Як вивчити англійську мову з нуля самостійно: гайд для
користувачів Booyya

Ніколи не пізно почати вивчати іноземну мову. Особливо коли сучасний інтернет і технології дають змогу робити це самостійно, не виходячи з дому. Навчання можна розпочати у будь-якому віці, головне, щоб у вас було бажання та готовність вчитися. А допоможуть із цим різноманітні ресурси, розмовні клуби, освітні платформи, онлайн-маркети курсів англійської тощо. 

Водночас велика кількість інформації та ресурсів може збити новачка і викликати логічне питання, як вивчити англійську мову з нуля самостійно. Необхідно діяти поступово. У цій статті ми розглянемо, з чого почати навчання на EdTech платформі Booyya та як налаштувати самостійну практику так, щоб вона була ефективною та комфортною. 

Зміст

1. Онлайн-маркет курсів англійської: що це та як працює 
    1.1. Чому студенти обирають EdTech проєкт Booyya
    1.2. Що пропонує онлайн-маркет курсів англійської Booyya
2. Як організувати самостійне навчання на EdTech платформі Booyya
    2.1. Базовий набір для старту
3. Вивчення англійської мови самостійно: з чого почати
    3.1. Як вивчити англійську мову з нуля самостійно за допомогою соціальних мереж та додаткових ресурсів

 

Як вивчити англійську мову з нуля самостійно: гайд для користувачів Booyya - 1

Сучасні технології та інструменти, а також EdTech проєкти спрощують вивчення іноземних мов, зокрема, самостійне


Онлайн-маркет курсів англійської: що це та як працює
 

Один зі способів, як вивчати англійську мову з нуля самостійно, — використання тематичних міні-курсів, які пропонують спеціалізовані онлайн-маркети. Це EdTech платформи або сайти, де можна підібрати різні тематичні курси з вивчення іноземної мови, які відповідають вашим потребам та рівню. 

Особливості онлайн-маркету курсів англійської за твоїми інтересами:

 • курси доступні на спеціальній EdTech платформі, на якій і проходить навчання; вони можуть бути бути платними та безкоштовними;

 • програми розробляються викладачами чи колективами мовних шкіл, освітніх організацій, орієнтовані вони на різні рівні знання мови;

 • перед вибором курсу зазвичай можна переглянути огляд програми, опис матеріалів для вивчення англійської мови самостійно, тем і завдань;

 • після реєстрації та вибору курсу студенту надається доступ до матеріалів: відеоуроків, аудіофайлів, текстів для читання, вправ, тестів тощо;

 • проходити навчання можна у власному темпі або ж дотримуючись вказаного дедлайну; онлайн-маркети курсів англійської за інтересами можуть надавати доступ до матеріалів назавжди або на визначений термін;

 • деякі EdTech платформи надають можливість спілкування з викладачами чи іншими студентами через чати або на спеціально організованих онлайн-івентах;

 • зазвичай такі платформи мають вбудовані тести та оцінювання для перевірки прогресу. 

Перед вибором курсу рекомендується вивчити його опис та зміст, щоб зрозуміти, чи відповідає він вашим потребам. Нижче розглянемо, що пропонує перший український онлайн-маркет курсів англійської за твоїми інтересами Booyya.

 

Як вивчити англійську мову з нуля самостійно: гайд для користувачів Booyya - 2

В освітніх курсах Booyya застосовано авторські методики та дієві підходи до вивчення англійської мови з нуля самостійно 


Чому студенти обирають EdTech проєкт Booyya
 

Booyya — це EdTech проєкт, який входить до мережі Green Forest. Із 2020 року він пропонує онлайн-курси за інтересами для самостійного навчання на інтерактивній платформі. Міні-курси дають можливість вивчати тільки ті теми, які вам потрібні та цікаві: граматика англійської мови, подорожі, CV, бізнес, розмовна іноземна, серіали, здоров'я тощо. 

До того ж на EdTech платформі є спеціалізовані курси в колаборації з українськими компаніями. Наприклад, разом з агентством Green Penguin Media та анімаційним видавництвом Books&Cartoons створено курс про видатних українців, спільно з «Дія.Освіта» — серію вебінарів на бізнес-теми. Автори курсів — викладачі англійської з багаторічним стажем з сім'ї проєктів Green Forest.

Вивчення мови базується на інтерактивних вправах, візуальних та аудіоматеріалах, цифрових підручниках із можливістю взаємодії. Завдяки EdTech платформі навчання стає більш доступним, цікавим та індивідуально налаштованим. 


Що пропонує онлайн-маркет курсів англійської Booyya
 

На EdTech платформі розміщені курси з англійської мови на різні теми: від вивчення граматики та лексики до розвитку розмовних навичок. Особливості онлайн-маркету:

 • курси можна проходити в будь-який зручний час, для навчання не потрібні специфічні програми чи навички;
 • кожен курс розроблено для вивчення певної конкретної теми;
 • зручний фільтр допомагає підібрати курс з урахуванням вашого рівня, потреб та інтересів;
 • проходити навчання можна стільки разів, скільки потрібно;
 • уроки вирізняються найактуальнішими темами, без цензури та старомодної лексики.

Онлайн-маркет Booyya пропонує платні та безкоштовні курси англійської мови за твоїми інтересами. Можна придбати окремий урок або оформити підписку на доступ до всіх курсів і підручників на платформі. Також доступні знижки до 30%, якщо ви хочете придбати добірку з трьох курсів, об’єднану однією темою.

Що отримає кожен студент після реєстрації в онлайн-маркеті курсів англійської за інтересами:

 • особистий кабінет: вибрані курси залишаються доступними назавжди — до них можна повертатися в будь-який час;
 • на інтерактивній EdTech платформі розміщені різні типи вправ: відео, тексти, робота з аудіо тощо;
 • миттєву перевірку вправ, в кінці кожного курсу — перевірочний тест;
 • додаткові матеріали для вивчення теми. 

Курси з онлайн-маркету вирізняються також тривалістю: від одного уроку до комплексного курсу з діленням на модулі та підтеми. Наприклад, можна вивчити тему порад іноземною мовою або комплексно підготуватися до ЗНО або ЄВІ. 

 

 

До того ж окремо можна придбати інтерактивні підручники для певного рівня. Вони містять усі необхідні матеріали та активності для вивчення англійської мови самостійно: відео та аудіо, таблиці, низку вправ, перевірочні тести. 


Як організувати самостійне навчання на EdTech платформі Booyya
 

До початку навчання потрібно відповісти собі на декілька запитань: «Навіщо ви вчите мову?», «Як терміново необхідно вивчити іноземну?», «В який час та як вам комфортно буде займатися?». Відповіді на ці питання допоможуть визначитися з цілями, дедлайнами та форматом навчання, вибрати оптимальні курси та методики для вивчення англійської мови самостійно. 

Коли ви чітко розумієте вихідні дані, вам простіше сформувати кроки, як вивчити англійську мову з нуля самостійно. Тож перед початком навчання продумайте такі моменти:

 • встановлення мети: вирішіть, для чого вам потрібна іноземна мова (для подорожей, навчання, роботи, загального розвитку тощо). Мета допоможе вам спрямувати свої зусилля;

 • визначення дедлайну: навряд чи ви зможете опрацювати всі доступні матеріали за місяць або підготуватися до міжнародного іспиту. А от реалістичний дедлайн і ефективний план досягнення цілі допоможе отримати бажаний результат незалежно від початкового рівня;

 • формування графіка: оцініть свою завантаженість і визначте кількість часу, який ви готові виділяти на курси та домашню практику. Поміркуйте над тим, який формат вам більше підходить. Практика має бути різноманітною та регулярною, комфортно вписуватися у ваш повсякденний розклад. Створіть тестовий графік занять до старту навчання.

Розглянемо ці пункти на прикладі: припустимо, вам потрібно підготуватися до переїзду до англомовної країни. Знаючи мету та дедлайни, ви вже можете створити собі план навчання: знайти тему в онлайн-маркеті курсів англійської за інтересами, зробити акцент на вивченні побутової лексики та супутньої граматики. 


Базовий набір для старту
 

Пам'ятаєте, як ми готувалися перед початком навчального року в школі? Поностальгували — і досить. До вивчення англійської мови з нуля самостійно на EdTech платформі закуповувати зошити, різнокольорові ручки та стікери не потрібно (якщо тільки вам так не подобається більше).

Для онлайн-навчання перед стартом варто підготувати тільки гаджети: ПК, ноутбук, планшет або смартфон — виберіть пристрій, з якого вам зручніше вивчати теорію та виконувати завдання, які ви знайшли в онлайн-маркеті курсів англійської Booyya.

Додатково можете завантажити чи залишити в закладках інтерактивні словники, створити необхідні електронні документи для нотаток чи екстра-практики. Можете також використовувати друкований чи онлайн-планер, це зручний інструмент для організації та контролю навчального процесу, особливо якщо у вас є проблеми із самодисципліною.

 

Як вивчити англійську мову з нуля самостійно: гайд для користувачів Booyya - 3

Розробники курсів для вивчення англійської мови самостійно дбають про те, щоб забезпечити вас усім необхідним для навчання на одній EdTech платформі


Вивчення англійської мови самостійно: з чого почати
 

Під час вивчення англійської самостійно за допомогою EdTech платформи Booyya вам знадобляться різноманітні матеріали для розвитку всіх аспектів мови:

 • підручники та посібники: для початківців підійдуть книги, спрямовані на засвоєння базових граматичних правил та лексики. На EdTech платформі Booyya ви можете придбати підручники Notes by Green Forest та 12 Tracks від Project 12 для свого рівня. Вони містять відеоуроки з теоретичним матеріалами, інтерактивні вправи, аудіо- та відеоконтент, тести;

 • інтерактивні вправи: виконуючи всі завдання, які пропонує EdTech платформа, ви зможете вчити та практикувати мову в ігровому форматі, а тести наприкінці кожного уроку можна використовувати для закріплення отриманих знань. 

 

Як вивчити англійську мову з нуля самостійно: гайд для користувачів Booyya - 4

 

Пам'ятайте, що важливо балансувати різні типи матеріалів для розвитку читання, письма, слухання та говоріння. Купуючи готовий курс в онлайн-маркеті курсів англійської, ви вже отримуєте грамотно прописану програму та збалансовані мовні активності.


Як вивчити англійську мову з нуля самостійно за допомогою соціальних мереж та додаткових ресурсів
 

Як ми зазначили вище, важливо займатися регулярно та різноманітно. Тож на додачу до вище перерахованих методів вивчення та практики мови варто щоденно вживати різноманітний англомовний контент. 15-20 хвилин на день, присвячених перегляду відео на YouTube, серії улюбленого серіалу чи прослуховування тематичного подкасту, допоможуть прокачати аудіювання та поповнити словниковий запас. Ідеї для додаткової практики:

 • розважальні, культурні шоу, влоги чи навчальні відео на YouTube;
 • фільми, мультфільми та серіали для новачків із субтитрами;
 • комікси, казки, книги з простою лексикою;
 • настільні ігри та відеоігри;
 • подкасти та аудіокниги;
 • новинні ресурси, блоги.

Ну і яка практика англійської без соціальних мереж? Ваші улюблені застосунки також можна використовувати з користю для іноземної. Наприклад, можна урізноманітнити свою стрічку корисними постами, добірками та розборами від вчителів англійської, блогерів чи центрів іноземної мови. Дивіться англомовні TikTok-відео чи Reels та не забувайте відпрацьовувати нові вподобані фразочки іноземною мовою.