівнем ви зможете спілкуватись англійською з перших уроків. Все просто – ви вчите нові слова або граматику й одразу відпрацьовуєте матеріал, який вам пояснив викладач, спілкуючись у парах, групах та з викладачем. Головне – відкинути страх і намагатись не вживати рідну мову. Тільки тоді ви помітите, що виходячи з уроку ви вже думаєте англійською. Це означатиме, що ви обрали правильні курси.
   
 2. Хочу в подорожах впевнено розмовляти англійською

  Завдяки безвізу та доступним авіаперельотам, українці почали більше подорожувати. Але може зупиняти те, що ви не знаєте англійської. У такому випадку інтенсив англійської в Києві – ідеальний варіант для вас. За короткий час ви вивчите найнеобхідніші теми для подорожей і зможете впевнено розмовляти в аеропорту, готелі, у транспорті, ресторані чи просто на вулиці, запитуючи, як дістатись до Біг Бену.
   
 3. Хочу круто пройти співбесіду англійською

  Після того, як ви знайшли омріяну вакансію та надіслали резюме у компанію, вас чекає співбесіда. А якщо ця співбесіда англійською, ви точно будете вводити запит у пошуковій системі «інтенсивні курси англійської в Києві».

  Інтенсивні заняття дійсно допоможуть впевнено почувати себе під час спілкування англійською. Розмовні навички дуже важливі на співбесіді, адже ви будете говорити про освіту, досвід роботи і кваліфікацію, попередню роботу та плани на майбутнє. Але не забувайте і про професійну лексику. Переконайтесь, що ви зможете говорити про всі аспекти своєї роботи англійською. Для цього підготуйте відповіді на запитання, які може поставити інтерв’юер, потренуйтесь відповідати на них англійською та попрацюйте над вимовою. Все це допоможе бути впевненим на співбесіді та досягти своєї цілі.
   
 4. Хочу кращу позицію у компанії

  Якщо компанія запропонувала вам кращу позицію, з більшою заробітною платою та відрядженнями за кордон, але ваша англійська на низькому рівні, спробуйте відвідувати інтенсивні курси з бізнес-англійської в Києві. Навіть якщо у вас початковий рівень, на заняттях ви уже будете вчити слова та фрази, пов‘язані з бізнес-сферами, а граматичні конструкції зможете відпрацьовувати у діловому спілкуванні. Також не забувайте про ділову переписку англійською мовою, адже вам доведеться писати формальні листи, готувати тексти виступів та доповідей.
   
 5. Хочу підготуватись до іспитів або міжнародних екзаменів

  Для студентів тема екзаменів особливо близька. Коли потрібно підготуватись до іспитів в університеті, інтенсивний курс англійської в Києві швидко допоможе це зробити. Також, якщо ви вирішили вступити в університет за кордоном, обов‘язковою умовою є здача міжнародного тесту, який підтверджує рівень англійської мови. Найпопулярнішими вважаються IELTS та TOEFL і обидва приймаються у більшості університетів світу, якщо навчання ведеться англійською мовою. Для того, щоб здати ці екзамени, у вас має бути хороший рівень англійської, але часто інтенсивний курс англійської в Києві необхідний, щоб підготуватись до здачі будь-якого міжнародного екзамену. Рекомендують починати підготовку за декілька місяців до здачі. Звичайно, все залежить від вашого рівня володіння англійською мовою та бажаного балу, на який ви хочете здати екзамен. До екзамену можна підготуватись і самому за умови, що у вас високий рівень англійської. Але перевагою інтенсивного курсу англійської в Києві є те, що викладач особливо допоможе вам у тренуванні навичок говоріння та письма.

Тривалість інтенсивних курсів англійської в Києві

Тривалість інтенсивних курсів англійської

Якщо у вас є хоч одна причина з перерахованих вище, інтенсив англійської в Києві для вас. Але скільки тривають інтенсивні курси та коли слід чекати результатів?

Важливо розуміти, що тривалість інтенсивних курсів англійської в Києві залежить від ваших цілей та рівня англійської.

 • Якщо вам потрібно підготуватись до співбесіди англійською, буде достатньо від декількох занять до 1 місяця підготовки. 
 • Якщо ви готуєтесь до міжнародних екзаменів IELTS або TOEFL – від 1 до 4 місяців. 
 • Але, якщо ви хочете пройти один рівень загальної англійської на інтенсивних курсах в Києві, тоді це займе від 2 до 4 місяців. Графік занять часто пропонують такий:
  - 4 уроки на тиждень по 1,5 години; 
  - 3 уроки на тиждень по 1,5 години; 
  - 2 уроки на тиждень по 3 години. 

Графік на інтенсивних курсах англійської в Києві завжди дуже насичений і вимагає максимального занурення в англійську мову. Ми рекомендуємо записуватись на інтенсив англійської в Києві лише тоді, коли ви остаточно вирішити вивчити англійську, тому що це займає не тільки багато часу, а й зусиль. Окрім занять у групах, у вас також будуть домашні завдання, які також потрібно виконувати. Лише сукупність занять в групах та виконання домашніх завдань дадуть максимальний результат за короткий період часу.

Як вибрати англійський інтенсив у Києві?

Як вибрати англійський інтенсив у Києві?

На що звернути увагу при виборі курсів?

Ринок інтенсивних курсів англійської пропонує багато варіантів курсів різної цінової політики, різного розташування і специфіки навчання (загальна англійська, бізнес-англійська, підготовка до міжнародних іспитів і т.д.). Але вибираючи англійський інтенсив у Києві, звертайте увагу на кілька факторів.

 1. Тривалість курсу. Незважаючи на те, що ви плануєте вчити англійську на інтенсивному курсі, майже неможливо пройти 1 рівень англійської за 1 місяць. Тривалість залежить від кількості годин в тиждень, але оптимально проходити 1 рівень англійської за 2-4 місяці.
   
 2. Зручний час занять. Цей фактор, звичайно ж, індивідуальний. На щастя, інтенсивні курси англійської в Києві пропонують доволі зручний час занять: ранкові заняття (якщо вам зручно займатись до роботи), вечірні заняття (зручно займатись після роботи) та інтенсивні заняття вихідного дня (якщо у будні ви не можете відвідувати курси).
   
 3. Кваліфікація викладачів. Вибираючи курси англійської, поцікавтесь освітою викладачів, наявністю у них міжнародних сертифікатів та досвіду роботи. Адже саме від викладачів буде залежати ваш результат.
   
 4. Відгуки студентів. Перед тим, як обрати курси, почитайте відгуки студентів, які вже пройшли інтенсивний курс англійської в Києві. Часто відгуки можна почитати у соціальних мережах або на сайті. Також запитуйте своїх друзів і знайомих, можливо, вони вже пройшли в Києві такий інтенсивний курс англійської та можуть поділитися своїми враженнями.

Інтенсивне вивчення англійської мови у Project12

У нашій школі ми використовуємо сучасну методику blended learning («змішане навчання»). Blended learning – це мікс традиційного навчання в групах і самостійного онлайн-навчання. У студента Project 12 – 4 уроки на тиждень: 2 з викладачами у групі + 2 самостійно, за допомогою онлайн-платформи 12 Tracks.

Як це працює?

Кожен тиждень розпочинається з першого уроку в групі. Викладач пояснює граматику та лексику, яку ви одразу закріплюєте, працюючи в парах та групах, спілкуючись виключно англійською мовою.

Другий урок тижня (self study) ви проходите самостійно, використовуючи інтерактивний підручник. Ви навчаєтесь з будь-якого девайсу, у зручний для вас час. Онлайн урок – це:

 • вправи для закріплення матеріалу, які автоматично перевіряються; 
 • перегляд відеороликів; 
 • прослуховування подкастів та аудіоматеріалів; 
 • проходження тестів на розуміння вивченого матеріалу; 
 • ознайомлення з частиною нового матеріалу, який буде вивчатись на наступному груповому занятті. 

Далі ви відвідуєте третій урок в групі по графіку, який ви самостійно обрали, і після нього виконуєте четвертий онлайн-урок.

Графік навчання

Змішане навчання максимально ефективне у вивченні англійської мови, оскільки передбачає живе спілкування у групі та онлайн-навчання за допомогою інтерактивного підручника.

Наші студенти можуть самостійно вибирати день та час своїх занять, переносити хоч кожен урок та змінювати графік. Для двох групових занять можна обирати будь-який час у будні: 8:00, 9:40, 11:20, 13:00, 15:00, 16:40, 18:20, 18:30, 20:00, 20:10 та 10:00, 11:40, 13:20 на вихідних. Кожне групове заняття триває 1,5 години і проводиться лише англійською мовою. А два самостійні уроки можна виконувати будь-де і будь-коли у зручному для вас темпі.

Так навчання в групі розвиває навички живого спілкування, а онлайн-навчання – прискорює процес отримання знань.

Тривалість навчання

При такому графіку навчання студент, який обирає інтенсивний курс англійської мови в Києві у Project 12, проходить один рівень англійської за 3 місяці навчання.

А всю англійську від Elementary до Upper-Intermediate можна пройти за 12 місяців. Ви зможете вільно писати і говорити англійською, почнете співати англомовні пісні та не будете боятись іноземців на вулиці.

Додаткові заняття

Окрім групових та онлайн-занять, у кожного студента Project 12 є три безкоштовні консультації з викладачем, якими він може скористатись у будь-який момент, якщо виникають запитання.

Також, крім англійського інтенсиву в Києві, щотижня можна відвідувати розмовний клуб з носієм мови для поліпшення розмовних навичок.

Ми надаємо усі інструменти для того, щоб зробити ваше вивчення англійської на інтенсивних курсах англійської в Києві максимально швидким та ефективним.

Який англійський інтенсив у Києві не варто обирати?

Вибираючи курси англійської, зверніть увагу на чотири фактори, які повинні викликати у вас запитання. 

 1. Відсутність сайту та соціальних мереж школи. У період діджиталізації навіть нова школа має змогу створити сайт та вести сторінки у соціальних мережах. Перевірте їх наявність та почитайте відгуки студентів перед тим, як оплачувати курс.
   
 2. Відсутність першого пробного уроку. Більшість інтенсивних курсів англійської мови пропонують перший пробний безкоштовний урок. Обов‘язково скористайтесь цією можливістю, тому що це допоможе обрати курси, які підходять саме вам. Якщо ж на англійському інтенсиві в Києві немає першого пробного уроку, дізнайтеся, чому.
   
 3. Пояснення англійської рідною мовою (використання перекладного методу навчання). Найефективніший спосіб навчитись говорити англійською швидко – зануритись в англомовне середовище. Повний переклад усього, що відбувається на уроці, суттєво уповільнює процес вивчення англійської.
   
 4. Викладач, який надто багато говорить. У цій статті ми уже вказували на те, що професіоналізм викладача відіграє велику роль при вивченні англійської. Але зверніть увагу, що хороший викладач не повинен читати лекцію і говорити весь урок. Справді хороший викладач створить усі умови, щоб студенти говорили англійською вже з перших уроків, а він їм тільки допомагатиме у цьому.

Топ 5 порад студентам, які навчаються на англійському інтенсиві в Києві

Поради студентам, які навчаються на інтенсивних курсах англійської

Якщо ви обрали в Києві англійський інтенсив, то це означає, що вам потрібна англійська для навчання, кар'єри, або ви втомилися вивчати англійську багато років і хочете нарешті нею заговорити. Але вам слід розуміти, що просто займатися в Києві на інтенсивних курсах англійської мало, і найголовніша наша порада вам – це оточити себе англійською і повністю зануритися в англомовне середовище. Ось 5 порад, як це зробити. 

 1. Змініть налаштування на вашому смартфоні та комп’ютері з рідної мови на англійську. Так, спочатку вам може бути складно і такі звичайні речі, як дзвінок другу, можуть займати трохи більше часу. Але через деякий час ви звикнете і не помітите, як швидко англійська стала частиною вашої рутини.
   
 2. Дивіться фільми та серіали англійською. Про цей спосіб знають усі й він дійсно дає результати. Розуміння на слух є дуже важливим при вивченні будь-якої мови, а дивлячись фільми, ми чуємо живе спілкування, звикаємо до різних вимов та акцентів. Якщо ви тільки починаєте вчити англійську, дивіться фільми та серіали з англійськими субтитрами або субтитрами рідною мовою. А якщо у вас низький рівень англійської, спробуйте дивитись фільми, які вже бачили раніше і знаєте сюжетну лінію. Не переживайте, якщо ви не розумієте кожне сказане слово, тому що вивчення англійської – це поступовий процес і якщо ви регулярно будете працювати над її вивченням, обов‘язково побачите результат.
   
 3. Слухайте англійською. Ще один приємний і ефективний спосіб вчити англійську – слухати улюблені пісні. Римовані слова пісень швидко запам‘ятовуються, тому ми легко вчимо нові слова та їх вживання. Окрім пісень, спробуйте слухати подкасти на теми, які вас цікавлять, або аудіокниги. Є багато сайтів, де можна знайти подкасти для різних рівнів англійської – і це чудовий варіант вчити англійську у транспорті або займаючись домашніми справами.
   
 4. Читайте англійською. Читати книги англійською дійсно складно, якщо у вас невисокий рівень англійської. Але ми знаємо, що ви багато часу проводите у соціальних мережах, тому пропонуємо підписатись на англомовних блогерів. Так ви зможете читати про подорожі, моду, спорт, бізнес та вчити англійську.
   
 5. Говоріть англійською. Вивчаючи англійську, намагайтесь якомога частіше нею говорити. Знайдіть розмовні клуби з носіями мови у вашому місті. Навіть якщо ви будете говорити з помилками – це краще, ніж зовсім не говорити.