У пошуках ідеальних
мовних курсів

Скільки разів на рік ви думаєте про те, що варто почати вивчати англійську? А скільки разів починаєте? Скоріше за все відповіді на ці питання будуть зовсім різними. Якщо у вас з’являється відчуття, що згодом стане більше часу — забудьте про це. Ідеальний момент, як правило, не наступає, а от максимально відповідні до ваших запитів мовні курси можна знайти.

Зміст

1. Must-have складові для ефективних мовних курсів
    1.1. Персоналізація навчання на мовних курсах
    1.2. Комунікативна методика
    1.3. Регулярне відстеження прогресу
2. Тренди діджиталізації на мовних курсах
    2.1. Використання мобільних додатків
    2.2. Наявність багатофункціональної платформи для навчання
    2.3. Інтерактивний підручник
3. Work-education balance — як досягти?
    3.1. Постановка реалістичних цілей та визначення пріоритетів
    3.2. Поєднання навчання у групі із самостійною роботою
    3.3. Менше теорії, більше практики


Must-have складові для ефективних мовних курсів
 

Ефективність мовних курсів буде залежати в першу чергу від відповідності навчання вашому стилю життя. Брак часу та мотивації — найпоширеніші труднощі, які частіше за все не дозволяють перейти нам від думки про вивчення англійської до рішучих дій. Сучасні проблеми потребують сучасних рішень, тож зараз ми розберемо основні необхідні параметри для ефективних мовних курсів.
 

Персоналізація навчання на мовних курсах


Пропозицій щодо мовних курсів на сьогодні надто багато, а вільного часу серед тижня надто мало, щоб задовольнити себе чимось посереднім. Загалом, експрес-курси заощаджують наш час. Ми пропонуємо розглянути конкретні опції, які допомагають ефективно використовувати власні ресурси. Одна з таких опцій — персоналізація навчання на мовних курсах.

Для людей з насиченим робочим графіком будуть знахідкою інтенсивні мовні курси з можливістю формування щоразу нового розкладу на тиждень. Більш того, ви можете визначити й підібрати саме той час, коли ви найбільш продуктивні й сконцентровані для вивчення англійської. 

Більшість шкіл пропонують стабільний графік для занять. Безумовно, сталий розклад має свої переваги, проте не у всіх є можливість виокремити на постійній основі конкретний час для курсів англійської. 

Якщо для вивчення мови програмування або для опанування мистецтва фотографії створені зручні відеоуроки в записі, які можна переглядати у будь-який зручний час, то з мовними курсами не так все просто. При вивченні англійської нам потрібна практика, багато практики. 
 

Дівчина вивчає англійську онлайн

Вивчайте англійську на курсах онлайн, підібравши зручний графік


З’являється потреба у гнучкому графіку для навчання онлайн. Така «розумна» модель розкладу є у нас в Project 12: ви можете побудувати графік занять, максимально адаптований до ваших потреб. Хороша новина для особливо зайнятих: можна переносити хоч кожний урок на інший час та день протягом тижня, навіть на 5 хвилин до його початку. Такий інтенсивний курс ви точно зможете інтегрувати у щільний робочий розпорядок.

Друга важлива складова для ефективного вивчення англійської на мовних курсах — це підтримка фахівця. Вам може знадобитися кваліфікована порада як на уроці, так і під час самостійної роботи з новим матеріалом. Навіть якщо ви обираєте групове навчання, важливо відчувати, що ви не залишитесь сам на сам із незрозумілими правилами.

Часто на мовних курсах у студентів є груповий чат, де можна дискутувати як з викладачем, так і зі студентами щодо будь-яких неточностей з теми уроку. Буває так, що через відсутність стабільного розкладу і, відповідно, постійної групи немає можливості зібрати однодумців разом з викладачем в одному чаті. Ми у Рroject 12 знайшли вдале рішення — індивідуальні консультації з викладачем. Займаючись на мовних курсах у нашій школі, ви матимете можливість отримати три консультації за один рівень. Під час зустрічі викладач може допомогти звернути увагу на індивідуальні потреби студента відповідно до його цілей, розібрати незрозумілі питання по матеріалу. Крім того, це прекрасна можливість заглибитися у будь-яку тему, якщо вас цікавить те, що ви не розглянули на занятті.


Комунікативна методика
 

Комунікативна методика вважається однією з найпопулярніших для вивчення англійської на мовних курсах. Це ефективний спосіб розвитку мовних навичок, поповнення словникового запасу та відпрацювання отриманих знань.

Шукаючи мовні курси, майбутні студенти частіше за все прагнуть у кінцевому результаті навчитися вільно спілкуватися англійською. Для того, щоб мовні курси приносили максимальну користь, варто мінімізувати переклад і зосередитися на розумінні слів у контексті. Комунікативний підхід буде кращим варіантом, адже він забезпечує повне занурення в англомовну середу.

З якою проблемою приходять на мовні курси більшість людей? Авжеж зі страхом спілкування англійською, або, іншими словами, з мовним бар’єром. Для того, щоб позбутися подібних труднощів, немає ефективнішого способу, ніж створити такі умови, що змусять вас регулярно говорити англійською. У цьому допоможуть інтенсивні мовні курси з використанням комунікативної методики. Такий метод буде виходом із зони комфорту, проте результати точно не змусять вас чекати.


Регулярне відстеження прогресу
 

Найкраще мотивують нас до дії видимі результати. На мовних курсах неабияк важливо отримувати зворотний зв'язок. Він може бути абсолютно різний: від оцінок за регулярні тестування в кінці теми до індивідуальних консультацій з викладачем, про які ми згадували вище. Основна місія зворотного зв’язку на мовних курсах — визначення ваших сильних і слабких сторін для побудови правильної стратегії навчання і, як наслідок, досягнення мети. Слідкуючи за власними досягненнями, ви міцніше зв'язуєтеся з реальністю та не будуєте зайвих ілюзій. Чим більше на мовних курсах зворотного зв'язку, тим зрозуміліше студентам рухатися вперед.


Тренди діджиталізації на мовних курсах
 

З появою технологій вивчення мов набуває зовсім іншого характеру. Цифрові процеси знаходяться у постійному розвитку. Це створює нові можливості для полегшення нашого життя, в тому числі й у вивченні англійської на мовних курсах. Сьогоднішня освіта доступна, цікава та набагато легша за свою традиційну версію. Як думаєте, завдяки яким інструментам навчання на мовних курсах може бути у задоволення? Ми виділили три основні тренди.


Використання мобільних додатків
 

Багато розмов відбувається навколо додатків для вивчення англійської. Вони створені як для самостійного навчання, так і для використання на мовних курсах. Такий метод вивчення мови мобільний, цікавий та достатньо ефективний. Завдання у застосунках для вивчення англійської можуть бути у вигляді навчальних ігор, вікторин, відео із подальшими запитаннями тощо. Для такого інтерактивного навчання потрібен тільки смартфон і стабільний інтернет.    
Сучасні мовні курси залучають мобільні додатки для вивчення англійської мови регулярно. Це прекрасний спосіб полегшити запам’ятовування матеріалу, особливо під час проходження інтенсивного курсу, коли за коротші терміни потрібно засвоїти велику кількість інформації.   

Варто зазначити, що ігрові застосунки створюють особливу атмосферу на уроці. Навіть якщо у вас не вистачає сміливості багато говорити під час заняття, але ви маєте хоч краплю азарту — навчальні ігри можуть зробити з вас активного студента.  Зароблені бали і злагоджена командна робота буде сприяти підвищенню мотивації. Серед робочого тижня прості розмови на уроці вам навряд чи додадуть ентузіазму до вивчення англійської, а якщо розбавити заняття мобільними додатками — погодьтеся, стає цікавіше.


Наявність багатофункціональної платформи для навчання

 

У будь-якої сучасної мовної школи є своя платформа для організації навчального процесу. У залежності від формату мовних курсів та школи кожна платформа має більше або менше функцій, та мета у них одна: полегшити досвід навчання для студента. Розглянемо головні переваги такого інструмента на прикладі онлайн-кабінету студента Project 12

  1. Ви заощаджуєте купу часу.

В онлайн-кабінеті студента можна знайти відповіді на 99% запитань, що стосуються навчання студента. Уся актуальна інформація щодо вашого мовного курсу буде зібрана в одному додатку з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Вам не потрібно мати додатковий записник: усі потрібні матеріали для опрацювання будуть зібрані у вашому додатку.

  1. Ви можете самостійно організувати власне навчання.

Project 12 — школа англійської з адаптивним графіком. Завдяки особистому кабінету змінювати графік можна з легкістю у будь-який момент, натиснувши на кнопку «змінити розклад» і просто обравши потрібний вам час. Окрім того, у вас буде можливість відвідувати безкоштовні розмовні клуби з носіями мові, запис на які теж відбувається через платформу Project 12.

  1. Ви завжди будете в курсі всіх оновлень.

Якщо на ваших мовних курсах з’явиться нова опція або вам додадуть нові матеріали для опрацювання теми на наступний урок — ви швидко про це дізнаєтеся за допомогою онлайн-кабінету. 

Онлайн-платформа — необхідне рішення для сучасних мовних курсів. Вона вирішує багато питань і допомагає адаптуватися до будь-яких змін, як ваших власних, так і більш глобальних.


Інтерактивний підручник
 

Інтерактивний підручник для мовних курсів — технологічна розробка, яка дійсно варта уваги. Це більше ніж просто книга: це навчальний інструмент, розроблений окремо для кожного рівня, з яким у вас буде максимум взаємодії. Розглянемо головні фішки такого скарбу на прикладі інтерактивного підручника 12 TRACKS.
 

Широкий функціонал інтерактивного підручника

Інтерактивний підручник полегшує процес вивчення англійської для студентів
 

Що всередині онлайнової книги-платформи?

Інтерактивна версія підручника містить не просто текст, а різноманітні матеріали:

  • Пояснення лексики та граматики, відео- та аудіоматеріали до кожного уроку.
  • Завдання для закріплення матеріалу, де одразу можна перевірити правильність відповідей.
  • Тести для самоперевірки до кожної теми.
  • Завдання для вивчення лексики з найактуальніших тем у розділі «Hot topics». 

Такий варіант підручника можна відкривати на будь-якому пристрої. При цьому не потрібно буде шукати додаткового місця, адже його не треба завантажувати. 

Інтенсивні мовні курси у поєднанні з використанням інтерактивного підручника забезпечать ще кращий результат. 


Work-education balance — як досягти?
 

Життя у сучасному ритмі потребує ефективного керування часом. Ми часто чуємо, що потрібно дотримуватися балансу між особистим життям та роботою, а як щодо балансу між роботою і навчанням? Мотивація працюватиме на вас недовго, якщо ви будете перевантажувати себе одноманітними тривалими заняттями. Ви можете налагодити баланс, підібравши мовні курси відповідно до вашого способу життя. Пропонуємо розглянути три важливі аспекти для досягнення work-education balance.


Постановка реалістичних цілей та визначення пріоритетів
 

Перше, що потрібно усвідомити — досяжність вашого плану щодо вивчення англійської та ваші цілі. Звісно, за місяць неможливо пройти повноцінний рівень, виділивши одну годину занять на тиждень. Не підійде і варіант дуже довгих занять, якщо у вас насичений робочий тиждень — можна швидко перегоріти навчанням. Оптимальне рішення: виділити для мовних курсів декілька днів на тиждень і не більше двох годин за заняття. Якщо робочий графік вас обмежує, а результати вам потрібні швидше — обирайте інтенсивні мовні курси з адаптивним графіком.

Адаптивна англійська (банер)

 

Плануючи розклад, не нехтуйте відпочинком. Якщо більшість ваших днів надто насичені, варто розбавити їх перервами. Це може бути навіть пів години перебування у тиші. Відволічіться між робочим днем та заняттями англійської задля уникнення перевтоми та збереження інтересу до занять.

Сфокусуйтеся на тому, що вам потрібно розвивати в першу чергу. Англійська потрібна для повсякденного спілкування, для листування з іноземними клієнтами або, можливо, ви бажаєте просто розуміти улюблені фільми без перекладу? У залежності від того, які навички вам важливіші, будуйте свій план навчання на мовних курсах.


Поєднання навчання у групі із самостійною роботою
 

Баланс важливий і всередині структури самого навчання. Групові заняття допоможуть вам розговоритися, обмінятися ідеями і думками, а самостійна робота дозволить сконцентруватись і пропрацювати усі потрібні завдання у власному темпі. Якщо чергувати навчання у групі із самостійним опрацюванням матеріалу, то ви отримаєте максимум користі від мовних курсів. До речі, ми у Project 12 дотримуємося такого балансу, завдяки чому маємо тисячі задоволених студентів! 


Менше теорії, більше практики
 

Коли часу обмаль, завжди хочеться менше зупинятися на теоретичних аспектах і швидше перейти до практичних завдань. Саме тому на мовних курсах часто використовують модель навчання «перевернутий клас». Його особливість полягає у тому, що теорія опрацьовується студентами самостійно, а на занятті — тільки практика та активні обговорення вивченого. Завдяки такому методу кожний студент працює з теорією у своєму темпі, за потреби переглядаючи матеріали повторно, а для занять вже залишається тільки безпосереднє відпрацювання. Баланс між роботою та навчанням формується в тому числі завдяки раціональному використанню часу на мовних курсах.

Ідея принципу «work-education balance» — створити умови, за яких мовні курси стануть частиною вашого життя, не створюючи дискомфорт навіть при ненормованому робочому графіку. Ефективне управління часом дозволить вам досягати поставлених цілей у вивченні англійської без втрати енергії та ентузіазму. Таким чином, ідеальні мовні курси — це ті, що враховують потреби сучасного студента і не встановлюють зайвих чітких рамок. Спробуйте знайти свій варіант, врахувавши наші рекомендації, і тоді ви зможете відчути той самий баланс між роботою та навчанням.