Уроки англійської для початківців: переваги
й недоліки

Почавши вивчати нову мову, ви розмірковуєте, як правильно організувати уроки англійської для початківців. До цього слід підійти дуже відповідально, тому що початок цього складного, але цікавого шляху закладає основи вивчення іноземної мови та в цілому відбивається на бажанні дізнаватися щось нове. Щоб вибрати, необхідно зважити всі плюси та мінуси.

Зміст

1. Переваги уроків англійської для початківців на мовних курсах
    1.1. Наявність мети та чіткого розкладу
    1.2. Правильно підібрана програма уроків
    1.3. Настанови викладача на початковому етапі вивчення мови
    1.4. Можливість знайти друзів і однодумців
    1.5. Систематичний контроль знань на уроках англійської для початківців
    1.6. Індивідуальний підхід
    1.7. Сприятлива обстановка для навчання
2. Недоліки уроків англійської мови для початківців на курсах
    2.1. Необхідність дотримуватись деяких правил
    2.2. Ймовірність вибору неправильного формату навчання

Переваги уроків англійської для початківців на мовних курсах

Мовні курси пропонують різні різновиди занять з англійської як для початківців, так і для просунутих студентів. Тут є всі умови для комфортного та поступового оволодіння матеріалом. Уроки англійської для початківців – складний процес, який вимагає настанов і порад досвідченого викладача. Давайте розберемо, чому не варто кидатися у вивчення англійської самостійно та як вам можуть допомогти в мовній школі. 

Уроки англійської для початківців

Наявність мети та чіткого розкладу

Уроки іноземної для початківців на мовних курсах часто адаптуються під потреби студента. Наприклад, є люди, які хотіли б почати своє навчання зі спеціальної лексики для бізнесу або з необхідних фраз для подорожей. Також всіх новачків можна умовно розділити на дві групи: ті, хто ще ніколи не вивчав іноземну мову, і ті, хто має залишкові знання, наприклад, зі шкільних уроків. Усі ці нюанси будуть враховані, завдяки чому ви потрапите в групу з людьми зі схожими цілями, і це стане для вас додатковою мотивацією. 

Будь-які уроки іноземної мови для початківців вимагають певної періодичності, це дозволяє не забувати раніше пройдений матеріал і завжди мати можливість вивчити щось нове. На самостійних заняттях ви не зможете відслідковувати потрібну кількість годин на тиждень, проведених за англійською. Адже ввечері й у вихідні так хочеться трохи відпочити, правда? Відвідування уроків англійської мови для новачків на курсах не дасть вам забути про заняття і допоможе скласти зручний та ефективний розклад.

Правильно підібрана програма уроків 

З чого починати вивчення іноземної мови? Може, з простих фраз на кшталт «Hello» і «Nice to meet you». А може, потрібно спочатку розібратися з правильною конструкцією речень. Коли ми починаємо уроки англійської для початківців, дуже важко визначити, який аспект мови нам потрібен у першу чергу. Але ж відсутність певних знань в одній темі буде породжувати безліч питань в інший. Так, ви остаточно заплутаєтеся і вирішите, що вивчення іноземної мови з нуля не для вас.

На мовних курсах вам буде запропонована спеціально розроблена програма уроків іноземної для початківців. Завдяки цьому вам не доведеться думати, яку тему вчити наступною та що робити з питаннями до цієї. Весь матеріал буде правильно структурований і поданий максимально доступно, а від вас лише потрібні зусилля в його вивченні.

Настанови викладача на початковому етапі вивчення мови

Процес вивчення іноземної мови – це завжди тісна співпраця викладача та студента. У вас можуть виникати різні питання й проблеми, а завдання вашого вчителя – допомогти розібратися з усіма складнощами та зрозуміти, що навчання чогось нового – це прекрасно. 

Крім цього, викладач буде стежити за вашим прогресом на уроках англійської для початківців і направляти вас у потрібний бік. Можливо, якісь теми будуть даватися вам гірше, ніж інші, і ваш наставник прийме рішення затриматися на них довше або дасть вам додаткові вправи для закріплення знань. Так чи інакше, вивчати англійську з професіоналом набагато легше, ніж одному.

Можливість знайти друзів і однодумців

Мовні курси часто проводять уроки англійської для початківців у групі. Вивчення мови в групі особливо ефективне на початкових етапах, оскільки ви зможете чути не тільки свою мову, а й розмовну англійську інших людей. Ви звикаєте до того, як звучить іноземна мова, і згодом краще розбираєте її на слух, а це вже перший крок до спілкування з іноземцями. Більш того, періодично ви будете помічати помилки інших студентів, що дозволить вам поліпшити свої знання граматики.

Крім плюсів для навчання, групові уроки англійської мови можуть познайомити вас з цікавими людьми. Наприклад, хтось прийде на курси з такою ж метою, як і у вас. Це чудова можливість для обміну емоціями та досвідом. Надалі у вас навіть можуть з'явитися хороші друзі з мовних курсів. У будь-якому випадку, свої перші кроки у вивченні англійської ви будете проходити з групою однодумців, що стане для вас додатковим стимулом.

Систематичний контроль знань на уроках англійської для початківців 

Уявімо, що ви визначилися з тим, для чого вам потрібна іноземна мова, знайшли необхідні матеріали та вже навіть пройшли першу тему. Як зрозуміти, що ви засвоїли всі нюанси правильно? Інтернет-ресурси пропонують багато вправ і завдань для початківців, але вони не дадуть вам професійних коментарів. Виконавши низку вправ, ви повинні провести роботу над помилками. Ось тільки у відповідях до тестів не завжди пояснюється, чому правильна відповідь саме така. Так накопичуєте все більше й більше помилок.

Уроки англійської для початківців
Контролювати власний прогрес початківцям буває досить важко

Уроки англійської мови для початківців на мовних курсах гарантують систематичний контроль знань. Після кожного тесту ви будете чітко бачити всі свої слабкі місця та зрозумієте, над якими темами ще слід попрацювати. Крім цього, на курсах завжди є можливість звернутися до викладача, який роз'яснить усі незрозумілі моменти.

Індивідуальний підхід

Усі люди різні й кожному добре вдається щось своє. Одні люди будуть з легкістю вивчати Present Simple і Past Continuous на уроках англійської для початківців, інші зможуть запам'ятати більше 50 слів за день, треті – одразу ж прекрасно розуміти англійську мову на слух. Відповідно, і підхід до навчання цим студентам потрібен абсолютно різний. 

Визначити, який матеріал вам дається краще, а який гірше – досить складно, особливо коли ви починаєте вивчати іноземну мову з нуля й усі теми здаються незрозумілими. Завдання викладача на уроках з новими студентами – винести користь з ваших здібностей і ретельніше опрацювати те, що вимагає трохи більше зусиль для досягнення найкращого результату. 

Сприятлива обстановка для навчання

Уроки іноземної мови для початківців вимагають від вас концентрації та мотивації, адже це новий і досить незнайомий матеріал. Подумайте, де б ви могли зосередитися якнайкраще. Наприклад, вдома можуть відволікати сімейні турботи, тому потрібно шукати місце, де ви зможете думати тільки про навчання.

Курси іноземних мов для початківців завжди оснащені комфортними аудиторіями, наповненими навчальними матеріалами. Ви будете оточені лише настановами викладача і своєю групою, що дозволяє не відволікатися і виконувати завдання з усією зосередженістю й точністю.

Недоліки уроків англійської для початківців на курсах

Щоб визначити, чи підходять вам уроки англійської для початківців у мовній школі, потрібно розглянути, які мінуси можуть підстерігати вас у разі такого вибору. Будь-які способи вивчення іноземної мови мають свої недоліки, і дізнавшись про них заздалегідь, ви зможете уникнути неприємних ситуацій. 

Уроки англійської для початківців
Студентам-початківцям для правильного вибору потрібно зважити всі «за» та «проти»

Необхідність дотримуватись деяких правил

Записавшись на курси англійської для початківців, ми так чи інакше залежимо від інших людей. Школа пропонує певний розклад, і хоча ви можете обрати найбільш зручний для вас, іноді можуть траплятися непередбачені ситуації, через які доведеться пропускати заняття. Якщо студент обирає досить щільний графік, з пропусками йому буде не так просто встигати за навчальною програмою і тим паче виконувати домашні завдання.

Але подумайте також і про те, що отримання будь-якої нової навички вимагає витрат часу й зусиль. Зробіть уроки англійської одним зі своїх пріоритетів – і вільне місце у вашому розкладі обов'язково знайдеться. І навіть якщо перший час буде важко все встигати, успіхи в навчанні покажуть вам, що ваші зусилля не були даремними. 

Ймовірність вибору неправильного формату навчання 

Усі приходять на курси англійської мови для початківців із певними очікуваннями. Ви уявляєте собі відмінно структуровану програму та допомогу досвідченого викладача. Але що робити, якщо уроки англійської для початківців виявилися не такими ефективними, як передбачалося? У вас виникає безліч запитань, на які важко отримати відповідь, група не підходить вам за рівнем володіння мовою, навчальні матеріали написані погано – є деякі моменти, які можуть похитнути вашу впевненість і мотивацію.

По-перше, відвідавши пробне заняття, обов'язково поясніть викладачеві або адміністрації свою мету вивчення і чого ви чекаєте від школи. Розпитайте, які пропонуються матеріали і підручники для початківців, як проходять уроки і скільки часу приділяється граматиці, а скільки – розмовній англійській. По-друге, якщо в процесі навчання у вас виникнуть якісь побажання чи складності, мовна школа обов'язково піде вам назустріч і виправить недоліки.

Уроки англійської мови для початківців – це відповідальний процес, який вимагає правильної програми, досвідченого викладача, контролю знань і комфортної обстановки. Цього всього важко досягти на заняттях самостійно. Обміркувавши всі плюси та мінуси, зробіть такий вибір, який допоможе вам вивчати англійську мову ефективно та з задоволенням.