Усе, що тобі хотілося дізнатися про
серіал «Люцифер»

Дія серіалу «Люцифер» розгортається навколо Принца Пекла, якого грає Том Елліс. Йому настільки нудно, що він кидає свій трон у підземному світі й залишає своє царство, щоб закохатися в блискуче божевілля Лос-Анджелеса. Там він знаходить хвилювання, якого так прагне, працюючи помічником у поліції Лос-Анджелеса, де відстежує злочинців.

Його зв'язковий у поліції – детектив Хлоя Декер, жорстка поліцейська, на яку, схоже, єдину не діють надприродні здібності Люцифера. Її колишній чоловік Ден, якого Люцифер ласкаво називає «детективом Дурненьким», зовсім не радий новому чоловікові в житті Хлої, тоді як їхня дочка Тріксі одразу ж впускає незнайомця у своє серце.

Лінда Мартін, психотерапевт Люцифера, намагається прищепити егоїсту трохи співчуття. Брат Люцифера Аменадіель хоче повернути диявола на його трон, оскільки у пеклі стає неспокійно без правителя.

 

 

Факти

 1. Люцифер заснований на персонажі коміксів

Цей симпатичний диявол заснований на персонажі Ніла Геймана, Люцифера Морнінгстара, з серії коміксів Sandman («Пісочний чоловік»). Але це не адаптація, лише натхнення для персонажа.

 1. У Люцифера мав бути американський акцент

Спочатку Люцифер мав говорити з американським акцентом, але творці фільму вирішили, що британський акцент Тома Елліса звучатиме просто фантастично. До того ж, якщо говорити із британським акцентом, то все може зійти з рук.

 1. Назва кожної серії згадується у серіалі

Крім пілотної серії, назва кожного епізоду згадується щонайменше один раз протягом усього серіалу. Тому наступного разу, коли ти дивитимешся цей серіал, уважно слухай діалоги «Люцифера».

 1. Серіал було скасовано після 3-го сезону

Серіал «Люцифер» справді було скасовано після третього сезону. Але після цього оголошення хештег #saveLucifer став трендом. Netflix почув фанатів і повернув улюблений серіал.

 1. Ім'я Хлоя пов'язане з грецькою міфологією

Хлоя – одне із багатьох імен Деметри. У грецькій міфології Деметра була богинею врожаю і матір'ю Персефони. Вважається, що Персефона навічно з'єдналася з Аїдом після того, як з'їла насіння граната, перебуваючи в його володіннях.

 1. «Люцифер» знімався у Ванкувері

Перші два сезони серіалу було знято у Ванкувері. Пізніше зйомки продовжились у Лос-Анджелесі.

 1. Актори «Люцифера» люблять розігрувати одне одного

Серіал має чудовий акторський склад. Коли вони не працюють, вони люблять розігрувати одне одного.

 

Усе, що тобі хотілося дізнатися про серіал «Люцифер»

 

Цитати

 • People sometimes kill the people with whom they're in love. The heart's mysterious. – Люди іноді вбивають тих, у кого закохані. Серце незбагненне.

 • People don't arrive broken. they start with passion and yearning till something comes along that disabuses them of those notions. – Люди не приходять зламаними. Вони починають із пристрасті та туги, поки не приходить щось, що позбавляє їх цих понять.

 • It hurts, not being accepted for who you are. – Це боляче, коли тебе не приймають таким, яким ти є.

 • Sometimes betrayal comes from the ones we expect the least. – Іноді зрада йде від тих, від кого ми найменше очікуємо.

 • I mean if all the apples are bad... maybe it's the tree that's the problem. – Я маю на увазі, якщо всі яблука погані... може, проблема в дереві?

 • I am trying to be god so that i can finally be worthy of her. – Я намагаюся стати Богом, щоб нарешті бути гідним її.

 • You shouldn't have to change for anyone. And neither should I. – Ти не мусиш ні для кого змінюватися. І я теж не повинен.

 • It doesn’t matter if you’re a sinner. it doesn’t matter if you’re a saint. nobody wins, so what’s the point? – Не має значення, чи ти грішник. Не має значення, чи святий ти. Ніхто не переможе, то в чому ж сенс?

Q&A

Швидше за все, у тебе було чимало запитань під час перегляду серіалу. Ми дамо відповіді деякі з них.

SPOILER ALERT! 

 1. Хто грає роль несправжнього Люцифера у серіалі «Люцифер»?

Том Елліс грає не лише Люцифера Морнінгстара в п'ятому сезоні «Люцифера», а й бере на себе роль злого брата-близнюка Люцифера – Майкла. У першій частині Майкл вирушив на Землю, сіючи хаос і майже зірвавши стосунки Люцифера із Хлоєю Декер.

 1. Чому серіал «Люцифер» закінчився?

Кевін Алехандро, який зіграв Дена Еспінозу, пояснив: «Це було по-справжньому. Було відчуття, що цього разу це справді кінець. Я думаю, Люцифер мав справді цікаву подорож, знаєте, від початку й до самого кінця. І я думаю, що до кінця 6-го сезону ми всі нарешті відчули, що цей вантаж іде, це справді закінчилося добре».

 1. Чому крила Майкла криві?

Після падіння Люцифера грішний ангел Сандалфон встромив спис у спину Майкла, послабивши його і забравши в полон в іншу реальність. Форма крила крива, і на ньому немає пір'я, тому що пошкодження руки відбилося на його ангельських крилах.

 1. Чому крила Люцифера білі?

До кінця 4-го сезону крила набули яскраво-білого кольору – свого первісного ангельського кольору, після того як Люцифер освідчився в коханні Хлої. Фендом пояснює, що зміна кольору могла статися тому, що він став більш безкорисливим і самовідданим.

 1. Чому очі Люцифера червоні?

Не тільки його крила унікальні в порівнянні з його братами та сестрами, а й очі. Коли в інших ангелів очі світяться блакитним світлом, у Люцифера вони помаранчево-червоні. Можливо, це ще одна спроба відчути себе особливим, щоб привернути увагу.

 

Усе, що тобі хотілося дізнатися про серіал «Люцифер» - 2

 

Словник

Ключові слова, щоб переглянути серіал англійською:

 • investigate – розслідувати
 • devil – диявол
 • hell – пекло
 • trap – пастка
 • angel – ангел
 • murder – вбивство
 • abandon – покинути
 • take up a life – забрати життя
 • join forces – об'єднати зусилля
 • corpse – труп
 • seduce – звабити